Jump to content



Коя ще е следващата, която Пайнер ще започнат да подготвят за №1?


Препоръчани коментари

И моето мнение е същото. Нека си се развиват, на мен грам не ми пука педали ли са, комплексари ли са... стига да не пърхат с китки или да са неадекватни, другото ми е все тая. А! И да не са престъпници. :1000 (29):

 

И аз съм съгласен със всичко от това което си казал.

 

Много сте ми интересни - уж много широко скроени, а не искате "педали да ви пърхат с китки". Всеки ще прави каквото си иска и нямате право да съдите някого заради сексуалната му ориентация или маниерите му.

А по темата - няма какво да подготвят, вече е ясно, че новите големи се очертава да са Фики и Галин.

Ами определено е прав. Първо, защото ако са хомосексуалисти и се държат мъжкарски обаче, това ще е много по- добре за целият образ на този сегмент от обществото. Неприятно е когато чупят китки и въртят дупета като 16 годишни момиченца, някак не се приема напълно - НИКЪДЕ. Дори в САЩ където си ти, се водят дебати, има щатове дето може да ти набучат харпун в анала заради такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 191
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много сте ми интересни - уж много широко скроени, а не искате "педали да ви пърхат с китки". Всеки ще прави каквото си иска и нямате право да съдите някого заради сексуалната му ориентация или маниерите му.

А по темата - няма какво да подготвят, вече е ясно, че новите големи се очертава да са Фики и Галин.

 

Това, че не ги съдя, за себе си говоря, не значи, че ми е приятно да гледам такива неща.

 

Новите №1 ще са Галин и Фики, и имат нужда взаимно един от друг, защото тази конкуренция, това сравнение някак им придава статут на нещо повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Галин е несъстоятелен...крепи се на кифло-хомо вота, иначе като музикант, глас и представяне е ниво Андреа...след първото реалити и е изчерпан...логично е да се създаде истинска конкуренция на Фики и това ще се случи, като ще е повече от един.

 

От години реално добрите в този жанр с адекватно присъствие и музика са Галена и Анелия /Алисия, но и липсва ротация/..всичко друго е клозет и ретро сръбско

Link to comment
Сподели в други сайтове

а при жените Теда Александрова :)

 

харесвам и покрепям, но и трябва качествена музика/ в пълното си обеснение/ - основното , което направи всички първи - първи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е несъстоятелен...крепи се на кифло-хомо вота, иначе като музикант, глас и представяне е ниво Андреа...след първото реалити и е изчерпан...логично е да се създаде истинска конкуренция на Фики и това ще се случи, като ще е повече от един.

 

От години реално добрите в този жанр с адекватно присъствие и музика са Галена и Анелия /Алисия, но и липсва ротация/..всичко друго е клозет и ретро сръбско

Преслава клозет ли е или е ретро сръбско?! И Анелия баш да е адекватна в каквото и да било...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава клозет ли е или е ретро сръбско?! И Анелия баш да е адекватна в каквото и да било...

тотален клозет...жанра няма да я награди и като прима дори, ще бъде оценена като изпълнител на хитове, чийто собственик я е направил късмета,..липсва и поведение и замисъл, феновете и са преходни - фенове на 'хита' и на 'класациите'...те могат на всички да са.

 

Анелия е глупава но гледа на запад след Сърбия,увлича и изисква съпричастнот,както от фенове така и от критикари, докато Преслава е мол певица-щендер за хитове, които и се поставят за добри дивиденти на началници и музикантори./Тя е същата Петя от милкините сараи, просто и поставят модна диагностика все по нелепо седяща и'/

Link to comment
Сподели в други сайтове

тотален клозет...жанра няма да я награди и като прима дори, ще бъде оценена като изпълнител на хитове, чийто собственик я е направил късмета,..липсва и поведение и замисъл, феновете и са преходни - фенове на 'хита' и на 'класациите'...те могат на всички да са.
Как феновете й ще са преходни,това е пълна глупост.

Тя има най-много и най-верни фенове,както тези на Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата номер 1 мисля, че ще е Джена.Димитров я лансира усилено още от както се премести от изчезналата вече Милена Рекърдс в Пайнер.Джена почти нямаше хитове, когато за пръв път взе участие на турнето.Да знам, че сега всички ще скочите, че е имала хитове и може би ще сте прави до някъде, но нямаше мега хитове каквито имаха останалите участващи в това турне!Тя се появи на тая сцена точно във времето, когато фолка беше в своя пик и когато хората все още плащаха вход, за да посетят турнето!Въпреки това обаче смятам, че ако в началото не е заслужавала да бъде толкова лансирана, то сега напълно заслужава, защото не си позволява да пее на плейбек(колкото и някой да я обвиняват за турското и виене) а и е една от най-оборотните по брой участия!Също така на участия прави големи купони, като пее каквото и поръчат, просто защото пее на живо, а не като някой дето излизат да си отварят устата над плейбека за час и половина и си тръгват!

