Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Тя много ясно, че ще отрече. Ама в разговора се споменава и, че въпросната Мира има кофти характер, което се връзва с Шкорич.

 

Другата Мира е тази, но е твърде неизвестна, та нея да коментират

https://youtu.be/0qyY-41GD6o

И аз мисля, че си е точно Шкорич. И то точно заради това, че е кофти характер. Напоследък й гледах някакви интервюта - ми ужасно излъчване има, държи се много нагло. Те Драгана и Мира в началото на 90-те са имали някакви търкания. Първоначално Зоран Басанович, който е продуцент и гадже на Драгана от средата до края на 90-те, е бил с Шкорич... и после харесва Драгана, на Миро нещо не й се харесва това, става приятелка с Цеца. В момента са скарани с нея, доколкото знам. А Драгана винаги е била човек с Мира. Чел съм, че като е била в болницата втората, Драгана е ходила да я посети и от там са стоплили отношенията. Чак Мира беше и на последната новогодишна програма на ДМ сат сега. А миналата година с Брена всичките се събраха да си пеят песните в някакво заведение напосредствено след концерта на Ана Бекута в Сава център.

Не знам, явно Дара и Драгана за Шкорич говорят, ама... май може и да не е за нея, понеже тя е известна, а те знаят, че репликите им в случая ще се раздухат и да стигнат до нея. Ама пък може и да не им пука. Абе, и при тях май е като при нас. Има си го лицемерието и конкуренцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че си е точно Шкорич. И то точно заради това, че е кофти характер. Напоследък й гледах някакви интервюта - ми ужасно излъчване има, държи се много нагло. Те Драгана и Мира в началото на 90-те са имали някакви търкания. Първоначално Зоран Басанович, който е продуцент и гадже на Драгана от средата до края на 90-те, е бил с Шкорич... и после харесва Драгана, на Миро нещо не й се харесва това, става приятелка с Цеца. В момента са скарани с нея, доколкото знам. А Драгана винаги е била човек с Мира. Чел съм, че като е била в болницата втората, Драгана е ходила да я посети и от там са стоплили отношенията. Чак Мира беше и на последната новогодишна програма на ДМ сат сега. А миналата година с Брена всичките се събраха да си пеят песните в някакво заведение напосредствено след концерта на Ана Бекута в Сава център.

Не знам, явно Дара и Драгана за Шкорич говорят, ама... май може и да не е за нея, понеже тя е известна, а те знаят, че репликите им в случая ще се раздухат и да стигнат до нея. Ама пък може и да не им пука. Абе, и при тях май е като при нас. Има си го лицемерието и конкуренцията.

 

Според мен не знаеха, че ги записват, защото е преди шоуто.

Когато прекъснаха заради Зорица всички говореха нормално, само Александра си покриваше микрофона съобразявайки, че може да ги записват и да чуем коментара й. Не, че това й помогна, де :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

К'во? Нееееее

 

Тя е. Верноо :D

Eто какво казва

 

"Впечатлена съм че тази фотографията влезе в такъв влиятелен вестник, въпреки че аз наистина не искам. Намирам това за изключително интимни моменти, но е очевидно, че без значение колко трудно се опитвам, медиите по някакъв начин винаги са около мен. Единственото нещо, което бих казала, е, че аз бих препоръчала това пътуване за всички, за да се опознаем себе си и същността на нашата вяра ", каза Вики.

 

image-0-02-05-ebdfc7cea8c29932608919d4e7e6132052baca74620ff62f3b603626c0696956-V.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maлее започна силно сравнаване между Милица Павлович и Карлеуша, че Милица "погребала" Карлеуша с този албум!

Карлеуша харесала твит в които пише че албума на Милица е добър но не може да се сравни с ЈК :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maлее започна силно сравнаване между Милица Павлович и Карлеуша, че Милица "погребала" Карлеуша с този албум!

Карлеуша харесала твит в които пише че албума на Милица е добър но не може да се сравни с ЈК :3fdb8960598fa63e:

Абе Милица пипала ли си е устата? В клипа на Богиня ми изглеждаше по-различна в лицето и сега като гледам скановете на обложките, май е от устата. :scratch:

https://postimg.org/image/6fjwf9liv/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Милица пипала ли си е устата? В клипа на Богиня ми изглеждаше по-различна в лицето и сега като гледам скановете на обложките, май е от устата. :scratch:

https://postimg.org/image/6fjwf9liv/

 

Не знам за устата но в Baja Papaja забелязах че трябва да си сложи и малко силикон ( като направи Александричка П. :3fdb8960598fa63e:)

Тук е много яка. (2ч и 15мин някъде) :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново драми в ПЗ.

Дара се оперирала от апандисит и в неина замена е Мая Николич.

Когато Александра разбрала казала че не иска да седи заедно с М.Н.

И на мястото на Александра сега е Бора Джорждевич (Ribja Corba).

