Jump to content



Препоръчани коментари

преди 22 минути, Slavi каза:

Що бутане. Една издаденс песен има. Но дори и 2та и милиона ме съмняват впредвид, че е доста некомерсиално, а Алма е непознато име за масата публика... 

Всеки ден по няколко пъти ми излиза новина,как я давали по MTV и какъв огромен хит е Perfect. Според мен също има купени гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме съмнява, че тя купува гледанията на дъщеря си. Момичето че може да пее - може, няма спор. Perfect е различно парче за БГ публиката, затова и не се харесваше толкова много. Но Саня не я харесвам изобщо нито като човек, нито като бизнес дама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алма си е супер. Песента е комерсиална. Просто е англоезична, а такива песни не се тачат много. Вижте на Дара последната с какви мизерни гледания е. Алма поне я въртят по радиостанции и навсякъде. Момичето пее, в това някой съмнява ли се? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, ceco каза:

И мен ме съмнява, че тя купува гледанията на дъщеря си. Момичето че може да пее - може, няма спор. Perfect е различно парче за БГ публиката, затова и не се харесваше толкова много. Но Саня не я харесвам изобщо нито като човек, нито като бизнес дама.

Естествено, че купува. Аз таа не я бях чувала тая трътла, бяха писали за нея. Каква звезда си ма, с платени статии. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Авторът на песента й - Monoir  прави страхотни неща. Много жалко,че някоя чалгарка не го прилапа,а тьотката  Саня.

Дара извади голям хит с него на английски. То и коя чалгарка да го прилапа. Всичките по отъпканото. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Дара извади голям хит с него на английски. То и коя чалгарка да го прилапа. Всичките по отъпканото. 

Не й се занимава на Андреа вече иначе тя щеше да е първата,която щеше да направи негова песен.🤭🤭🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа, се чудя, защо въобще продължава да пуска чуждестранни песни? 

Нищо не печели от това... а пък така си набута чалга кариерата, че сигурно едвам връзва 2-3 участия на месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:976d6b0e2e

Не го разбирам това с тая песен, все едно сме 2007 да я няма в Ютуб... 

По въпросите за Тото и Гери-Никол - доколкото знам имат неуредени сметки. Всъщност "I'm the queen" и "Готина и луда" са писани от СкандаУ и Насо (втората май само от СкандаУ), а ГН не им е отчела нужните продуцентски и авторски права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бозата на Тита е със скандално ниски гледания. "Шефе, Шефе" чукна 400к за първите 24ч, а Тита ще е с двойно по-малко.

Къде са хората, които ми обясняваха, че Тита е над Гери-Никол? :Vishenka_12:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Vancho каза:

Бозата на Тита е със скандално ниски гледания. "Шефе, Шефе" чукна 400к за първите 24ч, а Тита ще е с двойно по-малко.

Къде са хората, които ми обясняваха, че Тита е над Гери-Никол? :Vishenka_12:

Дори с Устни, която беше провал, чукна 500К

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона е снимала видео на нова песен. Дано да е по-ударна, че последните й проби... не са сполучливи хич, едвам 40 хил. гледания има.

Според мен трябва да се ориентира към трап и сол звучене. Нещо подобно да предложи, ще и отива.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв трап, какъв соул... Гледа ли я как пее "За добро или зло"? Брутална. Симона си е за чалгата на 100% - визията й, гримирането й, телосложението й, всички при нея си е поп-фолк и в това няма нищо лошо. Нещо в стил Zemer на Dhurata Dora и ще пръсне. Даже и на външен вид си мясат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.06.2019 г. от 18:17, Blueberry каза:

https://www.vbox7.com/play:976d6b0e2e

Не го разбирам това с тая песен, все едно сме 2007 да я няма в Ютуб... 

По въпросите за Тото и Гери-Никол - доколкото знам имат неуредени сметки. Всъщност "I'm the queen" и "Готина и луда" са писани от СкандаУ и Насо (втората май само от СкандаУ), а ГН не им е отчела нужните продуцентски и авторски права.

Има лайв от БГ Радио но са го качили като Unlisted.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...