Jump to content



Препоръчани коментари

преди 3 часа , Гальо каза:

Баш провал си е, никъде не се пуска, никакъв интерес не виждам към тази песен

Не знам къде гледаш. Около мен гърми навсякъде, най-големия бг хит в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.08.2019 г. от 18:05, Slavi каза:

Да очакваме ли копие на Шефе шефе. Няма да и е за пръв път да копира Гери Никол, впредвид че се изгради като нейно копие.

Този път съм почти сигурен,че ще е нещо чалгарско. Надявам се,че с Криско са осъзнали,че поп песните им не стават.😎

От 8.08.2019 г. от 20:00, Гальо каза:

Три провала за цяло лято няма ли да и дойдат в повече 

Изобщо не са й провали песните. Да,нямат успеха на предишните й,но флопове в никакъв случай. Съдейки по сторитата на Тита "Първа среща" е доста популярна сред двойките,все пак към този таргет е и насочена. "Ти гониш" пък е супер популярна сред лапетата каквито са предимно феновете и на двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой чувал ли е на Гери Никол песента да се пуска някъде ? Криско го пускат по3/4 пъти на вечер. Тита и папи също по 2, но Гери Никол изобщо. Явно залезе милинката, а бяха времена когато дъ куин звучеше и цепеше мрака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Някой чувал ли е на Гери Никол песента да се пуска някъде ? Криско го пускат по3/4 пъти на вечер. Тита и папи също по 2, но Гери Никол изобщо. Явно залезе милинката, а бяха времена когато дъ куин звучеше и цепеше мрака.

Пуска се, аз я чувам много често, заедно с Дарби

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека им е на СКАНДАУ, те се самозабравиха и особено Тото - самочувствие и едно дебилно поведение навсякъде. Направиха 2-3 песнички, дето се чуха масово и край - те били най - големите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Тая песен звучеше отвсякъде, а има нищожно малко гледания...

Стига си бутала тая песен, отникъде не звучи, освен от радиата, където я бутат като невидели. Аз и моите приятели сменяме радиото всеки път, когато почне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Senhor каза:

Стига си бутала тая песен, отникъде не звучи, освен от радиата, където я бутат като невидели. Аз и моите приятели сменяме радиото всеки път, когато почне.

И аз никога никъде не съм я чувал по барове или дискотеки

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Senhor каза:

Стига си бутала тая песен, отникъде не звучи, освен от радиата, където я бутат като невидели. Аз и моите приятели сменяме радиото всеки път, когато почне.

И аз съм на същото мнение. Тази,Сагапао и Кеш са най-досадно налаганите песни по радиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми! Яка е песента и дори нищожните им гласчета не ме дразнят. Николчето стои много яко на камера, някак естествена, сладка. Имам чувството, че е козирочка. Някой знае ли коя зодия е? 

Ако е козирог вече ще съм 100% убеден, че някак надушвам и познавам себеподобните си. Без въобще да съм запознат с астрологията. :dd

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , xroflx9 каза:

И аз съм на същото мнение. Тази,Сагапао и Кеш са най-досадно налаганите песни по радиото.

Добавям към тях и ужасните Ти ми носиш спомен от фиеста и Лятото ме грабна, на плажа ме търси. Не знам как се казват, не знам кой ги пее, но са брутални бливочи, и не знам кой в радиата си е помислил, че някой би си ги пуснал доброволно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...