Не се знае дали Александра ще се върне в журито. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРАВАТА ИСТИНА ЗА КОНЦЕРТА НА ДРАГАНА! 17 000? - НЕ, 9 000. :3fdb8960598fa63e:

http://www.svet.rs/nas-svet/estrada/star-d...ljudi-fotovideo

Малеее. Защо не писаха и за 200-те човека на Цеца в Пловдив? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално, наистина Драгана не успя да напълни Арена "АрмееК"( :laughing: ), но и Шабан, който е споменат в статията не можа да я изпълни цялата, като се има предвид, че се цитира не негов солов концерт, а сборния в който взеха участие и Весна, Стоя и Синан!Не знам кой е платил за тая статия,но с нея се прави реклама на Шабан, а Цеца не е намесена по никакъв начин!След сборния концерт, в който участие взе и Шабан, също пишеха че залата се е пръскала по шевовете, а реално беше на 70% запълнена, като може би половината билети бяха подарявани и раздавани, а не закупувани.Това мога да го гарантирам, защото аз лично получих безплатна покана за Вип зоната, където иначе билетите бяха на цени от 60 лева.

Най-пълна залата беше на първия концерт на Цеца, през май 2012-та, след земетресението.След това беше пълна на макс на благотворителния концерт на Шабан и Мирослав.А като се има предвид, че Драгана не успя да напълни зала 1 на НДК през 2013-та, си е направо успех, че е събрала 7400 човека в Армеец(както пишат в сръбския сайт).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално, наистина Драгана не успя да напълни Арена "АрмееК"( :laughing: ), но и Шабан, който е споменат в статията не можа да я изпълни цялата, като се има предвид, че се цитира не негов солов концерт, а сборния в който взеха участие и Весна, Стоя и Синан!Не знам кой е платил за тая статия,но с нея се прави реклама на Шабан, а Цеца не е намесена по никакъв начин!След сборния концерт, в който участие взе и Шабан, също пишеха че залата се е пръскала по шевовете, а реално беше на 70% запълнена, като може би половината билети бяха подарявани и раздавани, а не закупувани.Това мога да го гарантирам, защото аз лично получих безплатна покана за Вип зоната, където иначе билетите бяха на цени от 60 лева.

Най-пълна залата беше на първия концерт на Цеца, през май 2012-та, след земетресението.След това беше пълна на макс на благотворителния концерт на Шабан и Мирослав.А като се има предвид, че Драгана не успя да напълни зала 1 на НДК през 2013-та, си е направо успех, че е събрала 7400 човека в Армеец(както пишат в сръбския сайт).

Напълни си Драгана НДК 2013-та, както и 2011-та, когато бяха с Весна. Арена си беше доволна пълна. Последният етаж беше пуснат в продажба все пак. Истината, че рекламата не бе достатъчно, главно за плакатите говоря. Никос Вертис също едва-едва напълни Арена с помощта на супер агресивна реклама в продължение на половин година у нас, а Драгана се появи само в 2 предавания в края на годината. Може би ако имаше друг тотален хит след Све бих дала, щеше да е на макс залата, но в крайна сметка тя има 300 хита преди това - далеч повече и от на Цеца, и от на всички, да ме извиняват. В последните години също има продукция, и то не лоша. Да, не е толкова продуктивна. Да, от 4 години не е имала албум. Но какво от това... Остава си звезда. Това, че българинът в последните години знае да пълни залите само на Цеца, Веско, Лили и Слави, си е негов проблем. Има и други певци в крайна сметка.

Да не забравяме, че Драгана и Брена държат рекорди със самостоятелните си концерти на Васил Левски, а Цеца 2006 не събра хора там, както и лятото в Пловдив. Така че си е и до реклама, и до много други неща. Но концертът на Драгана в Арена беше успешен без значение, че няма постижението на Цеца от 2012 или собственото си такова в Белград през 2014.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говорим реално, култа към Цеца почна последните години, и то след като Планета спукаха от въртене Забранени град, 39,2 и още няколко.

Да си припомним резила на Цеца от 2006 - стадион Васил Левски, подгряващ Азис в пика си и публика официално 8000, неофициално 2-3 хил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая е много по-лоша от Дара. :3fdb8960598fa63e:

Мен ме изкефи присъствието на Мая. Дара е твърде лаконична, скучна. Интересен епизод беше.

 

Ако говорим реално, култа към Цеца почна последните години, и то след като Планета спукаха от въртене Забранени град, 39,2 и още няколко.

Да си припомним резила на Цеца от 2006 - стадион Васил Левски, подгряващ Азис в пика си и публика официално 8000, неофициално 2-3 хил.

Точно след като тръгна Планета, се почна една офанзива по Цецовизация точно с изброените от теб песни, за което трябва да благодарят на Рени за връзката с Гранд. Какво имаше Цеца допреди това и с какво бе позната освен с Кукавица? Добре, че си е попаднала в нея тая песен, де - за нея си е баш. Но нали се е подмятала доста време между нейни колеги, даже Весна я е отказала, но тя и нямаше да стане такъв хит при нея - лежи си на Цеца и това е. Не знам дали в Сърбия има такава истерия по тая песен. Весна например е казвала, че Йорговани не е такъв хит в Сърбия, какъвто тук, и затова иска да я пее само тук. Та за Цеца... нямам за цел да се повтарям, разкошни са й последните два албума, има си рекорди жената в последните години, но всичко това тя не го е постигнала сама като Драгана и Карлеуша, които са потърпевши от Цецовизацията, наложена от Аркан. Евала правя на Йелена, че е толкова пряма и си го е казвала директно, даже се съдиха, макар че тя принципно харесва Цеца. Прекалиха с това "майка на нацията". В Сараево например не щат и да чуят за нея.

