Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Това е интересно, защото показва, че Драгана още мачка. И е страхотно, че се кара с охраните и премахва всякакви забрани и заграждения, за да слезе близо сред хората.

Нормално, това е фестивал, слично като празник на град, не е нейн концерт, хората не са платили карти, това не е никакво мерило като казва Здравко Чолич. Видя ли и Сваровски тоалетната на Гага ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, маке...но едно не ми е ясно...или поне аз така си мисля, че всички говорят, че Карлеуша не може да пее и че тогава в Звезде гранд я караха да пее песни на колеги, един вид да покаже, че наистина може...би ли обяснил и за това...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално, това е фестивал, слично като празник на град, не е нейн концерт, хората не са платили карти, това не е никакво мерило като казва Здравко Чолич. Видя ли и Сваровски тоалетната на Гага ?

Да, ама не може да се отрече, че хората са там заради нея и пеят като ненормални - то се виждат реакциите. Жената си е звезда все още...

Видял съм ги тия скечове или каквото там са отдавна - ами не ми допада цялото това показване, много ми е селско и кичозно. Знам, че не го прави с лоши намерения, ама е комплексарско отстрани да си показва покъщнината сто пъти и да се натъртва на разни детайли.

Ето нали, да не кажеш после пак, че само я хваля. :ддд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, маке...но едно не ми е ясно...или поне аз така си мисля, че всички говорят, че Карлеуша не може да пее и че тогава в Звезде гранд я караха да пее песни на колеги, един вид да покаже, че наистина може...би ли обяснил и за това...

 

Дивна Карлеуша, майката на ЈК, беше казала че медиите наложили това мнение още през 90те години че ЈК не може да пее, не знам дали е Арканова хайка или не. :3fdb8960598fa63e:

 

Най - накрая да се примирят двете.. :Vishenka_05:

 

Не са се помирили, просто хубави думи си разменили преко камера. ЈК каза че Дара е мала и сладка а Дара каза че ЈК е голяма и сладка.

 

Да, ама не може да се отрече, че хората са там заради нея и пеят като ненормални - то се виждат реакциите. Жената си е звезда все още...

Видял съм ги тия скечове или каквото там са отдавна - ами не ми допада цялото това показване, много ми е селско и кичозно. Знам, че не го прави с лоши намерения, ама е комплексарско отстрани да си показва покъщнината сто пъти и да се натъртва на разни детайли.

Ето нали, да не кажеш после пак, че само я хваля. :ддд

 

В малките места всяка звезда е пречакана като да е богиня. Моето мнение е че днес Драгана е най-слаба от всички звезди от нейната величина, което не означава че е забравена или неотразима, но бледнее. Толкова е богата и нека влага повече в клиповете, нека е иновативна... трябва и' и по-кадърен екип.

Ето примерно в Он и она, в вокалите да се чуваше Он и Он / Она и Она и ето ти хита на албума. Като направи Карлеуша с Содома и гомора. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дивна Карлеуша, майката на ЈК, беше казала че медиите наложили това мнение още през 90те години че ЈК не може да пее, не знам дали е Арканова хайка или не. :3fdb8960598fa63e:

Не са се помирили, просто хубави думи си разменили преко камера. ЈК каза че Дара е мала и сладка а Дара каза че ЈК е голяма и сладка.

В малките места всяка звезда е пречакана като да е богиня. Моето мнение е че днес Драгана е най-слаба от всички звезди от нейната величина, което не означава че е забравена или неотразима, но бледнее. Толкова е богата и нека влага повече в клиповете, нека е иновативна... трябва и' и по-кадърен екип.

Ето примерно в Он и она, в вокалите да се чуваше Он и Он / Она и Она и ето ти хита на албума. Като направи Карлеуша с Содома и гомора. :3fdb8960598fa63e:

 

И ти твърдиш, че тази - Зелена Еуглена може да пее, та тя е по-обработена от Сузанита в последната песен. На Зелена Еуглена гласът й е яко аутотюн и обработка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти твърдиш, че тази - Зелена Еуглена може да пее, та тя е по-обработена от Сузанита в последната песен. На Зелена Еуглена гласът й е яко аутотюн и обработка.

Факт е че песните на ЈК не се лесни за пеене. Потврдено от музиканти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е по-интересно защо се скараха Цеца и Шкорич...

 

