Jump to content



Препоръчани коментари

Публикувано (редактирано)
От 14.06.2019 г. от 18:03, Wild_Style каза:

Защото Тото не заслужава вниманието на хората! Прекалено е инфантилен..

Всъщност Тото не е лош човек. Доста е готин като да завържеш разговор с него. Но ако ти смяташ така това си е напълно отделен въпрос. Относно скандала с Гери-Никол и Тото, до една степен е прав че се опитва да имитира Cardi B (поне на външен вид). 

Редактирано от ceco
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , ceco каза:

Относно скандала с Гери-Никол и Тото, до една степен е прав че се опитва да имитира Cardi B (поне на външен вид). 

Коя беше Cardi B? Отговора е - по-евтината версия на Nicki Minaj, ако трябва да го гледаме от този ъгъл кой-кой имитира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Wild_Style каза:

Коя беше Cardi B? Отговора е - по-евтината версия на Nicki Minaj, ако трябва да го гледаме от този ъгъл кой-кой имитира.

Абе като цяло много почнаха да се имитират един с друг. Имаше скандали преди време, че Ариана Гранде е имитирала Марая Кери като глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , ceco каза:

Всъщност Тото не е лош човек. Доста е готин като да завържеш разговор с него. Но ако ти смяташ така това си е напълно отделен въпрос. Относно скандала с Гери-Никол и Тото, до една степен е прав че се опитва да имитира Cardi B (поне на външен вид). 

Аз ги харесвам и двамата, но в случая съм на страната на Гери. Не разбирам защо Тото се заяде с нея. Доста злобно.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Аз ги харесвам и двамата, но в случая съм на страната на Гери. Не разбирам защо Тото се заяде с нея. Доста злобно.

По-скоро Тото беше изключително директен към нея. Казал си е това което мисли. Дали Гери ще го хареса мнението му или не, това напълно отделен въпрос, който самите те двамата трябва да си го решат като колеги. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ceco каза:

По-скоро Тото беше изключително директен към нея. Казал си е това което мисли. Дали Гери ще го хареса мнението му или не, това напълно отделен въпрос, който самите те двамата трябва да си го решат като колеги. 

Ама защо въобще казва какво мисли? Това си е заяждане. Те са колеги и би следвало да се уважават.

Все едно Гери без причина да изригне, че Тото дори говори с аутотюн и че не знае как звучи гласа му без ефекти. Примерно. 😀 Злобно си е.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Vancho каза:

Ама защо въобще казва какво мисли? Това си е заяждане. Те са колеги и би следвало да се уважават.

Все едно Гери без причина да изригне, че Тото дори говори с аутотюн и че не знае как звучи гласа му без ефекти. Примерно. 😀 Злобно си е.

Имал съм разговор с Тото, нямам такива впечатления че е злобен. И какво като Гери изригне? По-добре да си му го каже в очите отколкото да си мълчи. Рано или късно тази истина излиза наяве

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , xroflx9 каза:

Няма омръзване! Тотален хит!

За мен това парче е пълна боза дори да е станало хит. Просто не й беше писано да променя стила си до такава степен че да пропадне наистина дълбоко в дъното. Дано следващата и песен да по-близка до "Напра'о ги убивам", защото тази песен си остана като нейна визитна картичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ceco каза:

За мен това парче е пълна боза дори да е станало хит. Просто не й беше писано да променя стила си до такава степен че да пропадне наистина дълбоко в дъното. Дано следващата и песен да по-близка до "Напра'о ги убивам", защото тази песен си остана като нейна визитна картичка.

Гери е осъзнала,че надали някога ще има хит от ранга на "Напрао ги убивам" отново и затова всяка нейна песен е различна.Няма смисъл от копия на гореспоменатата,които така или иначе няма да повторят успеха й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Гери е осъзнала,че надали някога ще има хит от ранга на "Напрао ги убивам" отново и затова всяка нейна песен е различна.Няма смисъл от копия на гореспоменатата,които така или иначе няма да повторят успеха й.

Нямах копие 1:1 по-скоро нещо близко до нея. "Над закона" като песен беше нещо от този тип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, ceco каза:

Нямах копие 1:1 по-скоро нещо близко до нея. "Над закона" като песен беше нещо от този тип.

И какъв успех имаше "Над закона"? Пожъна малко интерес и някой друг милион заради инерцията от "Напрао ги убивам" и участието й в Капките,иначе е първият й флоп в кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

И какъв успех имаше "Над закона"? Пожъна малко интерес и някой друг милион заради инерцията от "Напрао ги убивам" и участието й в Капките,иначе е първият й флоп в кариерата.

Kапките наистина я изстреляха нависоко. Но мен "Над закона" ме кефи повече от "Шефе, шефе", поне като стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , xroflx9 каза:

Няма омръзване! Тотален хит!

И аз не я спирам. А първоначално се изсмях като чух. Абсолютна лудница е цялата песен. Не е правена по калъп,което е достойно за уважение. Предпочитам да копира Риана и Карди Б, отколкото само да сменя текстовете на песните си и бийта да е същият, което се прави масово от колегите й. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, ceco каза:

Нямам идея. Дай боже да пусне нещо ново.

Много се забави.Криско напуска сума ти парчета, а тя последно “Фотошоп” и след това се включи в бозата за стирката.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

Много се забави.Криско напуска сума ти парчета, а тя последно “Фотошоп” и след това се включи в бозата за стирката.

Бях забравил стирката. Мислех, че последно Искам да бъда с теб.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Бях забравил стирката. Мислех, че последно Искам да бъда с теб.

Верно направиха римейк на парчето на Шамара.Много е противна тяхната версия.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Амброжка. каза:

Верно направиха римейк на парчето на Шамара.Много е противна тяхната версия.

Че римейка беше боклук - беше. Обаче само това че им пишеше имената я изстреля тази пумия нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ceco каза:

Че римейка беше боклук - беше. Обаче само това че им пишеше имената я изстреля тази пумия нагоре.

Много и беше рано за римейк на нея, при положение, че има едва 4-5 проекта и тепърва я налагат. Иска ми се да пусне нещо ударно като “Антилопа”. И до днес я чувам от разни места, най-доброто и попадение е.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Голямо бутане на дъщерята на Саня.Клетата е толкова безлична.

Що бутане. Една издаденс песен има. Но дори и 2та и милиона ме съмняват впредвид, че е доста некомерсиално, а Алма е непознато име за масата публика... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...