Jump to content



Online: MC Stojan feat. Галена - Vatreno, vatreno


Препоръчани коментари

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не мога да повярвам,но ми харесва.Рядко харесвам нещо на Галя,но тази песен много ми допада.Така че след Пак ли,това е втората песен на тая дето ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно ми харесва тая песен, ама мноо, мноо.

 

Доста зарибяваща, Галена си е изпяла страхотно нещата, много ми е приятно да я слушам, докарала е сръбското пеене г/д, затова мисля, че там ще се харесва. Повече от на Андреа и другия.

 

А клипът е.. Уау. Като ще правят клип в дискотека - така да е, а не по диванчетата и там пр. глупости. Галена е страшно красива, секси, артистична, симпатична и харизматична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво ми става, но последните проекти на Галена направо адски много ме кефят :D Голяма сила излезе, знае как да привлича и задържа вниманието върху себе си. Евала й правя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива проекти са крайно нужни и за нашия фолк. Сърбите като разберат за хубавите ни певици, като се поразровят из дискографиите и клиповете им - що почнат да ги викат да пеят и там, ще купуват песни и т.н. Такива дуети са много важни.

Припевът ми харесва, иначе цялата песен не чак толкова, но клипчето е много добре направено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива проекти са крайно нужни и за нашия фолк. Сърбите като разберат за хубавите ни певици, като се поразровят из дискографиите и клиповете им - що почнат да ги викат да пеят и там, ще купуват песни и т.н. Такива дуети са много важни.

Припевът ми харесва, иначе цялата песен не чак толкова, но клипчето е много добре направено.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи продажници са наште...Сърбите ни се смеят за цялото кланяне дето им правим на безумните певачки.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

хаха, глупости, не ни се смеят, а хвалят 3-те си певици и се тупат в гърдите колко велика музика имат!!! Изобщо не ни се смеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи продажници са наште...Сърбите ни се смеят за цялото кланяне дето им правим на безумните певачки.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

И аз съм ставал свидетел точно на това. Сърби лично са ме питали как може толкова много българи да харесват сръбски песни,как може да ги въртят по дискотеките ни. Има цели сръбски вечери по дискотеките,има хора,които сърбеят толкова много,а в същото време никой от тях не се интересува и не знае нищо за нашите изпълнители.

Същата работа е и с гърците,добре,че в последно време Азис стана популярен там и те почнаха да правят кавъри на песните му,че да ни се махне малко славата на крадци.

Между другото,не знам дали знаете,но когато гърците искат да обидят хората от Солун примерно ги наричат "българи",защото са близо до границата с нас. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

сърбите са почти като нас българите -_-

Вземи се образовай малко за произхода на българския и сръбския етнос. Това ,че говорим на славянски език не означава,че си приличаме като народи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готин клип, любимата ми част е там, където го изнервя. :1000 (29):

Песента има ужасен припев, но музиката ме кефи. "Обади ми се" на Андреа и Cvija беше много по-готина от това, но тук клипът е по-хубав. Обаче нашите проекти са си много по-добри..

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, нещо средно като "Дай ми", но с тези две песни доста изостава от конкуренцията - явно тази година е решила да се отдаде на почивка и да не е в голямата надпревара накрая. Иначе разнообразието при нея не може да се отрече, просто нещо не може да извади тотален хит... От на Андра е доста по - добра тази песен, стига писахте глупости!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента зарибява. На Галена и отива да пее на сръбски, но най-якото нещо е клипът! Няма такава жена - двете с Анелия са най-красивите чалгарки!

Много ме кефи как го нерви да си чака в колата и адския поглед, който му хвърля на тоя накрая :roll1:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е як клипът, заснет е супер качествено. И песента ми харесва, само ми липсва някой типично сръбски отсвир с акордеон например.

 

Песента между другото е на Damir Handanovic, който има 4 песни в новия албум на Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвм сръбската музика (с изкл. Цеца ) но това като песен е по-добра от на Андреа .. Най-малкото Галена има повече глас и техника за такъв тип музика... Определено и лежи , много добре се е справила ..

Клипа е гъзарски - яка картинка , скъпи дрешки , коли ..

Галена е абсолютната лидерка в момента ! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...