Роби, Драгана и да беше в Белград останала, сама си го казва: "Много съм досадна за новинарите". В смисъл такъв - личният й живот не е скандален, няма изцепки. Ако заради това влиянието й е намаляло, то по-добре. Пък и тя самата си е такава. Дори мъжът й й е казвал: "Ако не искаш проблеми, затваряме телевизията, спираш да пееш и готово". Тя самата не се чувства добре в такава среда. Но трябва да се признае, че все пак не е от слабите играчи, тъй като не забравяй, че нейните най-силни години бяха най-мутренските и смутни за Сърбия. Не се е възползвала генерално от някакви облаги, не е затворница, не си е снимала предника и задника, не е пяла тотални глупости - с какво да е интересна? По-скоро към нея вече има уважение. Първо през 1998 се закучи, за да докаже на Цеца и Аркан с концерта си в Хала пионир, че още може да мачка, макар че от страх си нае и охрана. По-късно срещна мъжа си и приоритетите се смениха. В момента мисля, че си е доволна от положението, защото то е нещо като "и вълкът е сит, и агнето цяло". Радва се на добри позиции в Сърбия, пее в почти всички възможни балкански държави за разлика от други изпълнители, гледа си семейството. Не поема толкова често участия първо защото физически е непосилно да съвмести всичко, а и сама е казвала, че иска, като има две участия в месеца примерно, да се раздаде на макс за тях и това й стигало за месеци напред. Наистина тая жена е пълна с енергия, привлича хората около себе си. Да, прав си - редно е да влага повече средства в кариерата си, но мисля, че когато това е било най-важно за нея, го е правила повече от всеки друг. Ще се радвам, ако видя неин взривяващ клип, но мисля, че в телевизията й не работят кой знае какви оператори и режисьори. Дори Миличевич не й направи кой знае какъв клип за дуета. За по-мащабни продукции трябва да остане в Белград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е по-интересно защо се скараха Цеца и Шкорич...

 

И аз искам да разбера каква е причината и истината за тяхното приятелско прекратяване...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето примерно Брена, колко се старае и влага с всичките си сили да е в тек с времето. Лека по-лека почва да се говори за албума и, не се смнявам че няма да е силен, но дано има успеха на "Уджи слободно". Астролог в началото на годината каза че това ще е последната силна година за нея, да видим.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето примерно Брена, колко се старае и влага с всичките си сили да е в тек с времето. Лека по-лека почва да се говори за албума и, не се смнявам че няма да е силен, но дано има успеха на "Уджи слободно". Астролог в началото на годината каза че това ще е последната силна година за нея, да видим.

 

Лепа Брена остава завинаги една голяма Мега Звезда....и никой няма да я стигне.. заедно с Драгана Миркович, Весна Змиянац, Шабан, Цеца...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето примерно Брена, колко се старае и влага с всичките си сили да е в тек с времето. Лека по-лека почва да се говори за албума и, не се смнявам че няма да е силен, но дано има успеха на "Уджи слободно". Астролог в началото на годината каза че това ще е последната силна година за нея, да видим.

Астролозите може ли да не промиват мозъка на хората и не са ли просто астролози, а не врачки със съмнителни заложби...

Това е много относително и субективно чия година е силна и последната такава ли ще е.

Брена си е легенда. Защо се допитват така до подобни хора тия певци, да им дават наклон... Казвам го от личен опит - не е полезно, невинаги поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Астролозите може ли да не промиват мозъка на хората и не са ли просто астролози, а не врачки със съмнителни заложби...

Това е много относително и субективно чия година е силна и последната такава ли ще е.

Брена си е легенда. Защо се допитват така до подобни хора тия певци, да им дават наклон... Казвам го от личен опит - не е полезно, невинаги поне.

 

Te не са се допитвали. Просто новинари ходят и питат за дадени звезди. :D

Постнах го в началото на годината, но изтрили видеото.

 

2017 e годината на ЈК!

И последната ударно успешна година за Брена! (като песни)

(според този ясновидец)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам това е годината на Прийовичка и на Милица Павлович, каква Зелена Еуглена. :mf_surrender:

Много яка песен и страхотно видео, макар и снимано с телефон. Северина е класа!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Прийовичка сгреши че пусна пилотен сингъл баладичен в начало на лятото. Трябваше да пусне ТЕЛО като пилотен сингъл през иони а останалите песни да остави за септември. Самата тя си казва че Тестамент, Тело и Клизав под се одвоили. И ЈК си е силна с дуетите и все пак е рано, до края на годината Севе и Брена трябва да пуснат албуми, за Карлеуша не се знае кога но очаква се...

А да, и албума на Емина излиза през септември.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че Прийович направи най-правилното като пусна първо Testament като сингъл. Много по-добре е умерено баладично парче, отколкото комерс. При баладата можеш да минеш с извинението, че е балада и затова не се е оценила, а при комерса прошка няма - или избухваш, или се дъниш.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допадат новите песни на Северина, Рада, новият албум на Дара, както и на Сека, но той май нещо не дръпна. Сека и Дара не снимат никакви клипове и съответно ще си реализират песните смотано и ще изпуснат шанса си. Албумът на Драгана си остава топ като съдържание, макар и не толкова комерсиален и без кой знае какъв изявен хит.

Брена я уважавам като име, като дама, но нещо каквата и песен да издаде, не се впечатлявам. Дано ми допаднат новите й предложения, де - ще ги чуя със сигурност от любопитство. Сигурно сега и Цеца подготвя албума за догодина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно сега и Цеца подготвя албума за догодина.

 

Марина каза че все още не е почнала да подготвя албума на Цеца. Заедно трябвало да преслушават мелодии.

 

 

Далечната 2005, ЈК, Дара и Саша Видич. Сега само лоши думи имат един за друг :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че Прийович направи най-правилното като пусна първо Testament като сингъл. Много по-добре е умерено баладично парче, отколкото комерс. При баладата можеш да минеш с извинението, че е балада и затова не се е оценила, а при комерса прошка няма - или избухваш, или се дъниш.

 

Но пък ТЕЛО можеше да се доближи до предните три мегахита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...