 

Чухте ли новите песни на Радович? Приятни са, едни такива меланхолични, лежерни.

Поздрав с тая, доста е коледна:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говорим реално, култа към Цеца почна последните години, и то след като Планета спукаха от въртене Забранени град, 39,2 и още няколко.

Да си припомним резила на Цеца от 2006 - стадион Васил Левски, подгряващ Азис в пика си и публика официално 8000, неофициално 2-3 хил.

Не е точно така, Цеца винаги е била слушана тук. Още от Кукавица, дори се изумявам колко много хора знаят Заборави от същия албум тук в БГ.

Иначе пълни зали, защото някак си за българина е по-тежкарско да отиде и да каже, че слуша Цеца. Докато Драгана си мислят, че е в пенсия вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е точно така, Цеца винаги е била слушана тук. Още от Кукавица, дори се изумявам колко много хора знаят Заборави от същия албум тук в БГ.

Иначе пълни зали, защото някак си за българина е по-тежкарско да отиде и да каже, че слуша Цеца. Докато Драгана си мислят, че е в пенсия вече.

Аз имах албума на Цеца от 1993 и го харесвам много, но да си кажем истината - 1990-2000 си е времето на Драгана и в Сърбия, и тук. А преди това - на Лепа и Весна. От 2000 нататък се почна едно бясно налагане у нас на Цеца. Заслужава си успехите, но ако не бе Аркан - всички знаем...

За масовия българин не е мерило какво е тежкарско, защото българинът е овца и ходи на нечий концерт, защото всички ходят, понеже някой им е промил мозъка - а в същото време и песни не знаят освен 2-3, нито се забавляват. Както споменах по-горе, има си и други изпълнители, а това че българинът посещава концертите главно на макс 5 имена, не означава, че другите изпълнители са в пенсия или концертите им не са успешни. За един тежкарско е да идеш на опера, за друг - на Лили, за трети - на Азис. И т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълни си Драгана НДК 2013-та, както и 2011-та, когато бяха с Весна. Арена си беше доволна пълна. Последният етаж беше пуснат в продажба все пак. Истината, че рекламата не бе достатъчно, главно за плакатите говоря. Никос Вертис също едва-едва напълни Арена с помощта на супер агресивна реклама в продължение на половин година у нас, а Драгана се появи само в 2 предавания в края на годината. Може би ако имаше друг тотален хит след Све бих дала, щеше да е на макс залата, но в крайна сметка тя има 300 хита преди това - далеч повече и от на Цеца, и от на всички, да ме извиняват. В последните години също има продукция, и то не лоша. Да, не е толкова продуктивна. Да, от 4 години не е имала албум. Но какво от това... Остава си звезда. Това, че българинът в последните години знае да пълни залите само на Цеца, Веско, Лили и Слави, си е негов проблем. Има и други певци в крайна сметка.

Да не забравяме, че Драгана и Брена държат рекорди със самостоятелните си концерти на Васил Левски, а Цеца 2006 не събра хора там, както и лятото в Пловдив. Така че си е и до реклама, и до много други неща. Но концертът на Драгана в Арена беше успешен без значение, че няма постижението на Цеца от 2012 или собственото си такова в Белград през 2014.

Не ме разбирайте погрешно - Драгана винаги е била любимата ми сръбска певица!Просто може би предишните коментари относно "тежкарското поведение" на хората до някъде са верни, защото в България Цеца е позната като концертна певица, а Драгана, може би благодарение на съвместната и работа с Южни Ветър, е позната като кръчмарска изпълнителка, въпреки че за мен никога не е била такава.Най-лесно бих ги оприличил като Глория и Ивана в България - класата и стила сравнени с народното и обикновеното.

Давам ви за пример една скорошна случка, с моя колежка, която не слуша чалга, сръбско и прочее балкански ритми, но след новогодишното ни парти тя сподели, че цяла вечер е чакала да пуснат Забранени Град, за да го изтанцува с някого.На мой въпрос "Ти нали не слушаш такава музика" тя каза - "Забранени град и Пиле не са с типичното фолк звучене.Това са балади, които могат да бъдат слушани и оценени подобаващо и от най-върлия противник на балканската музика"

А колкото до пълната зала 1 през 2013-та - ще ме извиняваш, но залата беше запълнена само на половина.Бяхме си взели билети за едни от най-задните сектори на партера, но щом видяхме че първите сектори до сцената останаха празни, се преместихме без проблем, а бяхме 13 човека!Имахме приятели на втори балкон, който също се преместиха при нас.Аз също съм и фен, но съм реалист и не мога да кажа на черното бяло.За сметка на това мога да похваля Драгана, че въпреки полупразната зала, тя пя без прекъсване няколко часа и даже накрая седна на стол, защото се беше уморила, но продължи да пее!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...