Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Batman vs Supermen

Не мога да повярвам, че ще го кажа, но ....... УЖАСЕН Е

1 час и половина умрях от скука, а другата половина не ми беше интересна защото ми се приспа..

Очаквах повече..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Batman vs Supermen

Не мога да повярвам, че ще го кажа, но ....... УЖАСЕН Е

1 час и половина умрях от скука, а другата половина не ми беше интересна защото ми се приспа..

Очаквах повече..

 

 

Гледал ли си удължената версия, да ми кажеш как е, защото тази, която гледах в киното, наистина беше много зле? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледал ли си удължената версия, да ми кажеш как е, защото тази, която гледах в киното, наистина беше много зле? :)

Май беше тя. 3 часа беше точно и няколко минути май..

Дори с удължената версия не ме впечатли..

Както казах 1 час и половина умрях от скука приспа ми се и след като започна да става нещо интересно ми се приспа и не ми беше интересен..

Очаквах много повече от този филм

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май беше тя. 3 часа беше точно и няколко минути май..

Дори с удължената версия не ме впечатли..

Както казах 1 час и половина умрях от скука приспа ми се и след като започна да става нещо интересно ми се приспа и не ми беше интересен..

Очаквах много повече от този филм

 

ОК, значи няма да си правя труда да го гледам отново. Все си мислех, че ще оправят проблемите на филма с тези допълнителни 30 минути, но явно случаят не е такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предложението
p_638412.jpg


10/10

Адски много ми хареса, забавлявах се. Браво!

В един сайт пишеше, че е драма/романтика, реших да избягам малко от комедиите, но то излезе, че си е чиста комедия.
Нищо, поне си заслужаваше!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Nicije dete / Ничие дете (2015)

e17bf28887a04e7713039bc3ae638d41_XL.jpg

Много скандален и различен филм, а и е по истински случай! Не харесвам сръбски език, култура, музика, държава, но филмите им са жестоки! Гледайте го, стига вече с американските еднакви бози.

8,5 / 10
Link to comment
Сподели в други сайтове

6687_4965.jpg

Бях с много големи очаквания. Но, останах почти на половина разочарован.

Много характери липсваха. Останалите поне бяха направени 1:1. Графиката беше добра. Сторито обаче по едно време доста си го поизмислиха и избягаха от оригиналния сюжет.

И въпреки, че филмът е озаглавен "Началото" очаквах да вкарат повечко неща от последно време. Явно пазят за продълженията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Decadencia / Упадък

decadencia_38279.jpg

 

Който смята това за романтика или той самият е педофил, или има близък такъв. :1000 (29):

Всъщност филма е груб секс, смесен с истини за живота. А тук истината е, че не бива да вярваш и на най-близкият си. Честно казано, предвидим финал, но пък какво друго да се случи. Хареса ми! Единственото, което не ми хареса е заснемането на филма, някак си не беше много добре заснето, но пък самият сюжет и артистите спасиха положението.

 

Оценка: 8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Purge 3 - Election year

 

purge_election_year_ver9.jpg

 

Здължително трябва да се гледа 1 и 2 част. Иначе няма смисъл. Третата очаквано беше от до предвидима, но някак ми хареса. Самата идея на лентата е новаторска и няма друга такава. За съжаление в тази част малко избягаха от границите и съвсем изглеждаше неприложима.

 

Но ми хареса! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

<h1 class="watch-title-container">Mythica: A Quest for Heroes</h1>

 

<h1 class="watch-title-container">Mythica 2: The Darkspore

 

</h1><h1 class="watch-title-container">Mythica 3: The Necromancer

 

 

</h1><h1 class="watch-title-container">Mythica 4: The Iron Crown

 

 

 

Скоро ще излезе и 5та част</h1><h1 class="watch-title-container">

</h1><h1 class="watch-title-container">

</h1>

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно гледах:

The Boss
Голямо разочарование, очаквах повече. Плосък, изтъркан хумор с много цинизми. Изглежда нискобюджетен, за първи път Мелиса Маккарти да ме дразни със своя роля. Спрях го по средата, не знам дали натам става за нещо.

Central Intelligence
Предвидим, но пък ми беше много забавен.

Legend of Tarzan
На моменти ми беше скучен, имаше страшно много CGI и това мен лично ме дразни. В крайна сметка не беше лош, но си има кусури.

Now You See Me 2
Страхотен. Както първата така и втората част ми харесват много. Интересен и динамичен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

REAR WINDOW

rear-window.jpg

Много надценен, Хичкок направо се е изложил с това. 5/10

BARNEY THOMSON

the-legend-of-barney-thomson.39227.jpg

Забавна черна комедия. 8/10

 

MONEY MONSTER

money-monster-poster.jpg

Беше ми леко статичен, муден, на моменти скучен. Джулия Р. както винаги беше влязла в роля безупречно! 6/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...