Jump to content



Препоръчани коментари

преди 35 минути, Stela каза:

Тита също е много добре. Особено сега покрай Капките взех да я харесвам много повече. Показа, че има стабилен талант и може да пее почти всичко. Гери пък миналата година доста пъти се изложи и не беше много ок. 

Дара е талантлива много, но остава незабелязана масово.

И аз мисля, че Гери-Никол се прецака с участието си във формата. Също така мисля, че и при Тита предстои застой. Просто тези формати много изстискват. Дара пък не е чак толкова талантлива. Има хубав глас, но доста нестабилен и неустойчив. Факт е, че и при трите не се получават последните им проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Mr. Greshen каза:

Кой е последният хит на ГериНикол?

Направо ги убивам, пръскам... имаше и още една дето не беше лоша след нея, но дори не си спомням името. Останало ми е кадър от клипа й. Леко пустинен и танцуваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Направо ги убивам, пръскам... имаше и още една дето не беше лоша след нея, но дори не си спомням името. Останало ми е кадър от клипа й. Леко пустинен и танцуваше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Stela каза:

Тита също е много добре. Особено сега покрай Капките взех да я харесвам много повече. Показа, че има стабилен талант и може да пее почти всичко. Гери пък миналата година доста пъти се изложи и не беше много ок. 

Дара е талантлива много, но остава незабелязана масово.

В какъв смисъл "Тита също е много добре" ? Точно тя от трите (Гери, Дара) е най-малко израснала като артист. Песните й са еднотипни, звученето е Криско и страшно се усеща, че пее това, което й се направи. Личи си, че образът й в публичното пространство е моделиран изцяло от Криско. И тя просто кротко го следва. Движи се по линията на Криско и това е. Няма мисъл от нея. Няма експерименти. Нищо. Беше създадена по образ на Гери-Никол, успя отчасти да избяга от него, но пък като звучене е 1:1 с Криско. Нищо ново не представя и никакво развитие не виждам.

Гери постигна страшно много след като се раздели с Криско и успя да излезе от сянката му. Наложи й свое звучене, начин на пеене, поведение на сцената ... 

Дара пък се опитва да пробие и навън. Експериментира, пускайки различни песни. С "My time" й се получи. Как така реши, че е останала масово незабелязана? Нещо са ти грешни наблюденията.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Vancho каза:

В какъв смисъл "Тита също е много добре" ? Точно тя от трите (Гери, Дара) е най-малко израснала като артист. Песните й са еднотипни, звученето е Криско и страшно се усеща, че пее това, което й се направи. Личи си, че образът й в публичното пространство е моделиран изцяло от Криско. И тя просто кротко го следва. Движи се по линията на Криско и това е. Няма мисъл от нея. Няма експерименти. Нищо. Беше създадена по образ на Гери-Никол, успя отчасти да избяга от него, но пък като звучене е 1:1 с Криско. Нищо ново не представя и никакво развитие не виждам.

Гери постигна страшно много след като се раздели с Криско и успя да излезе от сянката му. Наложи й свое звучене, начин на пеене, поведение на сцената ... 

Дара пък се опитва да пробие и навън. Експериментира, пускайки различни песни. С "My time" й се получи. Как така реши, че е останала масово незабелязана? Нещо са ти грешни наблюденията.

Забелязваш ли, че през последната година, Криско избяга от стила си, за да скочи в чалгата и остави старото си звучене на Тита? 

Не може да се отрече, че Гери-Никол и Дара вече не правят милиони гледания. От 3 песни - една става популярна. При Тита все още няма зацикляне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара е мнооого зле с английския, не знам защо се опитва? И защо някой не й каже?

 Иначе прави нещо характерно, има и характерен образ, както е и при Гери-Никол. Тита can't relate, нищо, че е най-актуална в момента, най-малко ще се задържи, ако не смени рязко посоката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско залита в чалгата, Жана Бергендорф участва в канала на Планета. Впрочем, след Вип Брадър няма да се учудя Жана да мине при чалгата. Ще е супер яко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, El Gato каза:

Той си каза, че тази година ще пуска повече песни.

