Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Гранд какво ще направи, ще раздава покани? Определно Цеца пак ще има повече публика.

 

Нормално че Цеца ще има повече публика, но поне тези на Карлеуша няма да се омаложават.

Медиите прогласиха предния концерт провал, които си беше успешен, половин от техниката крахнала преди началото с необясними причини и след това собственика на Пинк - Желко Митрович не иска да излъчи нито една снимка от концерта на ЈК а на Цеца даже и на живо имаше стриминг, всичко е медиина игра, с тима на Гранд не вярвам това да се случи. :1000 (30):

 

И отново я поздравявам и респектирам заради това че точно следващата година (ако) прави концерт на Ушче, че е смела и не е страхливец.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша е най-комплексираното създание в целия шоубизнес, дори старлетките са по-добре от нея. Може би, ако поне беше добър човек, или хубава, или имаше талант щеше да е по-добре, но тя е пълен шит.

Все нея я забраняват, крадат, омагьосват, проклинат, неоценяват... :D :D :D

Слави Трифонов колко концерта направи, дето никой не ги отрази медийно, та що - той ги прави за собствената си публика, не за да си ги напише в Уикипедия или заради линкчетата във фейсбук.

 

Тук е голямата разлика с Карлеуша - тя прави всичко за ПРЕД хората, а не ЗА хората.

 

Кача напуснала ли е Гранд? Промоцира си новата песен при Ами Джи, а не при Попович. В същото предаване Мая е отвратителна, да й имам самочувствието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кача напуснала ли е Гранд? Промоцира си новата песен при Ами Джи, а не при Попович. В същото предаване Мая е отвратителна, да й имам самочувствието.

 

Няма такъв травестит като Мая Берович. Уникално грозно създание е.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата между Цеца и Йелена е огромна, докато Цеца е певица и на първо място поставя него и творчеството си, Йелена я вълнуват само перформънсите й, визията й, нито е особено гласовита, нито има кой знае какви песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такъв травестит като Мая Берович. Уникално грозно създание е.

Тя е много пипана, много операции, има и по-грозни. Eто я натурална. Очите й са много изцъклени в момента.

maya-berovic.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е много пипана, много операции, има и по-грозни. Eто я натурална. Очите й са много изцъклени в момента.

maya-berovic.jpg

 

По времето на "Devojacko prezime" беше поносима, сега е отврат.

 

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кача напуснала ли е Гранд? Промоцира си новата песен при Ами Джи, а не при Попович.

Не е напуснала!Paranoican беше представена премиерно по Grand TV, ако не се лъжа 1-2 дни след като се появи клипа, а чак след това по Пинк.

Песента и между другото хич не е лоша :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разликата е огромна, но Цеца е само певица докато ЈК е истинска публична фигура. Много хора си промениха мнението за нея на добро след като е жури в ЗГ, да интригира с коментари за да има реитинг но е УМНА. Иначе от самото това "газене" на ЈК от страна на всички други тя винаги прави неща за да се доказва пред другите, това е истина. И разбирам как се е почувствала след концерта през 2013, дори самата тя си го признава че по-добре би било да излезнала тогава на сцената да държи концерта без да казва какви проблеми има и че не всичко е в ред, тя минути преди да излезе на сцената осъзнава че утре всички жълти медии са готови с надписите че концерта и' e провал. Сигурно самото чувство че не и' успя да одушеви всички, както направи с концерта в арената,2010, започна да се оправдява, да се съди с всички медии и слично.

Значи вечерта когато беше концерта на Ушче, аз търся информации на нета за концерта и', нищо не намерих, първото нещо което открих беше статуса на страницата в фб на Желко Иоксимович в подкрепа на ЈК.

Сега вече след като медиите станаха по-свясни че самото споменаване на името Карлеуша им носи четеност започнаха да се сдобравят и да махат забраната. Чухте ли плуене за перформанса на финала на ЗГ ? Не, е така трябва да се респектира всеки труд.

 

Карлеуша има много по-голямо медиино влияние от Цеца.

 

Относно Кача, в Гранд е, рекламира песента в "Хало, хало" миналата седмица, ден след премиерата.

За Прииович не знам, аз очаквах да удари силно като Цеца миналото лято, но някак си не беше толкова силно, обаче интерес има, не знам. Реклама за албума на ТВ съм засичал с Тестамент и Сепаре, с другите песни не, очаквах "Следеча" да се харесваше повече.

 

Насладете се на този шедьовър :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След концерта на Ушче наистина медиите я разпънаха. Тя затова се скри известно време и не даваше интервюта, само постваше във фейсбук да опровергава публикациите, че е нямало публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше първото интервиу след концерта. С снимки от концерта на тв Хепи.

 

Отново да постна това :

 

https://www.facebook.com/jkdiva/posts/10153534982436282

 

На този ден ...

 

VIVA LA DIVA (така и се казваше концерта през 2013)

 

В деня, когато в Сърбия се състоя концерт, който ще бъде запомнен завинаги. По много начини. Вие, драги, верни мои фенове, спомняте си този концерт като спектакъл, който не е бил виждан на тези простори (Балканът)! Тогава ви дадох моето сърце ... Защото го заслужавате само заради лоялността и подкрепата, която продължавате да ми давате вече 20 години.

Същата вечер, повече от 40,000 хора дойдоха да ме подкрепят!

Аз ... аз ще го помня като ... откъде да започна?

