Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Walk of Shame / Пътят на срама (2014)

00f1cf51dcf0e1fe.png

 

Много готино филмче. За губене на време е идеален, но не е кой знае какво. Хареса ми обаче и беше доста забавен.

Актрисата е много красива. :Vishenka_05:

 

8,5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wolf creek 2

WOLF-CREEK-2-poster_1280x864.jpg

 

Обожавам такъв тип ужаси. Много ми хареса и от начало-докрай държи под напрежение и ти е интересно какво ще стане. Малко тъпо ми беше, както при всички ужаси че...актьорите не правиха нищо, но поне момчето което се появи беше много готино. На моменти ми беше доста брутален, но като цяло е добър.

 

9/10

The right kind of wrong

824421_full.jpg

 

Много готин филм, но през цялото време имах чувството че нещо му липсва на самия филм..не знам защо. Определено има смисъл, но нещо не беше мой тип. Въпреки това го гледах с голям интерес и финала много ми хареса.

 

9/10 и за него

Link to comment
Сподели в други сайтове

Walk of Shame / Пътят на срама (2014)

00f1cf51dcf0e1fe.png

 

Много готино филмче. За губене на време е идеален, но не е кой знае какво. Хареса ми обаче и беше доста забавен.

Актрисата е много красива. :Vishenka_05:

 

8,5/10

 

Страшно ми хареса и големи благодарности, че го препоръча!

Актрисата е много красиваааа! :Vishenka_05:

 

9/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Labor Day / Ден на труда (2013)

 

labor-day.jpg

 

10/10

Изключителен филм. Най-добрият филм, който съм гледал в последните няколко месеца!

Малко си поплаках на последните сцени дори, но нямаше как.. прекалено емоционални бяха :)

Гледайте го, няма да съжалите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maleficent / Господарката на злото

maleficent-poster.jpg

Определено това ще е най-добрия филм за 2014!

Много, много добър филм! Наистина много добре направен, перфектна актьорска игра от Джоли и просто с една дума - уникален!

Гледах го с такъв интерес, че чак се учудвам от себе си защото фантастиките не са мой тип, но ето че много ме впечатли и останах предоволен. Препоръчвам го да се гледа от всеки, защото час и половина за мен минаха като пет минути. Анджелина е най-добрата.

 

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Огън и вода / Su ve Ates (2013)

 

su_ve_ates_ver3_xlg.jpg

 

10/10

Ех, тази любов.... През какви трудности и препятствия ни кара да преминем ...

Невероятен филм, тежък и силен. За истинската любов, за трудната любов, за почти невъзможната любов....

Нямам какво да кажа просто. Без думи съм след този филм! Брилянтен просто....

Филмът е турски и предполагам, че повечето от вас ще са с предразсъдъци спрямо турското кино, както и аз бях колеблив дали да го тегля и гледам, но не съжалих нито за секунда!

Максимална оценка за филма, за сюжета и за актьорската игра!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Огън и вода / Su ve Ates (2013)

 

su_ve_ates_ver3_xlg.jpg

 

10/10

Ех, тази любов.... През какви трудности и препятствия ни кара да преминем ...

Невероятен филм, тежък и силен. За истинската любов, за трудната любов, за почти невъзможната любов....

Нямам какво да кажа просто. Без думи съм след този филм! Брилянтен просто....

Филмът е турски и предполагам, че повечето от вас ще са с предразсъдъци спрямо турското кино, както и аз бях колеблив дали да го тегля и гледам, но не съжалих нито за секунда!

Максимална оценка за филма, за сюжета и за актьорската игра!

 

Трябва да го видя.

Тежък и силен-значи ще се реве пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Safe Haven (2013) / Убежище

 

Safe-Haven-movie.jpg

 

10/10

Нямам какво да кажа просто! Зашеметен съм! Невероятен филм... финалът ме изкърти просто, много неочакван, но в добър смисъл. Не искам да се изхвърлям, но този филм, както и "Как живея сега" са, може би, най-хубавите и смислени филми, които съм гледал за последните няколко години.

Не знам, не знам, на финала гледах с отворена уста! Много неочаквано ми дойде всичко. Препоръчвам ви го! Колебаех се дали да го гледам, но като прочетох няколко коментара в Youtube, свързани с финала се позамислих какъв ли ще е точно и то какъв се оказа.... страхотен! Гледайте, няма да съжалите дори за секунда. Любовна история, приплетена с екшън и мистерия.

 

:cry2: Много силен филм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...