Jump to content



Препоръчани коментари

Радвайки се на реализацията на очакванията ми за нова доминация на чалгата забелязвам, че и от поп-рапа се опитват да се засилят. Взеха да пускат някои доста яки песни, различни една от друга. И то такива, които този път да не можем да наречем чалга.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

със сигурност Гера съжалява много.. просто с Им дъ Бич и Направо ги убивам нещата се получиха.. но вече пуска само Флопове

 

боже мой УСТНИ едвам прави 3 млн :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ето кои грабнаха статуетките на 359 Hip Hop Awards 2019
359-HIP-HOP-AWARDS-2019-4.jpg
359-HIP-HOP-AWARDS-2019-3.jpg
359-HIP-HOP-AWARDS-2019-2.jpg
359-HIP-HOP-AWARDS-2019-7.jpg
359-HIP-HOP-AWARDS-2019-6.jpg
359-HIP-HOP-AWARDS-2019-8.jpg

Ето и всички победители за 2018-а:

Най-добър рапър – 100 Kila

Песен на годината –ТоТо Н с “ Чужди усмивки“

Най-добър албум – 100 Kila – Това, че нямаш не означава, че не можеш да бъдеш

Най-добър албум – NDOE – Хиляди белези

Най-добра група – СкандаУ

Най-добър R’N’B артист – Venzy и Гери-Никол

Най-добро MC – Imera

Най-добър бийтмейкър /мейнстрийм/ – IMP

Най-добър бийтмейкър /ъндърграунд/ – Muhail

Най-добър видеоклип на годината /ъндърграунд/ – Atila & Worst – „Магарешки блус“

Най-добър видеоклип на годината /мейнстрийм/ – NDOE ­- „Ще дойдеш ли с мен “

Най-добър режисьор – Buddabbaz

Най-добра хип-хоп колаборация – V:rgo & Krisko – Mamuli

Най-добро хип-хоп турне / фестивал на годината – Elenite Adventure

Дебют на годината – TRF

Най-добър трап артист/група – Murda Boyz Артисти „От улицата“ – Murda Boyz

Ето и кои са носителите на специалните награди:

Награда за влияние и развитие на хип-хоп културата – DJ George с проекта Born 2 Hip Hop

Награда за влияние и развитие на хип-хоп културата – клуб EXE

Най-бързо развиващ се лейбъл в подкрепа на хип- хоп културата – Нова вълна

Хитмейкър на годината – Светлин Къслев

Развитие на българската бийтмейкърска и продуцентска сцена – Николай Николов X

Развитие на международната бийтмейкърска и продуцентска сцена – Цветан Димитров Brevis

Любим DJ Selector /мъж/ – DJ Fed

Любим DJ Selector / жена / – DJ Alexa

Моден идол /мъж/ – 100 Kila

Моден идол /жена/ – Гери-Никол


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Защо не се коментира огромния успех на Кристиян Костов в Азия? И това, че е истинска сензация там?

Издребнява се за някви супер незначителни неща - коя чалга песен била по-въртяна в дискотеката, на чия песен група подпийнали тийнове ръкомахали повече и т.н.... а не се коментират истински значимите неща в българската музика.

Медиите в България също не отразяват широко успехите на Крис в Китай... много странно.

 

Дори Билборд написа статия за него.

Bulgarian-Russian Singer Kristian Kostov Talks Chinese 'Singer' Competition

 

Оглавява китайски музикални платформи и класации, изнася концерти там, страшно много фенове ... а в България никой не се вълнува от това. :mf_surrender:

 

Ама кво ли се изненадвам. То тук предпочитаме да слушаме/гледаме "жено бягай, донеси ми дънките..." пред това... no comment

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Вчера Скандау пръснаха Арената. Не очаквах, но беше фрашкано с хора. Останах почти без глас, много яко беше. Бил съм и на Цеца, и на Василис, и на много други, но толкова пълна тая зала не съм я виждал. Може би само при Слави.

И хората не бяха некви умрели - всички избухваха на макс.

От 8 до 9 пяха Вензи, Моисей, Лео, Део, Играта, Павел&Ицака и ... Наско Колев, който е бог. Предизвика страшна истерия.

