Jump to content



Факти за форума и признаци, че си пристрастен към него!


Препоръчани коментари

Ееее...напиши нещо за Фокса... нали всички сме от реброто му. Сега ще се сърди, че не присъства :1000 (29):

 

Всеки, който се сети нещо е свободен да допълва. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всеки, който се сети нещо е свободен да допълва. :1000 (29):

 

Аз те насочвам, ти си авторът :1000 (19):

 

ехе, ти си бил голям спамер... 6к коментара за 2 години.. аз имам 3,5к за 7 години :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз те насочвам, ти си авторът :1000 (19):

 

ехе, ти си бил голям спамер... 6к коментара за 2 години.. аз имам 3,5к за 7 години :1000 (29): :1000 (29):

11k бяха 1000%20(29).gif

Аз допълвам:

Всеки,който не хареса Камелия или творчеството й,бива наричам лумпен и спамер от чича му Фокс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

7 и 27 съм аз - в първото ме обвиниха, второто си го казвам открито. Забрави да споменеш Мария, обаче...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guilty as charged. 1000%20(24).gif1000%20(1).gif

 

:kissing2: :az:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен си човек, евала ти правя :cheers: :roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Друг факт: Ако не харесваш Емилия или някоя от песните й, ти си грозен, селянин, или циганин!

Още един: Ако не излизаш на дискотека 3 пъти в седмицата, не си заслужава да се комуникира с теб, ти си бавноразвиващ индивид!

Link to comment
Сподели в други сайтове

33. Сещаш се за Яница, когато чуеш благородническа титла.

 

34. Изпитваш страхотен кеф, когато се ровиш в стари теми, попаднеш на цитат на мнение на потребител, видиш му тогавашния никнейм в цитата и кажеш "Ахаааа, ти ли си!"

 

35. От време на време питаш "Какво става с Дилън, имаше яки песни едно време" и "Прекратиха ли договора на Валя?"

 

36. Не дочиташ последните 3 абзаца от някои мнения на foxy_vd.

 

37. Преслава си беше по-яка преди!

 

38. Тайничко слушаш поне половината песни, които храниш бясно в скандалите, че разсипват жанра.

 

39. Чудиш се дали Мис Пловдив 2015 не е роднина на Емилия.

 

40. Висша форма на удовлетворение от проект е да го обявиш за Песен на годината. Нищо, че си написал същото за още 15 парчета по-рано през месеца.

 

41. Когато си най-раздразнен, отговаряш с "Ооооо, я излез от нета, намери си приятели, ходи малко навънка, толкова е хубаво времето".

 

42. Имаш ясна и категорична позиция по драмата на века "Фики vs. Галин"

 

43. С интерес гледаш кривата на гледания в youtube и при рязък скок го отчиташ веднага във форума.

 

43. Всяка певица, която има под 1 млн. гледания за месец е достойна за съжаление.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

44. Имаш братовчед / близък приятел, който е DJ / охрана в дискотека и затова знаеш толкова тайни за чалгата.

 

45. Вече не се кефиш на "Луда по тебе". Младото поколение сега я открива на тях им е простено.

 

46. Миналата седмица изкара цели 5 дни с едни и същи графики.

 

47. Чудиш се asylum дали е сериозен в музикалните си предпочитания

 

48. Драмите между Кейти Пери и Лейди Гага в "Поп" раздела ти изглеждат несъществени, затова веднага минаваш към "поп-фолк скандали", където вече втори час тече разгорещен спор разтеглена ли е Андреа в последния си клип.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

50. Убеден си, че фолк певици посещават форума, макар да нямаш доказателства за това.

 

51. Мария Петрова е много талантлива, но няма харизма!

 

52. Вече не си с такава неприязън към Токича.

 

53. Ако не харесаш дадена песен, но потребител, който много уважаваш я одобри, се връщаш за повторно слушане.

 

54. Нито една година за чалгата не е била толкова слаба като сегашната!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

55. За теб всяка втора сръбкиня е по-успешна от нашите певици и ако Драгана Миркович няма 5 милиона гледания на неин клип, то е невъзможно Галена да има повече, освен ако не си ги е купила!

 

56. Винаги когато прочетеш позитивен пост за Яница се чудиш дали не е ирония.

 

57. Подминаваш постове, съдържащи имената "Камелия" и "Десислава", особено ако с писани от lucas.

 

58. Влизаш в скучна за теб тема, само ако последния написан пост там е от потребител, който ти е интересен.

 

59. Чудиш се дали да не се запишеш в конкурса за "Мистър раманиа", но личната информация, която се изисква да дадеш в темата винаги те спира.

 

60. Когато видиш, че senuj е постнал 60 смеещи се емотикони под пост, оплюващ Преслава, знаеш, че всъщност той е много ядосан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

61. Не живееш нормално ако според теб "Питбул" не е най-големият хит на 2015. 1000%20(19).gif

 

+1

 

"Питбул-а" е най-хитовия дует в момента и всеки, който води нормален живот извън този форум го вижда! Vishenka_05.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Велика тема!

 

63. Когато искаш да изтъкнеш любимката си, използваш "Коментирай!".

 

64. Когато пишеш мнение относно нова песен, отделяш един ред за самата песен и поне два абзаца за анализ на видеоклипа към нея.

 

65. Емотиконката с бялото знаменце показва най-точно чувствата ти към омразния ти изпълнител.

 

66. Анкетите и класацията RamaniaHit са абсолютно точни и обективни... освен ако любимецът ти не губи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

68. Само в Рамания е възможно да не харесваш даден изпълнител, само заради определен потребител! Дори тайно да слушаш негови песни, не признаваш това, нито хитовете, тук във форума!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...