Jump to content



Приложения за Смартфон


Препоръчани коментари

Кажете някакъв браузър, с който мога да гледам флаш клипове, Мозилата ми отваря само такива в youtube. Пробвах и с Dolphin и пак същата работа!

 

И за да не е офф...

 

Facebook, Skype - of course

TrackID, Shazam, Instagram

 

И няколко игри - Simpsons, My horse, Deer Hunter, Angry Birds Rio, О!Думи, Diamond Dash и любимата ми Ice Age village.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кажете някакъв браузър, с който мога да гледам флаш клипове, Мозилата ми отваря само такива в youtube. Пробвах и с Dolphin и пак същата работа!

 

И за да не е офф...

 

Facebook, Skype - of course

TrackID, Shazam, Instagram

 

И няколко игри - Simpsons, My horse, Deer Hunter, Angry Birds Rio, О!Думи, Diamond Dash и любимата ми Ice Age village.

 

С мозила пробвай като натиснеш на клипа, тогава приставката се активира... Иначе пробвай с Опера mobile, аз съм доволен, макар, че понякога се срива :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С мозила пробвай като натиснеш на клипа, тогава приставката се активира... Иначе пробвай с Опера mobile, аз съм доволен, макар, че понякога се срива :mf_surrender:

Пробвах, излиза ми надпис от сорта на "Изтеглете преставката от тук" обаче като кликна там нищо не става...в смисъл връзката не е активна. Сега ще дръпна Операта, благодаря ти.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой с айфон да обясни каква е ползата от джейлбрейкването - отпада ли гаранцията като се направи и т.н. Нищо не разбирам...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой с айфон да обясни каква е ползата от джейлбрейкването - отпада ли гаранцията като се направи и т.н. Нищо не разбирам...:)

Пеше, май отпада, иначе щяха да ги пускат направи джейлбрейкнати. Сега май някакво ново има, гледам из Фейсбук пускат линкове, но не знам какво е - смисъл ... Не съм ползвал Айфон, но всяка неофициална намеса в софт-а носи до отпадане на гаранцията.

Варианта е както на една приятелка беше джейлбрекнат, прецака се, не можеше да се включи, и в сервиза не можаха да го включат и да видят, че е брейкнат и й го смениха за чисто нов след година и нещо ползване. Но сигурно са малко такива телефони.

 

Иначе едно от най-готините приложения, които съм срещал, и което се прави от един приятел ( :phpgrin2: ) е това - за кино маниаци с iOS и Android OS:

 

Cinematic.bg - Facebook Page BG

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ползата, Петъре, е, че като го брейкнеш, получаваш Cydia, в която можеш да инсталираш различни хакове, вкл. AppCake и да си инсталираш абсолютно всички платени приложения безплатно. И всякакви други неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ползата, Петъре, е, че като го брейкнеш, получаваш Cydia, в която можеш да инсталираш различни хакове, вкл. AppCake и да си инсталираш абсолютно всички платени приложения безплатно. И всякакви други неща.

 

Александъре, снощи го мъчих - джейлнах, ала бала, излезе тая сидия и оттам нататък ме няма никакъв - в смисъл трябвало допълнително некви неща да се слагат, обаче аз съм доста бос явно... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пеше, май отпада, иначе щяха да ги пускат направи джейлбрейкнати. Сега май някакво ново има, гледам из Фейсбук пускат линкове, но не знам какво е - смисъл ... Не съм ползвал Айфон, но всяка неофициална намеса в софт-а носи до отпадане на гаранцията.

Варианта е както на една приятелка беше джейлбрекнат, прецака се, не можеше да се включи, и в сервиза не можаха да го включат и да видят, че е брейкнат и й го смениха за чисто нов след година и нещо ползване. Но сигурно са малко такива телефони.

 

Иначе едно от най-готините приложения, които съм срещал, и което се прави от един приятел ( :phpgrin2: ) е това - за кино маниаци с iOS и Android OS:

 

Cinematic.bg - Facebook Page BG

 

Мерси

Ше го пробвам т'ва...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Александъре, снощи го мъчих - джейлнах, ала бала, излезе тая сидия и оттам нататък ме няма никакъв - в смисъл трябвало допълнително некви неща да се слагат, обаче аз съм доста бос явно... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Не става само с ядене ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ае на тая Събуей която Рим , само на едно ниво ли се играе , в смисъл там виждам че се изпълняват някви мисии , ама само на това ниво ли , то супер скучно ... и повече от 30 000 точки не мога да направя , някой да ме светне.. ако е по-запознат .. че ме зарибява играта , ама не мога да я схвана както трябва май ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ае на тая Събуей която Рим , само на едно ниво ли се играе , в смисъл там виждам че се изпълняват някви мисии , ама само на това ниво ли , то супер скучно ... и повече от 30 000 точки не мога да направя , някой да ме светне.. ако е по-запознат .. че ме зарибява играта , ама не мога да я схвана както трябва май ..

Горе до резултата нали имаш едно 1х примерно, като минаваш мисиите се увеличава. По тоя начин ти се увеличава и резултата, така че се стреми да ги минаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горе до резултата нали имаш едно 1х примерно, като минаваш мисиите се увеличава. По тоя начин ти се увеличава и резултата, така че се стреми да ги минаваш.

Mного ми е трудна , особено накрая като става супер бързо ... иначе си купувам някви работи , предполагам и те увеличават резултата .

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
За какво е?

Ами тип инстаграм , само че не качваш твои снимки ами е разделено на раздели със снимки и информация .. Примерно има раздели за коли , дизайн , мода , и т.н.т.. само че всичко е на английски ... не е лошо приложението .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...