Jump to content



Модерирането в Рамания и злоупотребата с права от модератори


Да се отнемат ли модераторските права на nolee?   

72 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Никой не знае, ама да беше само той, поне още 20 такива има. :)

 

 

Ами питай и ще ти се отговори !

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами питай и ще ти се отговори !

 

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

 

подписа ти е право в целта....

 

По темата: Нямам наблюдения какво се случва във форума, по простата причина, че вече нямам времето, което имах преди няколко месеца. Имате право да се сърдите, НО спрете да се впрягате и заяждате за глупости! Никой не е на надница или заплата от нас (модераторите) и нямаме работно време в което да вършим нещо тук! Всеки го прави, когато има свободно време! Другото което е, без да ми се сърдите, но повечето от потребителите и модераторите спряха да влизат, точно заради тея интриги, сплетни, флудене по цял ден с глупости в чата, скандалите и т.н.т и обиждане на всеки втори потребител, които не ви е от "компанията". Първо вие започнете да спазвате някакви правила, и тогава обвинявайте НАС, че "не го правим"! И да, няма как да знаете кой е Рамирес, защото не сте тук от отварянето на форума, не знаете какво беше преди, и в какво се е превърнал сега.... ако бяхте видяли разликата, ще разберете защо сте останали 20 човека (активни).

 

Лека вечер и Весели празници на всички! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, първо добър вечер на всички 1000%20(29).gif

 

Понеже цялата тази дъндания стана покрай историята с моя бан искам да благодаря на тези, които са се застъпили вчера за мен, както и на AMAZING за цялото разбиране, което прояви по казуса "Бана на Stereoto"

 

След като nolee влиза всеки ден и чете какво става в Ramania това означава, че е наясно че ще има тема по повод неговите права и да попитам - "Къде е сега ? Също така искам да поясня на всички, че не ми пукаше толкова, че съм баннат, колкото до това, че 'заслужения' му бан е пълна пародия .. Преди време получих бан от АМАZING, заради флууд. Добре, не знаех какво означава 'флууд', а и да кажеш не съм се и поинтересувал, но ми обясни и аз я разбрах, че и на всичкото отгоре ми махна бана ... ЕВАЛА МОМИЧЕ !! 1000%20(30).gif

 

Не съм добре запознат и с модераторските права на nolee, но след като прочетох всичко до този момент съм наясно, че за нищо не става. Не може да искаш права да модерираш, да упражняваш един вид контрол и успоредно с това да бъде пристрастен... Е не става майка .. Като ще налагаш контрол и ще банираш поне се обоснови, едно "Недостоверна информация .." е не стига .. Това се води оправдание, а не довод.

Нямам нищо против теб, просто не ставаш за модератор, а забравих да кажа, че нямам нищо против и ГАЛЕНА..

 

Прочетох също така, че и системно си си набелязал 3ма, 4ма потребители, с които си играеш на "Кажи нещо лошо за Галена или нещо което аз не знам и получаваш БАН" - още нещо което те отдалечава от титлата "Глобален модератор" . Пример:

 

808b48b47897d3de.jpg

 

"Koй е следващия" пита човека .. :whistling: :whistling:

 

Друго, което съм забелязал за мойте 2 години и половина в този форум, е че той наистина не коментира темата поп-фолк, а налага наказания 1000%20(29).gif . .. За какво говорим, за какво модериране става на въпрос ...

 

Казах моята позиция, изказах се ..

 

* Галена подготвя албум, снимала е фотосесия за него.. - "В очакване съм на следващия си бан"


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли, едно време когато аз имах проблеми в даден форум отнасях всичко това до по-горно ниво за да се вземе някакво решение. Кой от вас е уведомил момо на лично или друг глобален модератор. А това, че не пиша достатъчно често не значи, че не ме е еня за форума а и не се сещам да съм имал лично от някого с проблем. Как по друг начин очаквате да ви се решат проблемите. Няма модератор (като отбелязвам, че всичко е на доброволни начала) който да може да следи всичко на всякъде и да е винаги справедлив.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли, едно време когато аз имах проблеми в даден форум отнасях всичко това до по-горно ниво за да се вземе някакво решение. Кой от вас е уведомил момо на лично или друг глобален модератор. А това, че не пиша достатъчно често не значи, че не ме е еня за форума а и не се сещам да съм имал лично от някого с проблем. Как по друг начин очаквате да ви се решат проблемите. Няма модератор (като отбелязвам, че всичко е на доброволни начала) който да може да следи всичко на всякъде и да е винаги справедлив.

Писали сме на momo, хубаво е да има тема, да се видят повече мнения на едно място.

 

П.п. nolee одеве четеше, нека взема отношение и да изкаже своята гледна точка, какво се покри?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина времето, когато отнасяхме проблема до по-горна инстанция и тя не вземаше никакви мерки. Сега с темата се получи по-добре. Всичко на масата, па да видим кой крив и кой прав. Да си призная, цяла вечер минавам от време на време да видя как върви приказката и направо не вярвам на очите си колко шарени модераторски ника видях. Имам чувството, че половината форум са само модератори. И как повечето от тях остават незабелязани, а точно г-н Нолито с действията си е събрал такава всефорумна "любов" нямам идея, но очевидно за по-висшата инстанция това трябва да е ясен знак, че на този тип не му е чиста работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че съм против да му се отнемат правата. Един от малкото активни и работещи модератори, това че на Фокса не му изнася...

