Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 7 часа , adorable каза:

Я кажи, кои са тези певци, че не съм проследил... Ами Гага одъртява и... не знам... Тази година, между другото, е голяма манджа откъм скандали и такива неща. Чисто астрологично мога да си го обясня защо е така, но вече как влияе на отделната личност трябва да видя натални карти и т.н. Дано аз не съм наивен и Гага наистина да си е добра душа. Много е вероятно всички да излязат кучки накрая. :DНа мен Милица ми изглежда да си харесва искрено Драгана.

Последно Катерина Живкович и Сузана Манчич коментираха, даже се и подиграха с видеото. Но преди това и други коментираха, че младите певци трябва да се подкрепят и всеки техен успер е радост за гилдията, няма нужда от комплекси и завист.

Според мен Гага освен, че е комплексирана, е и доста себична и самовлюбена. А реално няма причина за това - здраво семейство, 2 деца, хитове, материално презадоволена...

Цеца може да е всякаква, но общува с много хора, непрекъснато прави празненства в тях, ходи по концерти и празненства на колеги и никога не прави от това панаири и публични спектакли. А Гага с колеги се събира само на новогодишната програма, където тя като една матрона обикаля да я снимат с всеки, реже торти с нейното име и изнася речи...Същата е като шефа на Пинк. А пък тоя дворец направо...Дори си е сложила плакат на портата, да се знае че е неин 😄

https://maps.app.goo.gl/ewMWErQ1kJYc1vcR6

Преиграва с образа си на добрата фея, и в танцовото реалити реве и прави панаири как никого не можела да изгони и да му каже не...мх, вярваме й всички. 

 

Младенович с някакъв прекстъпник има драма, нещо я заплашвал, нападал, бивш й бил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DrAkO каза:

Дори си е сложила плакат на портата, да се знае че е неин 😄

https://maps.app.goo.gl/ewMWErQ1kJYc1vcR6

:roll1::roll1::roll1::roll1::roll1::roll1::roll1:

Няма лошо да си направи шоу иначе, Цеца цяло риалити направи. Чудя се кога ли у нас ще дойде и тази мода... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DrAkO каза:

Последно Катерина Живкович и Сузана Манчич коментираха, даже се и подиграха с видеото. Но преди това и други коментираха, че младите певци трябва да се подкрепят и всеки техен успер е радост за гилдията, няма нужда от комплекси и завист.

Според мен Гага освен, че е комплексирана, е и доста себична и самовлюбена. А реално няма причина за това - здраво семейство, 2 деца, хитове, материално презадоволена...

Цеца може да е всякаква, но общува с много хора, непрекъснато прави празненства в тях, ходи по концерти и празненства на колеги и никога не прави от това панаири и публични спектакли. А Гага с колеги се събира само на новогодишната програма, където тя като една матрона обикаля да я снимат с всеки, реже торти с нейното име и изнася речи...Същата е като шефа на Пинк. А пък тоя дворец направо...Дори си е сложила плакат на портата, да се знае че е неин 😄

https://maps.app.goo.gl/ewMWErQ1kJYc1vcR6

Преиграва с образа си на добрата фея, и в танцовото реалити реве и прави панаири как никого не можела да изгони и да му каже не...мх, вярваме й всички. 

 

Младенович с някакъв прекстъпник има драма, нещо я заплашвал, нападал, бивш й бил.

Манчич беше дружка с Драгана, не знам къде какво е казала, както и другата - ако ми пратиш, ще съм ти благодарен. Просто ми е интересно.

Иначе Драгана поздрави Александра. А на другото говори за себе си, че няма смисъл да прави повече от 2 концерта - едва ли трябва непременно да го тълкуваме като заяждане със Сашка. Сега попаднах на клипче от рд на Милица, където и тя поздравява Сашка. Не знам от къде се получи тоя хайп около нейните концерти - добри са, факт, но никой не е длъжен да раздува тоя балон до безкрай и да се преповтаря, става досадно. От друга, страна, те са си и конкуренция.