 

ще го помня като усещане, когато хидравличения асансьор се подигна нагоре и когато видях пред себе си в предната част безкрайно прекрасни хора ... ще го помним от звука на рева на нереалното, че този момент чух, че бях парализирана.

Няколко секунди стояхме лице в лице аз и вие, и аз се изправих.

Но тогава макар че бях заобиколена от десетки хиляди хора аз бях САМА.

 

Вие не знаехте, това което току-що разбрах, няколко минути преди да излезна на сцената ... Това че всички първи страници на всички утрешни медии са готови със едно и същото заглавие: Срина се, празно Ушче, провал е концерта.

 

Погледнах в огромното море от хора и си помислих, дали това е истинско, дали само аз ви виждам ?

Възможно ли е, да се случи такава несправедливост, и защо?

Въпреки това, както виждате, аз направих концерт без грешка, пеех, танцувах, извиках от радост, когато извикахте името ми ...

 

На следващия ден започна АД за мен . Тогава започна медиен линч, който водеше вестник "Курир", след това вестник "Блиц" и след това всички останали медии. Без никакви доказателства за лъжите им, под формата на снимки или кадри "празно Ушче" хврлиха врху мен много обиди в продължение на месеци.

 

СЪРБИЯ наблюдаваше мълчаливо! Всички те гледаха клане и линч на публична фигура, жена, майка и лицето, която на никого не е сгрешила, и никой не си мръдна пръста да спре този тормоз! Нито едно сдружение за човекови права не искаше да ме защити!

 

TV Pink, TV в която с моята майка (тя е журналист) сме прекарали 20 години, след концерта не позволи да се пусне нито един клип за да се види колко хора е имало и какво шоу е било. Напротив, аз бях забранена на TV Pink.

Доживях и това, за първи път записите от концерта на Ушче да се появат на немската RTL. Иронично е, нали? Иронията е, че от тогава до сега, се появих във всички световни медии. А в матичната држава аз съм забранена...

 

За последните две години, от стреса, аз загубих две бебета.

Всички тези количества безсмислена омраза и зло, завист и злоба, удари когато бях най-слабa (психически).

Мен Сърбия ми уби двама невинни същества, две изгубени бебета..

 

И аз никога няма да простяа на Сърбия.

Кой нормален ще опрости това?

 

Направих музикална пауза от 3 години , за да се защитя.

Преди няколко седмици направих последната операция, за която не е необходимо да се говори.

Сега съм добре. На снимките и видеоклиповете винаги изглеждам добре, но преживявам ад..

 

Изглеждам добре, защото аз съм преди всичко професионалист и много горд човек.

Аз пея и свиря и когато ме боли, когато съм болна и когато мога, така трябва!

Заради вас, защото ве обичам и уважавам това, че идвате на моите концерти, да ми показвате колко ме обичате, плащате картати ... Аз съм благодарена.

 

Концертът в Ушче е нещо, което никога няма да забравя. Това е голямо училище на живота.

И кой премине това, което аз преживях, повярвайте ми, никой не може да му направи нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер фалшиво, иначе е яка. Даже много яка, как стои на сцената, а то е в някаква дупка, снимана от 30см разстояние.

 

Eдно от наи-елитните места в Белград, Порт - сплав (на вода е маи). Тук е пяла два вечера по ред, на 5-ти и след като картите са били резервирани преди време и на 6-ти (вчера) е пяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Викенд шоу на Хепи гости са Зорица Брунслик и Стоя.

Стоя се хвали че имала концерт в София, и че било по-лесно да си звезда в чужда държава отколко в собствената.

Зорица пита "Стоио дали мислиш че за мене не са чували в България? Hикога не са ме поканили да правя концерт там" :1000 (29):

 

И цялата тази пумия, защото техниката се е прецакала да заснеме концерта??? Или някой умишлено го е направил и е искал да я смаже. В случая Цеца.

 

Отказала е и техниката свързана с шоуто и екраните. Като казва в интервиуто, месеци преди концерта са се водили лоши агитки че точно на тази дата ще имало поплава, дъжд, че малко карти продала итн. След концерта казва как е възможно всички медии да пишат една и съща цифра 10k хора че са били, а точно тези вестници Курир и Блиц и днес пишат само лоши новини за нея, имат пари да плащат съденето от страна на ЈК. А са добри с Цеца. Всичко е възможно.

От концерта пуснаха само тази песен посветена на Душко...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Викенд шоу на Хепи гости са Зорица Брунслик и Стоя.

Стоя се хвали че имала концерт в София, и че било по-лесно да си звезда в чужда държава отколко в собствената.

Зорица пита "Стоио дали мислиш че за мене не са чували в България? Hикога не са ме поканили да правя концерт там" :1000 (29):

 

 

Еми, чували са, ама Зорица и НДК не би успяла да напълни, така че няма никакво влияние тук. Докато Стоя вади цигански тупалки и тук чалгарите им се кефят. Стоя е известна от "Само" насам = 15/16 години. "Авлие, авлие" беше изпята от Прийович, когато подгряваше Брена в Арената - никаква реакция. Дефакто тя няма масово популярна песен у нас,

помня, че "Rodjendana dva" беше популярна тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоя се знае само, защото Пайнер й внасяха продукцията когато беше на върха. А концерта й не беше самостоятелен, така че няма за какво да се хвали толкова. Викнали са я за 1000€ и толкова.

 

Зорица вече в Сърбия не я знаят по песни, та тука ли :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...