Колкото и да бълва звученето на песните му започва да омръзва.Жалко че покрай него и Тита ще изгори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Криско залита в чалгата, Жана Бергендорф участва в канала на Планета. Впрочем, след Вип Брадър няма да се учудя Жана да мине при чалгата. Ще е супер яко. 

Криско напоследък се върна и към рап звученето - Афтърмен, Какво бе, Мърдай. Кефи ме, че разнообразява и не се притеснява да скача от стил в стил. Ще видим утре какво ще пусне.

М/д очаквах, че след вафлите и тайгъра ще пусне и някакъв продукт свързан с Тита. Примерно сладолед, акцентирайки в/у големите й цици. :дд или близалка.

Жана я харесвам страшно много и ме е яд, че така си прецака кариерата. Песента с Дамян е боза и въобще не искам да виждам повече Жана по Планета ... не й отива. Чалга - абсурд. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Криско напоследък се върна и към рап звученето - Афтърмен, Какво бе, Мърдай. Кефи ме, че разнообразява и не се притеснява да скача от стил в стил. Ще видим утре какво ще пусне.

М/д очаквах, че след вафлите и тайгъра ще пусне и някакъв продукт свързан с Тита. Примерно сладолед, акцентирайки в/у големите й цици. :дд или близалка.

Жана я харесвам страшно много и ме е яд, че така си прецака кариерата. Песента с Дамян е боза и въобще не искам да виждам повече Жана по Планета ... не й отива. Чалга - абсурд. 

Тя няма друг правилен ход. Само чалга не беше пропяла. На мен ми е доста "чалга", само че със супер шантава визия. Мисля, че веднага ще стане топ име. Нещо като новата Анелия от 2005та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Тя няма друг правилен ход. Само чалга не беше пропяла. На мен ми е доста "чалга", само че със супер шантава визия. Мисля, че веднага ще стане топ име. Нещо като новата Анелия от 2005та.

Това слуша ли го? Има едва 2 хиляди гледания за 3 седмици. 😐

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Това слуша ли го? Има едва 2 хиляди гледания за 3 седмици. 😐

 

 

Песента е боза. Клипът е ужасен. И 2 хиляди са им много. Жана е съгласна на всякакви колаборации - нито плаща, нито нищо. Поне се появява някъде. По-добре да си продаде душата, да почне комерси да пуска и да гърми с по 5-10 участия месечно. Само не знам дали няма да се поквари още повече... че с тия наркотици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, meleto каза:

Песента е боза. Клипът е ужасен. И 2 хиляди са им много. Жана е съгласна на всякакви колаборации - нито плаща, нито нищо. Поне се появява някъде. По-добре да си продаде душата, да почне комерси да пуска и да гърми с по 5-10 участия месечно. Само не знам дали няма да се поквари още повече... че с тия наркотици.

Става ми тъжно като си пусна тая песен с Пламен. Това е подигравка. Какъв глас има, какво показа в х фактор, колко обещаващо тръгна кариерата й със "Самурай" ...

Не трябваше да се разделя с Вирджиния. Саня й движеше кариерата супер - имаше ясна визия как точно да изглежда и звучи Жана, така че да се превърне в явление в българската поп музика. Жалко. Единственото й спасение е Саня да я вземе пак под крилото си. 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата тя не беше постоянна покрай наркотиците. Не само Саня и обърна гръб. Сега май не пипала... Ама от личен опит мога да кажа, че при най малкия неуспех, човек бързоб се връща към лошите навици... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Жана ми е много противна. И да има глас, това не е от значение щом се отнася за нея. Ужасно поведение има и с него дразни. Още от Брадъра ми стана неприятна, много гнусно се държеше там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...