Мисля, че който и да поиска помощ от Драгана за нещо за здраве, пари или кариера, би му оказала такава и го е правила - тя от малкото, които са уважавани от почти всички генерации и то се видя още на предния концерт, всички най-големи имена бяха там без Цеца и Весна. После покрай скандала с Цеца каза, че е получила много подкрепа от колегите си и е била изненадана - естествено, обаче те няма да се разкрият кои са, защото искат да са в добри отношения и с Цеца. Тя може и да прави празненства, но е подмолна и не се знае в кой момент ще се извърти срещу теб и ще се направи, че не те познава. Типична черта на зодия Близнаци. Б. Борисов в женски вариант.

Аз пък съм на мнение да има уважение и към старите имена, защото малко тая приемственост дори там ми се губи. Тук у нас пък съвсем я няма. Драгана си е сравнително ок за годините. Просто да спре да се хвали и лигави с това шоу и да говори за миналото. Много набляга на нещата от 90-те. Да, има страхотни пърформанси - най-вече харесвам това, което е правила с Бийт стрийт и Джогани. Периодът с Южни ветар не е моето. Но това с танците... с концертите в Хала пионир и Сава центар - там е топ. Да се вземе в ръце с нови песни. Съжалявам, че дуетът с Лукас не дръпна - песента е хубава. Мисля, че с тези 2 концерта трябва да даде сериозна заявка за нещо ново и различно. Дано е помислила концептуално. Щяло да бъде на блокове по звучене и тематика.

Цеца ще е с албум и концерт през юни. Интересно ми по отношение на текстовете какъв завой ще направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.10.2023 г. от 19:02, pacho каза:

Случайно ми излезе, даже май сефте я чувам Саня Вучич, страхотна е.

Ooo, vraćam se na scenu

Ooo, sreća nema cenu

Цял албум е пуснала даже, супер е.

 

 

Албума ѝ има интересни попадения, които ми харесаха, въпреки че някои песни са доста еднотипни.

Но определено не е случайна както беше писал в темата на скандалите. Помня че като пусна албума си един куп певци и рапъри я рекламираха на сторита. Има някакви връзки - я семейни, я от лейбъла ѝ.

Дори Цеца я беше пускала, а тя рядко се занимава с нови имена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Еми... случайна-неслучайна работят хората мащабно, с  акъл и с можене, а не да отбием номера.

От гледна точка на продукция и дискография, да доста са напред, но пък и имат доста по-голямо финансиране явно. 
Според мен тази не е на никаква печалба от албума или честото пускате на скъпи проекти.

Гледал съм ѝ сторита и не пълни дискотеки по-големи от нашите, нито събира чак толкова голяма публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Албума ѝ има интересни попадения, които ми харесаха, въпреки че някои песни са доста еднотипни.

Но определено не е случайна както беше писал в темата на скандалите. Помня че като пусна албума си един куп певци и рапъри я рекламираха на сторита. Има някакви връзки - я семейни, я от лейбъла ѝ.

Дори Цеца я беше пускала, а тя рядко се занимава с нови имена.

 

не е случайна,беше в hurricane

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , pacho каза:

Еми... случайна-неслучайна работят хората мащабно, с  акъл и с можене, а не да отбием номера.

Бащината къща на Милица.

 

Потъмнила е косата пак, това си е нейното.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Emanuela.Carey каза:

От гледна точка на продукция и дискография, да доста са напред, но пък и имат доста по-голямо финансиране явно. 
Според мен тази не е на никаква печалба от албума или честото пускате на скъпи проекти.

Гледал съм ѝ сторита и не пълни дискотеки по-големи от нашите, нито събира чак толкова голяма публика.

Имат подкрепа вероятно. Милица май е в тайна връзка със сина на Вучич. Карли също има финансиране. Но някак имат заготовката и го правят професионално всичко.  Хонорарите им са доста добри също.

