Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...

531642_491092257605111_1267095146_n.jpg1809_491092184271785_613523973_n.jpg575235_491092217605115_450647773_n.jpg480435_491092150938455_110585352_n.jpg45546_491092110938459_1393411576_n.jpg63910_491092040938466_1113145819_n.jpg224005_491092010938469_1886839905_n.jpg6306_491091917605145_1674348567_n.jpg

 

 

roll1.gifroll1.gifroll1.gif

 

Иначе е време Сакис да избухне с нещо мнооооого яко, както го направи зимата на 2011 и лятото на 2012! :Vishenka_05:

Последните две песни май никви хитове не станаха в Гърция, камо ли тук. :(

 

пс:

 

 

ей така да се изкефите на тая песен за пореден път :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаха, ебати лудите са в тая Карамела, все такива дивотии правят на лайфовете :D

 

Абе мен последната песен повече ме кефи от Ti les, но те си приличат и се радвам, че не прави 1000 клипа на подобни песни.

Не знам какво го гласят, дано следващата песен да е с хубав клип и да е на прилично ниво. Мисля,че композиторите, които се занимават с него имат потенциала за по-голям хит, но не знам наистина. Всичко там е политика и си мисля,че умишлено го "пазят" но не знам за кога и докога. Както няколко години държаха в корнера Konstantinos Argyros,за да може да избухне сега и дори да започне след няколко дни самостоятелен сезон в голяма таверна като водещ изпълнител. Просто него за броени месеци - чрез силен диск от един от най-големите композитори, 2-3 клипа, лек скандал с напускането му от предната таверна преди края на договора, комплимент от Деспина Ванди че го харесва, интервюта, предавания и сесии - от дебютант го превърнаха в голяма звезда и всичко беше стратегия (не както при Pantelidis - по естествен път). Но това е за друга тема.

Иначе и за лятото няма да е зле да си припомним: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

да бе, ебаси лудите, ама като гледам най-голямата маймуН е бил Сакис :Vishenka_05: 1000%20(29).gif

 

Абе дано наистина тва да гласят с него, дето казваш, щот иначе.. знаеш, че тая тема ме яде отвътре. :wallbash: :D

Иначе с Еротохтипименос (май така се произнася :D ) и Пано като можеше да го вдигнат якоооо, ама .. :gun_bandana:

Ох, спирам, че се нервя на Сакисчоооо и екипчето му. :gun_bandana:

 

 

Petros Imbrios - Discography 1996-2007 най-после е в сайта! Извинявам се за закъснението! sorry3.gif

 

Чак сега я виждам, страшно много благодаря! :Vishenka_05: 1000%20(19).gif Веднага се сваля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми кажете от къде да си купя /поръчам/ последните 2,3 албума на Михалис?

Скоро коментирахме с един съфорумец това, и май попаднахме на някакъв сайт с много висока цена на доставката... Ще се разровя пак.

В краен случай лятото може би ще ходя, ще ти ги купя и изпратя от някой музикален магазин. :) :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро коментирахме с един съфорумец това, и май попаднахме на някакъв сайт с много висока цена на доставката... Ще се разровя пак.

В краен случай лятото може би ще ходя, ще ти ги купя и изпратя от някой музикален магазин. :) :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

еееее, екстра :phpgrin2: мерси! 1000%20(19).gif

 

Със Стела уж много сме се мераклисали, ако има някъде по наблизо концерт лятото да ходиме, ама ще видиме какво ще стане ;дд 1000%20(29).gif

 

ПП: Десиииии, страницата добре върви за сега, ама сме я занемарили и четиримата 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

https://www.facebook.com/Mixalis.Hatzigiannis.Bulgaria

Link to comment
Сподели в други сайтове

еееее, екстра :phpgrin2: мерси! 1000%20(19).gif

 

Със Стела уж много сме се мераклисали, ако има някъде по наблизо концерт лятото да ходиме, ама ще видиме какво ще стане ;дд 1000%20(29).gif

 

ПП: Десиииии, страницата добре върви за сега, ама сме я занемарили и четиримата 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

https://www.facebook.com/Mixalis.Hatzigiannis.Bulgaria

 

Аз влизам от време на време. :D

Кви са тия нови снимки? :dizzy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз влизам от време на време. :D

Кви са тия нови снимки? :dizzy:

 

В официалната му ги мернах вчера 1000%20(29).gif

 

https://www.facebook.com/events/429889347105105/

 

айдеееееееее, присъединявайте се 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

В официалната му ги мернах вчера 1000%20(29).gif

 

https://www.facebook.com/events/429889347105105/

 

айдеееееееее, присъединявайте се 1000%20(29).gif

Не че имам нещо против Михалис, но според мен ако направи концерт ще има по-малко хора и от тия на Мазонакис.