Яд ме е за Емилия, защото наистина тя остана недооценена от фирмата, а може би е единствената в този жанр, за която може да се каже, че е олучила златната среда, защото всички останали имат и пикове и спадове, докато тя държи едно постоянно ниво, и то високо ниво.В същия ред на мисли, мога да кажа, че ме е яд за Борис Дали.Даже не че ме е яд, ами като се сетя колко пъти оня наркоман взима "Певец на годината", а си отваря устата по концерти, направо побеснявам!!!Колкото и да ви е смешно, Борис Дали е единствения певец, заради който съм седял да гледам на живо наградите и съм си стискал палците до счупване, докато накрая пак обявят, че не печели той!

От мъжете силно бих се надявал да заложат на Галин и той да е следващия номер 1, защото той е многослоен певец.Умее да интерпретира музиката по различен начин и въпреки че сега и той е в Оцковата матрица, може да бъде много различен.За съжаление обаче всичко сочи, че бутат яко за Фики, а той наистина пее добре, но има строго определен стил от който не може да избяга.Може някой да се обидят, но и Фикрет и баща му са си турски цигани и колкото и да се пънат все си звучат като джамията на халите в 05:20 сутринта - страшно виене пада.А и като гледам хората харесват Фикрет, но в действителност Галин им е по-големия фаворит.Силно впечатление ми направи тазседмичната класация на сигнал.бг, където след 3 седмичен успех на Алисия и Константин , Галин отново ги смачка, а Фики отдавна не е влизал в топ 5!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Трябва да се лансира Мария Петрова!

 

Нека се прочисти малко жанра от пошлостта .. :1000 (30):

Харесвам я като глас, но е скучна. Тя е нещо като Преслава и Джена в едно, скучна е. Да продължават да налагат Теди Александрова, да наложат и Емануела за 1-2 години, на нея не ѝ трябва много бутане, за да се издигне. Джордан също може. Ваня също да бутат, там има много хляб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова заслужава "Певица на годината" тази година, тя сама се издигна до върха...Със собствени усилия, със собствено творчество!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова заслужава "Певица на годината" тази година, тя сама се издигна до върха...Със собствени усилия, със собствено творчество!

 

 

Творчество ли е, чудо ли е...? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за Теди, не знам защо се вживявате, чалгата е супер пошла и пропаднала музика, ако изобщо може да се нарече такава, поне Теди Александрова е естествена и показва цигания в чиста форма. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за Теди, не знам защо се вживявате, чалгата е супер пошла и пропаднала музика, ако изобщо може да се нарече такава, поне Теди Александрова е естествена и показва цигания в чиста форма. ;)

Чалгата, както казва Камелия е "рака-чака". Музика за купон и забавления, има и сериозно песни, но рядко се отличават. А Теди Александрова си е точно определение на чалга изпълнител, много е яка!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си личи, че отново ще върнат кралицата Деси на върха. Митко най-накрая ще си излекува комплексите от 2003 създадени му от Десито. Хепи Енда ще е за всички - Деси, Митко, фенове, колеги

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си личи, че отново ще върнат кралицата Деси на върха. Митко най-накрая ще си излекува комплексите от 2003 създадени му от Десито. Хепи Енда ще е за всички - Деси, Митко, фенове, колеги

Ти сериозно ли мислиш, че Митко ще зареже Теди, Галин, Фики, Яница, Галена, Преслава, Анелия, Джена и Емилия, за да върне Деса на върха... хахаахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли мислиш, че Митко ще зареже Теди, Галин, Фики, Яница, Галена, Преслава, Анелия, Джена и Емилия, за да върне Деса на върха... хахаахаха

А ти сериозно ли не виждаш къде я изпрати само за една година - след Прес и Гал. Догодина ще си я сложи на трона. Той си я иска там от край време. Колко статии има през годините за това как не може да я прежали. Няма лошо да буташ можещите. Нека си отиде на мястото - все пак е кралица

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някоя НЕталантлива, но курвенско изглеждаща и с богат мъж.. има предостатъчно такива, таланта не е от значение вече стига да има цици и пари. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...