Тук нашите отдавна нямат подкрепа на политици. Изключваме Галена и Цветелина. Една пандемия и изпаднахме в колапс, молиха се по площадите. Разбира се, после Роксана се хвана с богаташ и продължи да увива бакшиши около микрофона на циганска сватби, така че и нашите не са за жалене. Това, че не влагат в качество на продукцията, си е техен проблем, а покрай тях - и наш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.11.2023 г. от 1:02, adorable каза:

Манчич беше дружка с Драгана, не знам къде какво е казала, както и другата - ако ми пратиш, ще съм ти благодарен. Просто ми е интересно.

Манчич не е критикувала Гага, само се включи в хвалебствията към Прия. Ето тук коментираха

https://youtu.be/mtYxSqoy0Xw?si=ALvUqOVlSY6VHwBO&t=2079

Иначе Гага да си пусне бретон, има шанс да влезе в 21 век, най-накрая

WWW.INSTAGRAM.COM

15 likes, 0 comments - draganamirkovicc.fan on October 31, 2023: "Barbi 🥰💗"

Саня няма никого зад гърба си, гаджето й има селска дискотека. Но, майка й е една от най-канените по цигански сватби певици, от където й идва закалката. После, тя пее повече от 10 години и е наистина популарна, пише музика и текстове за много изпълнители. Сама си е продуцент вече, а с Теа Таирович имаш общ мениджър за участията. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DrAkO каза:

Манчич не е критикувала Гага, само се включи в хвалебствията към Прия. Ето тук коментираха

https://youtu.be/mtYxSqoy0Xw?si=ALvUqOVlSY6VHwBO&t=2079

Иначе Гага да си пусне бретон, има шанс да влезе в 21 век, най-накрая

WWW.INSTAGRAM.COM

15 likes, 0 comments - draganamirkovicc.fan on October 31, 2023: "Barbi 🥰💗"

Саня няма никого зад гърба си, гаджето й има селска дискотека. Но, майка й е една от най-канените по цигански сватби певици, от където й идва закалката. После, тя пее повече от 10 години и е наистина популарна, пише музика и текстове за много изпълнители. Сама си е продуцент вече, а с Теа Таирович имаш общ мениджър за участията. 

 

Катарина е злобничка май. Бъркам ги нещо двете с другата Катарина - Груич повече я харесвам май. Гага наистина ли ти харесва с тая визия? Понякога има много стилни комбинации по събития и предавания, понякога - големи кич катастрофи. Тя е от типа хора, при които на тези години и най-малкият дефект в детайла личи. Много чаровна жена е, трябва внимателно да подбира сетовете и да се съобразява с годините и фигурата. Също така някой да ѝ обясни как да качва снимки във фейсбук, без тия бели ленти отстрани. И да си възобнови канала, защото пак е скрит. Много дразнещо... на младини си била такъв професионалист, а сега с толкова повече пари си като дебютантка в социалните мрежи. И като вземе да качва на куцо и сакато сторитата...

Виж: :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тая песен на Цаца от албума от 1993 много я харесвам - турбо фолк и рок. Имал съм касетката едно време, донесена отнякъде... в кутия с обложка на Драгана... и със същата обложка друга касета - на Драгана. И не можех да разбере как така уж една и съща жена с различни гласове, пък те били Цаца и Гага. Конкуренция от едно време. :D А те нали в БГ продаваха едно време пиратски неща и правеха миш-маши по пазарите. Няма да забравя как от една сръбска видеокасета тръгва Пирин фолк 1993. Това са ми първите съзнателни спомени. После се появи нашият фолк, Глория и... така се почна.

@pacho - и ти май я харесваше тази песен, или се бъркам?

https://www.youtube.com/watch?v=VK5SqvKd0-Y

Друго любимо парче от същия албум. Фолктон ги легализираха за нашия пазар, били са голяма сила тогава - Жоро Сръбския. :D Дето после се ядоса, че не издаде пръв "Щастието е магия".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това ми е топ любима песен от Цеца, писана от Фута, разбира се.

