Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

И аз гледах Сойката. Невероятен беше, надмина очакванията ми... Според мен "Игрите на глада" като цяло е най-добре екранизираната книга, особено тази част, буквално всвки ред от книгата го виждаме на екрана.

 

9/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

perfect_getaway.jpg

 

Имах по-големи очаквания след като бях чувал много хвалби по адрес на филма.

Леко ме разочарова.

 

7/10

 

 

4f2b590864ff38e818c75312f81b1cbf_500x735.jpg

 

Филмчето не бе зле, имаше доста забавни моменти!

Историята не е кой знае колко оригинална, но поне се посмях!

 

9/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

shame.jpg

 

Очакванията ми бяха по-големи. На пръв поглед историята изглежда проста, но като се замислиш откриваш много неща. Със сигурност не е филм за масовия зрител, който ще види само преобладаващите секс сцени!

 

7/10

 

 

wthescribbler.PNG

 

Може да си личи, че не е с висок бюджет, но пък Касиди разби с актьорска игра!

Не очаквах да ми хареса, заради всички негативни мнения, които бях чел преди, но пък филма се оказа интересен!

 

8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

The%20Adventures%20of%20Tintin%20Poster3%20by%20Darko.jpg

 

"Приключенията на Тинтин"

 

Оценка: 6/10

 

Не че съм очаквал нещо, но го спрягаха за добър филм. Като цяло ми хареса, но нищо особено, ако имате време за губене може да го гледате.

:mf_surrender: само така браво

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

The Maze Runner

 

По-голяма глупост скоро не бях гледал. Да не говорим, че това с контролираната среда сме го виждали неведнъж и то в доста по-добри екранизации :mf_surrender: Оценка 3/10 заради някои от ефектите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

8/10

remote-upload1.PNG

## Резюме : Някога в бъдещето, в една нощ в годината всички престъпления ще бъдат законни, а властите ще си затварят очите за случващото се. В тази нощ някои излизат да убиват за отмъщение, а други за удоволствие. А някои просто ще се опитат да оцелеят в най-новия екшън трилър ЧИСТКАТА: АНАРХИЯ, който идва в кината в кината от 18 юли. Годишната Чистка започва по залез слънце и трае 12 часа – до изгрева на следващия ден. В тази нощ Правителството легализира всички престъпления, включително убийството, и отзовава силите на реда и спешната помощ. Като позволяват на всеки да отприщи най-тъмните си страсти, властите съумяват да намалят нивото на престъпността през остатъка от годината. В страната цари мир на цената на Чистката. В навечерието на поредната Чистка един мъж се въоръжава, въпреки молбите на близките му. Една млада двойка се оказва на улицата след залез слънце. Две сестри са извлечени от дома им насила. Чистката ще събере тези петима души, но дали това ще увеличи шансовете им за оцеляване или ще ги превърне в още по-лесна мишена в нощ, която изправя всеки срещу всеки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

the-heat-2013-film-large-movie-poster-malaysia.jpg

 

Много се смях - забавен филм, Сандра Бълок е страхотна, но филмът го прави Мелиса Макартни. Това ми е новата любима комедийна актриса. Забавна е дори когато стои и не прави нищо.

Препоръчвам ви го ако търсите нещо да ви разсее и разсмее :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

merry_friggin_christmas.jpg

 

Мнооого ми хареса! Супер интересен през цялото време, много готини персонажи, всеки със своите черти, готини случки, смях се, браво, жесток е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хобит: Битката на 5-те армии (2014)

 

10/10

Просто уникален. Толкова ме е яд, че това е последната част от трилогията. :cry2: В киното пуснах няколко сълзи, ама нямаше как!

Финалът е страхотен... :heart: Ще ми липсва трилогията, определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

gone-girl-poster.jpg

GONE GIRL (2014)

10/10

 

Това може би е най-интересният, различен и запомнящ се филм, който съм гледал тази година. Изключителен!

 

 

 

3ab9ebff47daa746cefed91c6f2ca926.jpeg

NO GOOD DEED (2014)

10/10

 

Много напрегнат трилър и невероятна игра на Идрис Елба. Препоръчвам!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Santa Switch/Да бъдеш Дядо Коледа (2013)

 

10/10

 

За повечето хора не знам дали е нещо интересно, но на мен много ми хареса, тъй като обичам подобни филмчета.Поуката от него е хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната част на "Хобитът"

 

6/10

 

Мислех, че изразът "заспах по време на филма" е силно преувеличен, но ето, че и на мен ми се случи по едно време на този филм. :D Най-яко беше в началото с дракона. Никога в целия си живот не помня да ме е хващало страх от някое митично създание във филм, камоли пък Дракон, тук обаче беше направен невероятно добре, супер зловещ, по едно време ме побиха тръпки. Ефектите са основния плюс на тази част.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...