Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

Едни бисквити нищо не са, но по - добре шоколад. То даже трябва веднъж на две седмици да хапваш сладко, за да не отвикнеш.

Две седмици е цяла вечност. Ако консумирате шоколад гледайте да е натурален. Иначе от три дни ми се премятат мираж ягода и сега мисля да им видя сметката. :D

Но като цяло мога и без сладко вече ако няма в нас не се сещам за такова. Кафето и чая ги пия с подсладител. Захар никаква, но ако използвате гледайте да е кафява. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Две седмици е цяла вечност. Ако консумирате шоколад гледайте да е натурален. Иначе от три дни ми се премятат мираж ягода и сега мисля да им видя сметката. :D

Но като цяло мога и без сладко вече ако няма в нас не се сещам за такова. Кафето и чая ги пия с подсладител. Захар никаква, но ако използвате гледайте да е кафява. :)

Не ям вече шоколади, защото не намирам подходящият за мен. Иначе аз ям от същите бискивити. Кафето го пия чисто, в момента доизпивам 3в1 - имам 7-8 небутвани пакетчета, чая - задължително с мед. В кафето си слагам канела. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ям вече шоколади, защото не намирам подходящият за мен. Иначе аз ям от същите бискивити. Кафето го пия чисто, в момента доизпивам 3в1 - имам 7-8 небутвани пакетчета, чая - задължително с мед. В кафето си слагам канела. :3fdb8960598fa63e:

Недей 3/1 ако питаш мен, много е вредно и е голяма химия. Дай ги на някого, пий си нормално кафе. Първо е по - здравословно и полезно и второ, не те трови с химикали толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей 3/1 ако питаш мен, много е вредно и е голяма химия. Дай ги на някого, пий си нормално кафе. Първо е по - здравословно и полезно и второ, не те трови с химикали толкова.

Оки, оставям го тогава. :)

Няма по-яко от това да си свариш кафе, макар че в момента моето "чисто" е нес, защото нямам толкова време за варене. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Тренирам от около година и половина. Имам изключително бавни резултати, тъй като съм skinny fat ... едно оправя, две разваля, абе страшно е. Заради жлъчката не мога да пия протеин и креатин и това допълнително забавя процеса.

 

Все пак най-важното е, че заради фитнеса отказах цигарите, храня се относително читаво, след тренировка се чувствам разкошно, спя добре и се усещам в добра кондиция. Дано и вие откривате такива неща за себе си. :))))))))

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Не ям вече шоколади, защото не намирам подходящият за мен.

Ама как така подходящ за теб???

 

Аз съм редовен във фитнеса в последните месеци, вече не си се представям без тренировки, ако почивам няколко дни ми става едно такова гузно и гадно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 5 months later...
не. не сме фитнес гъзари

Внимавай с това яке да не се спънеш някъде. :1000 (29):

Не, но имам тежести по 10 килограма, коити си ги използвам от време на време. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая тема е умряла колкото кариерата на Камелия.

Някой спортува ли?

Как да не спортува? :)

Аз ходя на фитнес по 4 пъти в седмицата от 3 години.Не съм мистър Олимпия, но се чувствам много добре.За съжаление вече няма с кого да ходя, понеже колегата, с който ходехме заедно смени местоработата.Малко по-скучно ми е сега, но не съм се отказал!

Преди години ходех и на плуване, но в момента плувните басейни в София(или поне този, който на мен ми е удобен) са доста скъпи.120 лева за 10 посещения са ми много, на фона на 40-те лева, които давам за фитнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не спортува? :)

Аз ходя на фитнес по 4 пъти в седмицата от 3 години.Не съм мистър Олимпия, но се чувствам много добре.За съжаление вече няма с кого да ходя, понеже колегата, с който ходехме заедно смени местоработата.Малко по-скучно ми е сега, но не съм се отказал!

Преди години ходех и на плуване, но в момента плувните басейни в София(или поне този, който на мен ми е удобен) са доста скъпи.120 лева за 10 посещения са ми много, на фона на 40-те лева, които давам за фитнес.

Може ли да ми дадеш твоя примерен график(ако имаш такъв).

Т.е кои дни почиваш, кои дни тренираш даден мускул и по колко пъти, че мен това ми е болна тема да не объркам нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадеш твоя примерен график(ако имаш такъв).

Т.е кои дни почиваш, кои дни тренираш даден мускул и по колко пъти, че мен това ми е болна тема да не объркам нещо.

Има инструктури, пиле. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има инструктури, пиле. :)

Не искам инструктур. Като ми направят графика не мога нищо да разбера. :1000 (29): Повечето в началото ти правят лесен режим, който не ти помогна с нищо. Аз искам с нещо малко под средното да почна. А и другото е че в Дойчланд не знам как да им обясня какво точно искам. За това по-добре сам да си го съставя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадеш твоя примерен график(ако имаш такъв).

Т.е кои дни почиваш, кои дни тренираш даден мускул и по колко пъти, че мен това ми е болна тема да не объркам нещо.

Разбира се, няма никакъв проблем!Аз понеже съм от типа "вечно начинаещ" ползвам програма за начинаещи.В интерес на истината е по-добре да се консултираш все пак с инструктор, защото ако не правиш упражненията правилно няма да постигнеш никакъв ефект, а може и да се контузиш.Не знам дали тук мога да поствам други сайтове и за това ще ти пиша на лс ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, няма никакъв проблем!Аз понеже съм от типа "вечно начинаещ" ползвам програма за начинаещи.В интерес на истината е по-добре да се консултираш все пак с инструктор, защото ако не правиш упражненията правилно няма да постигнеш никакъв ефект, а може и да се контузиш.Не знам дали тук мога да поствам други сайтове и за това ще ти пиша на лс ;)

Вечно начинаещ, нямаш ли някакво подобрение? Нали за това са тези упражнения.

