Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

 

 

Много полезни неща си постнал.Съветите за здравословно хранене ги прочетох с интерес,макар че повечето ги знам де.

 

Хубаво е,че темата се раздвижи малко.Успех на трениращите. :flex:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Давайте, аз от 2 месеца някъде не съм спирал и редовно си ходя на фитнес. Един съвет, направете си добър хранителен режим и го следвайте, така наистина резултатите идват бързо. За лятото трябва да сме перфектни и да се съберем, и отидем заедно на море. :Vishenka_05:

Ми може, достатъчно е в един курорт да сме. :Vishenka_05:

 

Няма такива работи от понеделник, от първи, от нова година ... при мен това не работи. Единствено да се натъпча като за последно в неделя ... и така всеки път преди "от утре".

Почва се сега... на момента :happybday:

 

Ам при мене е друго. Имах нужда известно време да спра и така нередовните тренировки, да изчакам да стане седмицата след ваканцията и да почна на чисто, така се чувствам наистина все едно започвам както трябва, нещо на енергийно ниво е. 1000%20(29).gif И съм бая доволен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз напоследък много се зарибих по тренировките и здравословното хранене. Не смятам, че съм постигнала кой знае колко, но е приятно, чувствам се по-добре, но е нужна голяма самодисциплина. Тренирам по 3-4 пъти седмично. Голямото начало поставих д отказването на кока-колата, намалила съм цигарите, скоро обмислям и да ги спирам. Хубаво е да се грижим за тялото си. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия деца не им давам повече от 17 години живот. Горките, на какво биват подлагани...

Това е едно дете и е ужасно грозно да говориш така! Да не говорим, че най-вероятно доста по-нездравословно е да се тъпчат със захари и да гледат по 5-6 часа телевизия на ден!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е едно дете и е ужасно грозно да говориш така! Да не говорим, че най-вероятно доста по-нездравословно е да се тъпчат със захари и да гледат по 5-6 часа телевизия на ден!

Абсолютно съм съгласен!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е едно дете и е ужасно грозно да говориш така! Да не говорим, че най-вероятно доста по-нездравословно е да се тъпчат със захари и да гледат по 5-6 часа телевизия на ден!

 

 

Не е ужасно да се говори така,това е самата истина..на тези години това е много по-нездравословно и всеки,който се занимава с бодибилдинг ще ти го каже...абсолютна дебилщина и терор е да подлагаш детето на подобна глупост...Това дете все още расте,по дяволите...просто не ми се мисли някой ден ако вие имате поколение и разсъждавате по този начин... California,разбирам,че си на другия тротоар(в случай,че си момче),но да се кефиш на дете с плочки е извратено...да не би и да се пипаш отдолу? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ужасно да се говори така,това е самата истина..на тези години това е много по-нездравословно и всеки,който се занимава с бодибилдинг ще ти го каже...абсолютна дебилщина и терор е да подлагаш детето на подобна глупост...Това дете все още расте,по дяволите...просто не ми се мисли някой ден ако вие имате поколение и разсъждавате по този начин... California,разбирам,че си на другия тротоар(в случай,че си момче),но да се кефиш на дете с плочки е извратено...да не би и да се пипаш отдолу? :mf_surrender:
Няма лошо да тренират-но примерно някакъв спорт(плуване,бягане и т.н.),не да ми вдигат от лежанка и да развиват бицепс,четирицепс и другите щуротии...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ужасно да се говори така,това е самата истина..на тези години това е много по-нездравословно и всеки,който се занимава с бодибилдинг ще ти го каже...абсолютна дебилщина и терор е да подлагаш детето на подобна глупост...Това дете все още расте,по дяволите...просто не ми се мисли някой ден ако вие имате поколение и разсъждавате по този начин... California,разбирам,че си на другия тротоар(в случай,че си момче),но да се кефиш на дете с плочки е извратено...да не би и да се пипаш отдолу? :mf_surrender:
Да се кефя на това дете,означава че се пипам отдолу ли?Пф..много си зле честно.Ти ако го правиш,аз не. Изобщо не трябва да ти се обяснявам,този твой коментар показва с какво(кое) си мислиш.И да,кефя се на момчето! ;)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ужасно да се говори така,това е самата истина..на тези години това е много по-нездравословно и всеки,който се занимава с бодибилдинг ще ти го каже...абсолютна дебилщина и терор е да подлагаш детето на подобна глупост...Това дете все още расте,по дяволите...просто не ми се мисли някой ден ако вие имате поколение и разсъждавате по този начин... California,разбирам,че си на другия тротоар(в случай,че си момче),но да се кефиш на дете с плочки е извратено...да не би и да се пипаш отдолу? :mf_surrender:

Идиотизъм на годината. Объркан съм ... да се смея ли на този пост или да плача.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувството след като всичко в теб е крещяло, че не ти се тренира, но въпреки това си направил една от най-добрите си тренировки - НЕСРАВНИМО!

 

:dizzy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идиотизъм на годината. Объркан съм ... да се смея ли на този пост или да плача.

 

 

Бий си доза химийка да се успокоиш,пък може и трицепсът на мозъка да се увеличи :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бий си доза химийка да се успокоиш,пък може и трицепсът на мозъка да се увеличи :1000 (29):
Aко ще се дразниш така,не пиши изобщо в темата..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тренираме ли, Рамания? Или се отказахте от новогодишните си обещания? :gun_bandana:

btw и аз си го обещах твърдо, но януари се мина в работа и отлагане. Не че не се поддържам, но искам да се стегна и повече воля. Но винаги някакво мегадобро оправдание се появява. Помощ? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От 1 януари до момента успях да сваля 5.200 килограма и да кача малко мускулна маса главно в ръцете и краката. Имам много видим ефект върху тялото от отслабването, но още повече усещам подобрение в издръжливостта, вече издържам да тичам на много по-голямо разстояние с повече лекота, а клековете с тежести които са най-големия ми кошмар започвам да ги усъвършенствам, че и повторенията увеличавам.

Та това е.. имах около 4 дни с прегрешения в храненето, но тренировките не ги спирах. Целта ми е да стана 75 килограма, никога не съм бил толкова, а трябва да съм, за да съм в идеална форма. Ако продължавам така този месец мисля, че ще го бъде... а ако продължа и следващия, хмм.. :1000 (29):

 

Много ме надъхва тая песничка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля .. :1000 (29):

 

Свалих близо 3 килограма за 10-11 дни. Цел ми е да стана 70. Храня се по-качествено от преди и ходя почти всеки ден на фитнес, с изключение вчера и днес, понеже съм болен, но от днес започнах клекове с тежест - 6 кг. вкъщи.

С времето ще увеличавам тежестите. Много съм горд със себе си, както и с Дийн, че най-накрая се мотивирахме и успехът е видим. Дано всичко върви все така добре и сме все така мотивирани и занапред. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...