Jump to content



Коя ще е следващата, която Пайнер ще започнат да подготвят за №1?


Препоръчани коментари

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Страхотна подредба на песни, в които Емилия е само притурка, към тях спокойно може да добавим "Как да изтрезнея", "По такива си падам", "Обичам те" и "Калифорния". Кой беше последния самостоятелен мега хит на Емилия?! Щом я задоволява позиция на паразит, захванал безмилостно пипала в нечии чужд гръб, за да се чуе името й, ок.

2016 и 2014 са последните й големи соло хитове. Срамно е...

Галена също пуска много дуети, но балансира и доказва че може и със самостоятелни. Пак ли, Дай ми, Стара каравана, Моро му, Феноменален, 100 живота, Ти не си за мен...все огромни хитове, Преслава също си мачкаше сама, а посочените 2 на Емилия са далеч от това ниво. Бих ги сравнил със Сърце, Обратно в играта и други хитчета, но по-слаби от мега хитовете.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 191
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Willy каза:

2016 и 2014 са последните й големи соло хитове. Срамно е...

Галена също пуска много дуети, но балансира и доказва че може и със самостоятелни. Пак ли, Дай ми, Стара каравана, Моро му, Феноменален, 100 живота, Ти не си за мен...все огромни хитове, Преслава също си мачкаше сама, а посочените 2 на Емилия са далеч от това ниво. Бих ги сравнил със Сърце, Обратно в играта и други хитчета, но по-слаби от мега хитовете.

Само "Пантера" е по-добър клип от цялата видеография на Емилия, а дори няма да коментирам "Хавана", "Една жена", "Боже, прости", "Маракеш", "Ламборгини", "Мама Ураган" и "Спри ме". 


"След раздялата" е много по-евтин, но много по-впечатляващ клип от "Турбуленция".

Казах, каквото казах!
tenor.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Jouey каза:

Галена кога ще има такива хитове?

 

Счетоводителката ще си остане само с тези "хитове". Така че им се радвайте и не знайте много :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Wild_Style каза:

Счетоводителката ще си остане само с тези "хитове". Така че им се радвайте и не знайте много :rolleyes:

2 песни, 6 различни изпълнители. Жестока!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

2 песни, 6 различни изпълнители. Жестока!!

И после наричаме Галиновиците тройници, защото все се появяват на групички. :bn:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

И после наричаме Галиновиците тройници, защото все се появяват на групички. :bn:

Мани групичките, Доня специално явно ги кара да се копират една друга поради неясни за мен причини. Пресния пример е тая последната, която вече е неразпознаваема с Дион. Който беше разпознаевам с останалия му курник единствено с естествения тен ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Мани групичките, Доня специално явно ги кара да се копират една друга поради неясни за мен причини. Пресния пример е тая последната, която вече е неразпознаваема с Дион. Който беше разпознаевам с останалия му курник поради естествения тен ;) 

има само един модел за разработване на кариера и не може да измисли друг?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:

Галена предлага далеч по-голямо качество според мен. :) 

Аз мисля, че някой трябва да е тотално заблуден или да има много извратен вкус, за да каже, че качеството на Галена (цялостен проект) може да се сравнява с качеството на която и да е друга - били те Цветелина Янева или Емилия. А пък с други от топа е все едно да сравняваш The Weeknd с Наско Ментата.

Но в последните години Галена има компромисни като качество песни - прави много гледания, защото е достигнала това името й да работи за нея и първоначалният интерес е много по-голям, отколкото при други изпълнители. Пък и винаги ако песента не става, клипът е топ.

Относно това защо Емилия 2019 > Галена 2019. Галена има много гледания, факт. Повече от на Ема. Но няма хит-емблема, а Емилия има два, били те и дуети. "Сърце" се разви с времето, в началото Тита имаше много повече гледания. "Паника" направо си я брояхме за флоп в началото. За "Ламборгини" да не говорим, коментарите бяха страшни, някак месец-два по-късно ни зариби. "Добре ли си" и е единственият безкомпромисен хит, НО по мое мнение се наложи заради сензацията - за мен песента е изключително слаба и ако беше изпълнена от Анелия и Бобан Здравкович, сега щеше да е с под 3 милиона. Мисля, че няма много хора, които да не са от фенклуба на Галош и да й се кефят към днешна дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия си има много хитове - Тръгвай си, Акула, Как да изтрезнея, Турболенция. За мен Галена също е там, няма как да й го отречем. Галена е много по - продуктивна от Емилия и я бие в количество.

Но песните на Емилия са по - големи хитове от тези на Галош. Кой хит на Галена е по - голям от двойката на Ема за 2019? Еле пък на Преслава. Кой хит на Галена е по - голям от Турболенция? Какво остава за останалите.

