Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Да, вече става банално. Изучиха се доста често. Аз вече бях 3 пъти на Цеца и в близките 2-3 години ако направи пак, не бих отишъл.

Но пък на Лепа Брена все още не съм ходил.

Не си ходил. Срам.

 

 

Хванах я по ДМ сат тая, много яка, Мина Костич търкаше цици в тоя, докато той пееше. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не бих отишъл на Брена. Не мисля, че има кой знае какви хитове, на които да избухна, камо ли пък нови такива, а и гласът й нещо не ме грабва. Едва ли ще изпусна неустоими живи изпълнения или шоу. По-скоро на Весна дори бих отишъл. Като цяло сърбите прекалиха с идването при нас, особено Брена и Цеца. Все едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но мен Брена не ми изглежда много добре, има си някои проблеми с здравето но не иска да говори за това. Иначе страно ми беше че и на финала на ЗГ не присъства.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лепа ако доведе Прийович да я подгрее, ще отида. Иначе не съм и фен. :3fdb8960598fa63e:

 

Води я миналия път, никой не я отрази. :1000 (24):

 

Милица Павлович подготвяла изненада.

 

Ще спре да пее? :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лубимката ти Снеки била бременна, не знам колко е верно :3fdb8960598fa63e:

Ти да видиш, мислех си че долу е завъдила паяци, от години не говори за дечковци. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милица Павлович подготвяла изненада.

Чакаме нов хит от нея, Песните на Йелена са толкова ужасни, колкото самата нея. Само Цеца и Милица стават от сръбкините в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда затова са гига хитове

Фактът, че са "гига" хитове нищо не означава, то и "Сен Тропе" беше гига хит и "ММА", но това не означа, че нещо повече от хлебарка би харесало тези шитни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактът, че са "гига" хитове нищо не означава, то и "Сен Тропе" беше гига хит и "ММА", но това не означа, че нещо повече от хлебарка би харесало тези шитни.

Двете песни на ЈК са с супер текстове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая изкара страшен албум, пръска с гледания в тубата. Лятото е на Мая и Карлеуша май май.

Не знам за лятото, но годината е на кралица Севе. 3 мегахита, 3 брутални песни:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая изкара страшен албум, пръска с гледания в тубата. Лятото е на Мая и Карлеуша май май.

 

Слаба е Мая, интереса е повече заради Джала и Буба. Иначе рано е за прогнози. Какво стана с Прийович след Карлеуша ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша обаче е мега комплексарката. Тя може да се лее помията срещу всеки, но си забранила коментарите и скрила харесванията на новите песни. Селското си е селско, колкото и да се прави на псевдо-дива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша обаче е мега комплексарката. Тя може да се лее помията срещу всеки, но си забранила коментарите и скрила харесванията на новите песни. Селското си е селско, колкото и да се прави на псевдо-дива.

 

Така е от началото, заради феновете на Цеца които не знаят да респектират чуждото старание.

Коментарите не са забранени.

Признай ДИВАТА! Време е :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша обаче е мега комплексарката. Тя може да се лее помията срещу всеки, но си забранила коментарите и скрила харесванията на новите песни. Селското си е селско, колкото и да се прави на псевдо-дива.

Те повечето й песни са на този принцип. И да, комплексарка е и догодина Усчето й пак ще е провал. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те повечето й песни са на този принцип. И да, комплексарка е и догодина Усчето й пак ще е провал. :3fdb8960598fa63e:

 

С Гранд продакшън зад гърба и', не вярвам.

Тук няма борбата да е само ЈК vs Цеца, а и Гранд vs Пинк :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гранд какво ще направи, ще раздава покани? Определно Цеца пак ще има повече публика.

Друго лято толкова сръбски песни не съм слушал никога - Дара, Йеца, Мая, Прийович, Министарке - пръснаха всичките.

 

Много яко са подредени думичките.

 

I taman s uma kad te smetnem,

sretnem te s njom

Sve je gluma i dok trepnem na mestu je mom

Kakav moras biti kreten da legnes sa njom,

A mene da zoves, eee :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...