Jump to content



Кои сериали ще следите през този сезон?


Препоръчани коментари

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз засега съм си набелязал Almost Human, Once Upon a Time in Wonderland, мисля да хвърля едно око на Lucky 7 и Agents of SHIELD. От комедиите Mom и The Crazy Ones... Май станаха много. :D

Плюс старите ми разбира се. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много неща съм си заплюл, ама ще мине още някой друг сезон, докато ги почна, да кажем, че за момента смятам да си следя само TVD и PLL, за друго няма да успея да намеря време и желание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Criminal Minds

The Vampire Diaries

Castle

Revenge

Once upon a time

Dracula

Witches of East End

 

Criminal Minds с 9-ти сезон и естествено няма как да го пропусна.Вече толкова години този сериал продължава да ме вълнува най-много.Веднага след него добавям Castle и Revenge,които завършиха много интересно и с нетърпение очаквам премиерите след няколко дни.Като цяло бях започнал да се отказвам от The Vampire Diaries и Once upon a time,но първия ме спечели отново с последните серии от предния сезон,а на втория ще му дам шанс пък ще видим какво ще стане.

 

Към списъка със сериали добавям Dracula и Witches of East End,като първия го очаквам с голям интерес заради добрия актьорски състав,а на втория ще дам шанс,защото предните 2 сериала на тази телевизия ме спечелиха(те са летни и не са в списъка) и се надявам и този да е на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавам да си гледам:

Revenge

Once Upon a Time

Grey's Anatomy

Hart of Dixie

The Vampire Diaries

Pretty Little Liars

Dallas

 

От новите, ще дам шанс на:

Betrayal

Once Upon a Time in Wonderland

The Originals

The Tomorrow People

Reign

The 100

Witches of East End

Dracula

Ravenswood

Hostages (изглежда ще е уникално добър сериал)

 

Като в крайна сметка от новите, едва ли ще ми допаднат повече от 1-2, които да следя, но на всички изброени ще изгледам пилотните епизоди. The Client List и Beauty and the Beast ги зарязвам засега, като най-вероятно няма и да ги гледам повече. Отчайващо скучни са ми.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ситкоми, докато си хапвам обяда :1000 (29):

Понеделник: The Simpsons / Семейство Симпсън

Вторник: 2 Broke Girls / Без пукната пара

Сряда: How I Met Your Mother / Как се запознах с майка ви

Четвъртък: The Middle / По средата

Петък: The Big Bang Theory / Теорията за големия взрив

 

Също

Зимния полусезон: Под прикритие

Пролетния полусезон: Game of Thrones / Игра на тронове

 

И турските вечерни драми

Сряда: Muhteşem Yuzyıl / Великолепният век

Четвъртък: İntikam / Отмъщението

И евентуално още някое от следните нови турски сериали:

Calıkuşu / Чучулигата

Fetih / Завоевание

A.Ş.K / Л.Ю.Б.О.В

 

Та това е :1000 (29):

За Как се запознах с майка ви, Великолепният век и може би Отмъщението, това са последните сезони.

За Под прикритие е предпоследния сезон. Ако пролетта не пуснат и последния сезон, и той ще свърши :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Game of Thrones 4

Once Upon A Time 3

The Walking Dead 4

Arrow 2

Dallas TNT 3

Sherlock 3

Da Vinci's Demons 2

Sleepy Hollow

Дървото на живота 2

Под прикритие 4

Фамилията 2

Четвърта власт

Столичани в повече 6

 

 

Паралелно с тях ще си гледам всички сезони на "Досиетата Х". Заплюл съм си да започна "Revenge", "Suprnatural", "Falling Skies", "Hemlock Grove".

Вампирите отиват в коша. Може би това е първият сериал, който не искам да изгледам докрай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, да, също ще дам шанс на 'Ravenswood' и 'The Originals'. По принцип нямам навика да гледам толкова много, но просто вече нямам сериал, който да съм започнал и да си имам няколко сезона, ами на всичко в седмицата веднъж ще излиза! 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле от къде да почна :1000 (10):

 

Редовните The Vampire Diaries, Once Upon A Time, Revenge, Grey's Anatomy, Orphan Black . И ще дам шанс на The Originals естествено, Once Upon A Time in Wonderland, The Tomorrow People, Reign, Witches of East End, Dracula, Ravenswood и може би The 100 :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразя Teen сериалчета със секси вампири и цицорести върколачки...Единствено American Horror Story ще гледам,предните два сезона бяха зловещо добри :1000 (30): А,и Живите мъртви(Walking Dead) :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Supernatural

Glee

Once Upon A Time

Revolution

The Vampire Diaries (вече наистина последен шанс, ако са като 4-ти сезон, дотук съм и аз)

The X Factor U.S.

The Voice U.S.

 

Междувременно си гледам Queer As Folk, Lost, Cougar Town и (отново го почнах) Charmed

 

От новите са дам шанс на The Tomorrow People засега. Може и други, ще прегледам кои се очаквам с най-голямо нетърпение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще погледна пилотните епизоди на всички нови като най-много ме впечатлиха промотата на Once Upon a Time in Wonderland, The Tomorrow People, The 100 и Betrayal. Готини истории с потенциал, но е още рано за твърдо "да" или "не".

Разбира се продължавам с Grey's Anatomy, Revenge, How I Met Your Mother :girl_cry2: , Once upon a Time, Glee. От българските очаквам "Дървото на живота", "Под прикритие" и "Революция Z".

На The Vampire Diaries казах сбогом още минлия сезон, но заради последните епизоди ще превъртам за най-интересните моменти, защото знам, че няма да се сдържа.

И пак станаха ужаасно много сериали, не знам как ще ги следя. Миналата есен едва ставах рано сутрин, защото съм гледал по нощите, но ми е страст и не мога без това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога започват Алиса и Дракула ? Искам да ги гледам,дано са яки.

Иначе със сигурност ще гледам :

Сладки малки лъжкини

Дневниците на вампира ще гледам 2,3 епизода и ако продължава пачата да ми реве и да няма никакво развитие мисля да приключа с него. :k046:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога започват Алиса и Дракула ? Искам да ги гледам,дано са яки.

Иначе със сигурност ще гледам :

Сладки малки лъжкини

Дневниците на вампира ще гледам 2,3 епизода и ако продължава пачата да ми реве и да няма никакво развитие мисля да приключа с него. :k046:

Wonderland започва на 10 октомври, за Дракула още не е обявено май или поне аз не откривам инфо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъпдейт: :1000 (29):

Понеделник: A.Ş.K / Л.Ю.Б.О.В

Вторник: Fetih / Завоевание

Сряда: Muhteşem Yuzyıl / Великолепният век

Четвъртък: Calıkuşu / Чучулигата и İntikam / Отмъщението

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък кой сезон е станало ? 20ти ли ? :scratch:

Той е прекратен отдавна.

Дракула излиза на 25 или 26 октомври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От новите съм си избрала Rake,The Millers и Once upon a time in Wordeland,но снощи изгледах първия епизод на Sleepy Hollow и го препоръчвам на хора които харесват демони,вещици,апокалипсис...Много як пилотен епизод,с много екшън и мистерия.

Иначе от старите си продължавам с Arrow,Raising Hope,The big bang theory,Person of interest,Two and a half men,Once upon a time,Haven,Game of thrones,Devious maids,Under the dome,White collar и Dexter,който започнах скоро.И за съжаление останаха два епизода на най-уникалния сериал - Breaking bad.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...