 

Арабията е тотален хит, нищо че няма дори 3млн в тубата. "НО" също...За Кокаина, Мафия, Без да пие, Риплей и Чужди усмивки е ясно. Въобще залата гърмеше на всички песни. Алисия също се появи и беше приета супер.

 

Браво!

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка 🔥

 

 

Почвам да се чувствам като зайка в тая тема. :1000 (29):

 

 

Да ти сменя ли потребителското име на зайчо :1000 (29): :1000 (29):

 

Аз пък много се кефя на последната песен на Алекс и Влади има много яка препратка към чалгата, но хореография и всичко което правят е доста уникално и консистентно.

 

Твой съм на Папи Ханс доста добре върви с гледанията. Даже СуперПалав не се задържа толкова дълго. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти сменя ли потребителското име на зайчо :1000 (29): :1000 (29):

 

Аз пък много се кефя на последната песен на Алекс и Влади има много яка препратка към чалгата, но хореография и всичко което правят е доста уникално и консистентно.

 

Твой съм на Папи Ханс доста добре върви с гледанията. Даже СуперПалав не се задържа толкова дълго. :1000 (33):

 

Не харесвам зайци, освен ако не са добре приготвени в тавичка. :1000 (29):

 

Иначе Алекс и Влади са ми слабост. Много ги харесвам. И като визия, и като гласове, и въобще като артисти. Носят онзи сексапил, който е типичен за Ариана Гранде - небрежно секси, сладки, леко лигави и някак загадъчно палави, което много ме кефи. :1000 (29):

В Love story изглеждат ужасно, но песента е яка. Рнб фолк. :D Харесва ми как звучат в нея. Те м/д пеят страшно добре чалга. За разлика примерно от Гери-Никол, на която никак не й се отдава. :1000 (29): На сватбата на Софи я гледах как се опитва да пее с Бони ... покъртително зле. :1000 (29):

 

 

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя песента не е никакъв рнб фолк... просто правят препратка в изпяването, но си е чист рнб. Аз като цяло не ги харесвам, но не мога да не отбележа, че развиха канала си и ми допадат цели 3 песни. Интересно е, че за година са пуснали 10 клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

22 hours ago, meleto said:

Ами тя песента не е никакъв рнб фолк... просто правят препратка в изпяването, но си е чист рнб. Аз като цяло не ги харесвам, но не мога да не отбележа, че развиха канала си и ми допадат цели 3 песни. Интересно е, че за година са пуснали 10 клипа.

Кои са 3-те песни? 

100% едната е тази. 😏

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен Алекс и Влади са ми големи сладурки. От години и Yang BB yang са ми слабост. Дано се развиват все така. :kicking:

Харесвам много и кавъра им на Santana... Уникален

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен преди ми бяха антипатични, но откакто минаха през Вип Брадър и си направиха канал и започнаха да правят клипове през месец и половина... имат добри попадения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема

Обаче Дара страшно израсна като артист през последната година. Последните й песни ( My time, BTW, Sosa maje) за мен са най-добрите от всичко, което е издала. Харесвам я все повече. Кефи ме, че има свой почерк и си личи, че участва в създаването на песните си.  Не е като Тита, която пее каквото й се направи. Тя е изцяло продукт на Криско и без него просто не я виждам.

М/д "My time" има 12млн. гледания от четири клипчета. (официалното видео и 3 ремикса) 

🔥🎶

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Обаче Дара страшно израсна като артист през последната година. Последните й песни ( My time, BTW, Sosa maje) за мен са най-добрите от всичко, което е издала. Харесвам я все повече. Кефи ме, че има свой почерк и си личи, че участва в създаването на песните си.  Не е като Тита, която пее каквото й се направи. Тя е изцяло продукт на Криско и без него просто не я виждам.

М/д "My time" има 12млн. гледания от четири клипчета. (официалното видео и 3 ремикса) 

🔥🎶

 

Да, но BTW изобщо не й се получи. Всички я хейтят заради английския.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита също е много добре. Особено сега покрай Капките взех да я харесвам много повече. Показа, че има стабилен талант и може да пее почти всичко. Гери пък миналата година доста пъти се изложи и не беше много ок. 

Дара е талантлива много, но остава незабелязана масово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...