Преслава няма място като хитове до Емилия последните години. Но и те нямат място до Преслава като имена заедно с Галена. Те мачкат като лидерки, но Преслава когато беше лидер в истинския смисъл беше страшно.

Глория/Азис/Преслава/Стораро/Софа и Ивана са веднага след Слави Трифонов. Това са титанични имена. После са Галена най - отпред и веднага след нея Ема и Ана. С това е редно да приключим списъка на големите в буквалния смисъл. Има много други, но големи кариери в буквалния смисъл са тва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

 

Янева предлага музикални проекти на изключително високо ниво и като текст, и като изпяване, и като цялостна концепция, и като визуализация. Единствената, която може да се мери с Галена. В аспекта балади я отвява направо - "Всичко", "Никога и никъде", "С какъвто се хванах", "Без думи", "Страх ме е", Убий ме", "Краят с мен" - еталони за последното десетилетие в чалгата;

Галена не е залагала на толкова поетични и метафорични текстове - "гледал ли си как дете радва се на птиче, стиска го в две ръце в знак, че го обича, може от любов да го убие...."; "като снежинка в дланта, била съм вечно в любовта, различно влюбвате ме, различно нежни сте с мен, като си тръгвате - еднакви сте...", "кучка съм била, така ли, кучетата знаеш ли, не лягат до човек да спят, на когото не държат..." и т.н. Текстовете й гъмжат от различни изразни средства и наистина много държи на тях. На Галена са по-буквални и по-близки до народа, на Янева - по-бутикови. Сравнението между двете е като между Филип Плейн и Александър Маккуин, и двете са качествени, но се котират сред различни прослойки, едното е висша мода и абстракция, другото е буквализъм, обсипан в брокат;

При Янева идеята, че нещата не са на толкова високо ниво, идва от липсата на харизма, чар, обаяние, игра с камерата - стихията на Галена. Едва в "Ангела" се вижда, че работи в тази посока, демонстрирайки разчупеност. А в "Бой, бой" направо изглежда жестоко на места - там, където показва шейди среден пръст, докосвайки бузата си, погледът - убиец, докато върви и удря мазнотията в началото, погледът във визията с баскетболната топка. Показва жестоко кучкенско излъчване, от което настръхвам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Глория/Азис/Преслава/Стораро/Софа и Ивана са веднага след Слави Трифонов. Това са титанични имена. После са Галена най - отпред и веднага след нея Ема и Ана. С това е редно да приключим списъка на големите в буквалния смисъл. Има много други, но големи кариери в буквалния смисъл са тва. 

СливоДеса? Мис Чипровци?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

СливоДеса? Мис Чипровци?

Забравих ги, и те са там да. @Andrew Cunanan. какъв е извода? Всяка с много пари и добър екип може да прави чудеса. Просто повечето ги нямат. Емилия до преди Башур също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои ще останат като най-големите титани вероятно ще се е разбрало след още едни десетина години, когато всички звезди на първите генерации вече ще са посъстарени и ще може да се направи един адекватен поглед над целите им кариери в най-силните им години. Както вече е с естрадните и както винаги е било със световните.

Моето мнение за тези имена съм го споделял много пъти, че като се тегли челтата най-големи от първата генерация ще са Софка, Камелия и Десислава, от втората Преслава. Галена и тя ще е някъде там благодарение на зверската продукция и удивителното задържане в ТОПа, но може би ще е малко зад тях заради нещо, което не зависи от нея- че не е била звезда по времето, когато всички слушаха чалгата. Анелия и тя нещо такова, главно благодарение на първите си години като огромна звезда и задържането си, но тоталното загърбване на ранния имидж отдавна й пречи да е повече. Емилия също може да е към тази лига, но при нея в последните години се получи интересно явление звезда от нейния ранг да си бие неволен автогол, заприличвайки на мутреса тип Янева. Резултатът беше това тя да е най-големите хитове години наред, но малко хора да я отразяват така, както би трябвало- абсурдно, но факт. Не е изключено и някоя и друга ретро дива за се посъбуди и да направи нещо.

Това, което е видимо към момента и е интересно да се отбележи е по-скоро фактът, че след пропадането на Пайнер се потвърждава някаква норма в българската музика компанията-лидер да се сменя на всеки 20-30 години. Съответно поне на мен ми е доста интересно дали в близкото бъдеще ще си имаме нов монопол, който да създава звезди като някогашните.

Балкантон ---> Пайнер ---> ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

По незнайна причина и Коце на зайка е легенда като посочените. Явно лайфстайла на богат наркоман и шегаджия перфектно влиза в мечтите на простия народ, ако и те имаха неговите пари.😭

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...