 

Както виждаш не е само фокса. Защо само от него се оплакват хората? Замислете се малко, просто проблема му е, че е супер пристрастен, по този начин няма как да си изпълнява функциите както е редно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че съм против да му се отнемат правата. Един от малкото активни и работещи модератори, това че на Фокса не му изнася...

 

Теб явно не са те наказвали със 7 дни (моите банове от него са по толкова, щото толкова може да даде) заради обида на подпис, нали чушка? В смисъл казах, че подписът му е педалски и получих 7 дни окуражителен стаж в Тибет. Би ли ми казал къде в правилата на форума са забранява да се изрази мнение за нечий подпис и аватар и как това се превръща в лична обида, че да заслужава наказание? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам наблюдения кой как си върши работата, дори нямам представа кои са модератори, но това да слагаш бан за недостоверна информация е абсурдно?! :1000 (29): Та това го нямаше дори в официалния форум на Планета. Кой знае за какви глупости още се вживяват модераторите.

Един съвет от мен - всички сме тук за забавлание, не се взимайте толкова насериозно. :) Пак казвам - не визирам никой, понеже нямам наблюдения, но като гледам за какви неща се слагат банове, май положението не е ок.

 

И не знам какво толкова ви пречи Фокса. Човека все се оплаква от някой, оставете го малко намира. ;) Просто на моменти начина му на изказване е малко по-остър, но не съм забелязал да е в разрез с правилата.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаш не е само фокса. Защо само от него се оплакват хората? Замислете се малко, просто проблема му е, че е супер пристрастен, по този начин няма как да си изпълнява функциите както е редно.

 

Не знам кой какъв проблем има, но тези с истинските проблеми, ги виждам спокойно. Според мен ще е по-справедливо, ако темата бъде направена не под формата на анкета, а като запитване и всеки да се обоснове. Така всеки може да си направи 10 регистрации и умишлено да доведе до евентуално сваляне от поста "модератор" на Нолее. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой какъв проблем има, но тези с истинските проблеми, ги виждам спокойно. Според мен ще е по-справедливо, ако темата бъде направена не под формата на анкета, а като запитване и всеки да се обоснове. Така всеки може да си направи 10 регистрации и умишлено да доведе до евентуално сваляне от поста "модератор" на Нолее. ;)

 

Доста хора се обосноваха. След като БАН-ва по пристрастия, значи не може да е модератор, прав си че не е нужна анкета!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами гласувах с "да". Смятам, че най-лошото е един човек да има власт и пристрастия. Забелязал съм как той открай време си е набелязал няколко човека и само си търси повод (а и редовно такъв няма) да ги накаже. Това ми е аргумента, кратък и ясен, нямам намерение да пиша романи по тази тема.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой какъв Така всеки може да си направи 10 регистрации и умишлено да доведе до евентуално сваляне от поста "модератор" на Нолее. ;)

всички нови регистрации минават през момо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теб явно не са те наказвали със 7 дни (моите банове от него са по толкова, щото толкова може да даде) заради обида на подпис, нали чушка? В смисъл казах, че подписът му е педалски и получих 7 дни окуражителен стаж в Тибет. Би ли ми казал къде в правилата на форума са забранява да се изрази мнение за нечий подпис и аватар и как това се превръща в лична обида, че да заслужава наказание? scratch.gif

Фокси, кой ти е дал бан за такова нещо и кога?

 

всички нови регистрации минават през момо

Но когато нямат никакви постове той не вижда IP-то и съответно не може да провети дали има съвпадения.Така че анкетата може лесно да се наклони в дадена посока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но когато нямат никакви постове той не вижда IP-то и съответно не може да провети дали има съвпадения.Така че анкетата може лесно да се наклони в дадена посока.

непотвърдените профили нямат никакви права до колкото знам.. това включва и гласуването в анкети

Link to comment
Сподели в други сайтове

непотвърдените профили нямат никакви права до колкото знам.. това включва и гласуването в анкети

Да, така е. Днес като гледам няма нови регистрирани. И все пак според мен под внимание не трябва да се взимат гласовете в анкетата, а само гласуването в темата чрез коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така е. Днес като гледам няма нови регистрирани. И все пак според мен под внимание не трябва да се взимат гласовете в анкетата, а само гласуването в темата чрез коментар.

Така е, пац, ти си единственият трезвомислещ модератор. Заслужаваш всичко добро! И ти го пожелавам! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast, нали се сещаш, че тези регистрации за манипулиране на гласове в анкети, може би са направени и преди години, месеци и т.н., не конкретно днес.

е това е малко вероятно

Link to comment
Сподели в други сайтове

А толкова ли не може да ви мине през ума, че на хората не им се обяснява защо и как са гласували, лично при мен е така. Влизам, гласувам, чета и т'ва е. Обясненията и мнението си ги запазвам за себе си, а и няма смисъл да повтарям същото, което няколко човека вече са казали.

 

Деската също е раздавала банове за пълните глупости, от нея имам такъв, заради това че съм нарекъл някой "льольо". :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската също е раздавала банове за пълните глупости, от нея имам такъв, заради това че съм нарекъл някои "льольо".

:1000 (29):

+10% за обида към Патрик, не бан. Доколкото си спомням ми беше сигнализирано за тази обида на ЛС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...