Далеч не е популярен у нас. Свързва се само и единствено с De fevgo, което лично ме дразни защото има къде-къде по-добри песни в дискографията му.

Като цяло не е популярно име, няма и кавъри тук. Ако агентите му организират нещо ще трябва здрава реклама. Мазонакис можеше още да се постарае, но все пак имаше доста афиши и гостуване при Слави, но можеше още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че имам нещо против Михалис, но според мен ако направи концерт ще има по-малко хора и от тия на Мазонакис.

Далеч не е популярен у нас. Свързва се само и единствено с De fevgo, което лично ме дразни защото има къде-къде по-добри песни в дискографията му.

Като цяло не е популярно име, няма и кавъри тук. Ако агентите му организират нещо ще трябва здрава реклама. Мазонакис можеше още да се постарае, но все пак имаше доста афиши и гостуване при Слави, но можеше още.

 

Абе той да дойде, пък ако ще и 1 000 човека да сме 1000%20(29).gif Колкото до Мазонакис, той в България е известен единствено с "To gucci forema". Според мен ако се направи по-добра реклама по ТВ-то даже само с "De fevgo" за фон, ще се забележи от доста повече хора, почти няма млад човек, който да не знае тая песен + няколко Билборда. Другото което е на Мазонакис концерта беше зимата в най-големия студ и преди празниците, това е минус според мен. Иначе ми е ясно, че един Гръцки изпълнител, не може да напълни Армеец-а колкото един Сръбски, но не пречи да опитаме... макар, че шанса да дойде е много минимален 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: олеле наистина ли ти харесва?

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif Е не е като оригинала, ама не е и толко зле 1000%20(29).gif

 

таааа добрата и лошата новина е друга 1000%20(29).gif

 

Михалиса може да дойде в Армеец срещу 45.000 / 50.000 евра 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михалиса може да дойде в Армеец срещу 45.000 / 50.000 евра

Е, не са много, но ... Не знам... Аз специално не бих посетил концерта му :D ..но все пак бих се замислил. За Мазонакис ме спря държавния ми изпит, иначе щях и снега да преборя - има съвсем друга тежест у нас още със Зилево и Едо. Не само с То гучи форема - тя се знае от нашето поколение, но много преди това неговите стари песни са се пели по кръчмите и таверните около 89-90 г. И все пак беше горе-долу успешен концертът му.

А за Мишо Хаджиянев ... Не знам ... Сложна задача. Ана Виси, Кети Гарби, Деспина Ванди, Папаризу - никоя не се осмелява за Армеец, макар че Папаризу имаше успешен концерт в Найт флайт, но там публиката няма как да е многохилядна.

На Папаризу бих отишъл с кеф - тя може да ползва Слави и 7/8-ми, хем ще си попеят, хем ще я рекламира, има много песни и от времето на Антик...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майко, ако богинята Деспина изобщо дойде в България, ако ще и в друга държава да съм, ще дойда да я гледам. Дано да се осмели за Армеец, ама дори и да не - Зала 1 ще я напълни със сигурност. И аз ще съм там! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

п.п.: С добра реклама съм убеден, че може да напълни Арената - дават реклама по големите телевизии с "Ола одигун се есена" и "Gia", гостува на Слави, билборди и то достатъчно време преди самия концерт, и ще се получи. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майко, ако богинята Деспина изобщо дойде в България, ако ще и в друга държава да съм, ще дойда да я гледам. Дано да се осмели за Армеец, ама дори и да не - Зала 1 ще я напълни със сигурност. И аз ще съм там! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

п.п.: С добра реклама съм убеден, че може да напълни Арената - дават реклама по големите телевизии с "Ола одигун се есена" и "Gia", гостува на Слави, билборди и то достатъчно време преди самия концерт, и ще се получи. :)

Разбира се,че ще се получи, но просто България за тях не е интересен пазар. Дори концертът на Мазо беше отразен там измежду другото, все едно е отишъл в някой съседен на Атина град. Много тъжно за почитателите на тая музика,но ... Сръбските певици повече се вълнуват от популярността си особено в София където най-вече правят концертите си.

За гръцката музикална индустрия сме само едни некадърници, които дебнат техните хитове и наливат пари в авторските права. Тук-там похвалиха Азис за кавърите му, но след това с подигравки за имиджа и клиповете му.

Като цяло не вярвам скоро друг гръцки изпълнител да се качи на голяма концертна сцена унас. Дано поне по-големите барове поканят някой като Найт флайт, или това Елинико бузуки в Пловдив. Преди време и в Сикретс Пловдив имаше 2,3 участия на по-изявени звезди, не от най-големите, но да кажем от Б-отбора като Илиас Вретос и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...