Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

И Мария Шерифович е сигурна за журито в ЗГ. Обаче имало обаждане от ПИНК и и' понудили албум и безплатна реклама. Тя си останала верна на Саша.
Link to comment
Сподели в други сайтове

:yoji:

 

На Тина последните песни хич не ми харесват, все някакви песни писани като за спонзоруши. Купи ми това, води ме там блаблабла..

Албума през 2007 и беше много добър. "Бамбус" тогава ми беше фав. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потвърдено!

Журито на Пинкове звезде :

 

- Шабан Шаулич

- Драгана Миркович

- Дара Бубамара

- Зорица Брунцлик

- Александра Радович (поп певица)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потвърдено!

Журито на Пинкове звезде :

 

- Шабан Шаулич

- Драгана Миркович

- Дара Бубамара

- Зорица Брунцлик

- Александра Радович (поп певица)

Цеца? :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потвърдено!

Журито на Пинкове звезде :

 

- Шабан Шаулич

- Драгана Миркович

- Дара Бубамара

- Зорица Брунцлик

- Александра Радович (поп певица)

Страхотен състав. :1000 (19):

Драгана - легенда! :notworthy:

Нямаше ли и Сека да се включи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен състав. :1000 (19):

Драгана - легенда! :notworthy:

Нямаше ли и Сека да се включи?

 

Ами тя трябва да роди през октомври. Сигурно затова е отказала. Иначе очаква се от Дара да се кара с всички т.е Пинкова ЈК :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя трябва да роди през октомври. Сигурно затова е отказала. Иначе очаква се от Дара да се кара с всички т.е Пинкова ЈК :3fdb8960598fa63e:

Толкова ли е сприхава? Съмнява ме някой от другите в журито да я търпи хах. Знам, че харесва Драгана. С другите също не виждам какъв конфликт може да възникне. Или имаш предвид с участниците?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли е сприхава? Съмнява ме някой от другите в журито да я търпи хах. Знам, че харесва Драгана. С другите също не виждам какъв конфликт може да възникне. Или имаш предвид с участниците?

 

Ами Дара е остра на език ако някои я изкритикува. :3fdb8960598fa63e:

С Драгана не, но от Зорица и Дара може да се очакват драми, също така и тази Александра Радович не обича много турбофолкерките, тя даже и с някои поп певици не е в добри отнощения, иначе е много талантлива. Тя има приватно училище за пеене в което Милица Павлович ходела на часове.

Това и' е последната песен, иначе има много хитове като Chuvam te, Bivshi dragi... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Дара е остра на език ако някои я изкритикува. :3fdb8960598fa63e:

С Драгана не, но от Зорица и Дара може да се очакват драми, също така и тази Александра Радович не обича много турбофолкерките, тя даже и с някои поп певици не е в добри отнощения, иначе е много талантлива. Тя има приватно училище за пеене в което Милица Павлович ходела на часове.

Това и' е последната песен, иначе има много хитове като Chuvam te, Bivshi dragi... :3fdb8960598fa63e:

 

Знам я, тя прави доста приятни и интересни песни. Абе, добро жури са подбрали. Трябва да има явно и някой като Дара за цвят.

Кога стартират?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана и Зорица на едно - супер. :1000 (29):

Дара също заслужава такова признание, има доста хитове и популярност.

Вместо Шабан можеше да поканят Джей, да е още по-забавно.

 

Да си припомним!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...