Офтопик малко. Влезели в 18+ раздела? :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не искам инструктур. Като ми направят графика не мога нищо да разбера. :1000 (29): Повечето в началото ти правят лесен режим, който не ти помогна с нищо. Аз искам с нещо малко под средното да почна. А и другото е че в Дойчланд не знам как да им обясня какво точно искам. За това по-добре сам да си го съставя.

Много зависи колко дни в седмицата ще ходиш да тренираш. Ако ходиш по малко ще ти се включат повече мускулни групи за деня и тренировката ти ще е по-натоварена. Ако ходиш повече дни ще ти включят 1-2 мускулни групи.

За начинаещи 3 пъти в седмицата е съвсем достатъчно. Аз тренирам от 4 годинии и горе долу ходя през ден, което ми е перфектно. Имай на в предвид, че след тежка тренировка е хубаво мускула да почине, за да се възстанови и да расте.

 

За 3 пъти в седмицата можеш да включиш мускулните групи така:

1 ден :

Гърди, трицепс (корем)

 

2 ден:

Гръб, бицепс ( корем)

 

3 ден:

Крака и рамена, корем ако искаш.

 

Вече от теб зависи каква тренировка ще направиш, много е важно да правиш поне 5 упражнения по 4-5 серии от мескулна група.

Храненето също е много важно, да не кажа най-важно. Както и добавките.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с горното разпределение на дните.Независимо,че съм един супер бавно прогресиращ skinny fat, все пак това е добро разпределние.

 

Още - недейте да висите в залата по 2 часа с общо 30 минути тренировка и 90 минути чат и снимки. След 45-тата минута тестостерона спада и се вдига кортизола, което влияе негативно на бъдещия растеж на мускулите.

 

Друго - ако имате възможност,пийте Магнерот.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с горното разпределение на дните.Независимо,че съм един супер бавно прогресиращ skinny fat, все пак това е добро разпределние.

 

Още - недейте да висите в залата по 2 часа с общо 30 минути тренировка и 90 минути чат и снимки. След 45-тата минута тестостерона спада и се вдига кортизола, което влияе негативно на бъдещия растеж на мускулите.

 

Друго - ако имате възможност,пийте Магнерот.

Ако се включи кардио, може й да отиде към час и половина. Аз лично правя 20 мин преди и 20 мин. след тренировка кардио - задължително !!

 

Магнерота, нещо за сърцето ли влияеше?? Профилактично ли е добре да се приема или как ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се включи кардио, може й да отиде към час и половина. Аз лично правя 20 мин преди и 20 мин. след тренировка кардио - задължително !!

 

Магнерота, нещо за сърцето ли влияеше?? Профилактично ли е добре да се приема или как ?

 

Доста рядко съм чувал да има доволни от толкова кардио. Мъжете трябва да внимават с кардиото ... ако разбира се целта ни не е изваяни бедра и стройни крака. :mf_surrender: Другия полюс на кардиото за мъже е точно обратното - отново кортизолена атака, запазване на мускулите без растеж и качване на мазнини в корема.

За отслабване (голямо) е ОК от това, което съм чел, но за качване, маса и релеф -

 

Точно така, Магнерота добавя магнезий, важен за работата на сърцето, от много места съм чувал за него,а и треньора ми директно вика да го взимам. Трябва обаче да се намират аптеки,където го дават без рецепта, че е смешно да ходиш до GP-то за добавка ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста рядко съм чувал да има доволни от толкова кардио. Мъжете трябва да внимават с кардиото ... ако разбира се целта ни не е изваяни бедра и стройни крака. :mf_surrender: Другия полюс на кардиото за мъже е точно обратното - отново кортизолена атака, запазване на мускулите без растеж и качване на мазнини в корема.

За отслабване (голямо) е ОК от това, което съм чел, но за качване, маса и релеф -

 

Точно така, Магнерота добавя магнезий, важен за работата на сърцето, от много места съм чувал за него,а и треньора ми директно вика да го взимам. Трябва обаче да се намират аптеки,където го дават без рецепта, че е смешно да ходиш до GP-то за добавка ...

Много зависи от кардиото. Ако е пътека примерно - да, там е леко опасно със загуба на мускулна маса, но ако я направиш все едно си на баир не е проблем, напротив прави ти гъза и безрата супер оформени. Степер ( стълби) и колело също са ок особено за оформянето точно на тея части. Да, ако се късаш да бягаш на пътеката или бъхтиш на крос тренажора съм съгласен с написаното от теб.

 

Това за магнорета не го знаех. Предполагам обаче, че не трябва да се взима системно, все пак е добавка. Но ще го пробвам обезателно, мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечно начинаещ, нямаш ли някакво подобрение? Нали за това са тези упражнения.

Офтопик малко. Влезели в 18+ раздела? :)

Подобрение определено има - тялото ми е по-стегнато от преди, имам тонус и съня ми се подобри.Казах вечно начинаещ, защото не съм покачил много мускулна маса, но това опира до храна и то доста храна, а аз никога не съм имал голям апетит.Просто ако искам да покача ще трябва да ям насила, а това не ме кефи ;)

Колкото до 18+ раздела - никой не ми е дал парола.Сигурно не знаят, че съм на 29 хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...