По това време 1993/4 - и Драгана, и Брена имаха по една такава рок песен в албумите. И Весна е записала Crni kaput някъде там. Фута и Злая са просто гениални музиканти, да смесват жици и акордеон.... уникален звук са сътворили. Те поначало са си рокаджии. Според мен модата идва от добре приетата Mrak, mrak на Джей, която е почти кавър на AC/DC - Thunderstruck, неговата май е от 1992-ра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pacho каза:

Да, това ми е топ любима песен от Цеца, писана от Фута, разбира се.

По това време 1993/4 - и Драгана, и Брена имаха по една такава рок песен в албумите. И Весна е записала Crni kaput някъде там. Фута и Злая са просто гениални музиканти, да смесват жици и акордеон.... уникален звук са сътворили. Те поначало са си рокаджии. Според мен модата идва от добре приетата Mrak, mrak на Джей, която е почти кавър на AC/DC - Thunderstruck, неговата май е от 1992-ра.

 

О, Мрак-мрак е топ. И аз харесвам такива експерименти между стиловете. И на Глория ѝ бяха успешни с Максим този тип композиции. Като "Живея, няма време", "Вика моята душа" и "Роден за грешки", примерно. Драгана иначе има още 80-те с Южни ветар смесици с китари - Кад су цветале трешне, Могу ли речи не волим те... но там има повече ориент и турски примеси, докато после при Фута и Злая с акордеона си ми е повече сръбската нотка и повече ме кефи, спойката е по-мелодична.

https://www.youtube.com/watch?v=sHzFQyxljWQ&list=PL4z7Gl_gvAlSU6dSyfyIGSbAPjQDllFln&index=16

И тези две предложения харесвам. В тоя период вървяха и Роксет.

Цеца нещо не позволява да ѝ се постват видеата, хиена такава - а днес съм добър към нея. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, adorable каза:

Пачо, кажи на кака ни Мира коя ти е любимата песен:

https://www.youtube.com/watch?v=Ei6apvH_ZzU

Между другото Злая най-много се е раздавал за Мира май. :D Може да са били и гаджета, знае ли се. Тази ми е топ, Otkaci - барабар с видеото :D, Kao led se istopim и още доста. Imam zelju ми е много забавна и игрива, имах я на видеокасета само че имитацията на Карамела :D от там ми е любима. 

https://www.youtube.com/watch?v=KXlOA2pIWwQ    Тази също, писали са я те двамата.

https://www.youtube.com/watch?v=92nHtfEJWeo   дутът й със Златко :D 

Много са просто. Мира е страхотен глас, ама малко остана в сянка. Явно защото не  е топ хубавица, макар че в някои периоди изглежда супер. И за последния й албум беше аранжирал хубави песни: https://www.youtube.com/watch?v=QIC8Lv9nLD0

А тази е толкова.... лаунч. :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pacho каза:

Между другото Злая най-много се е раздавал за Мира май. :D Може да са били и гаджета, знае ли се. Тази ми е топ, Otkaci - барабар с видеото :D, Kao led se istopim и още доста. Imam zelju ми е много забавна и игрива, имах я на видеокасета само че имитацията на Карамела :D от там ми е любима. 

https://www.youtube.com/watch?v=KXlOA2pIWwQ    Тази също, писали са я те двамата.

https://www.youtube.com/watch?v=92nHtfEJWeo   дутът й със Златко :D 

Много са просто. Мира е страхотен глас, ама малко остана в сянка.

А тази е толкова.... лаунч. :D 

 

За кавъра на Мира какво ще кажеш:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пародия, ахахах, звучи някак си монофонично, но то и на Глория кавъра "Песента" звучи така, не е имало читави музиканти, които да свирят на акордеон и синтезатор явно.

Иначе Злая ги прави винаги едни такива сложни и завъртяни, дето е абсурд на живо да ги докараш. Звучат като деконструктирани. :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца изкривява реалността с фигурата си! НАСА я обяви за най-слабата жена в света образуваща вакуум в атмосферата поради липсата на мазнини.

IMG-9499.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...