Jump to content



Rihanna - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 185
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...

Изобщо не е с покъртителна визия, това да не ти е Юнона!?

Брутална визия - зеленото палто и ботушите, това е умишлено, знаково, култово - с такава цел са го направили, най-вероятно са специално изработени за нея, а не някаква конфекция.

Хеликоптерът, танцьорките, хореографията - всичко е едно цяло, завършено и идейно. Не ме беше впечатлявало скоро някакво представяне, но това го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална е тая песен! Както и AO, ще видим останалите :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега провалът е голям, въпреки че на мен и трите песни много ми харесват. Дано има нещо силно, очаквах брутален хит като "Diamonds" примерно, но нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега провалът е голям, въпреки че на мен и трите песни много ми харесват. Дано има нещо силно, очаквах брутален хит като "Diamonds" примерно, но нещо...

Това й е последната хубава песен, а последният хит - сингъла след него, Stay...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Alleged tracklist:

 

1. Only If For A Night

2. American Oxygen

3. I Saw a Girl

4. Surrender

5. James Joint

6. None of This

7. Bitch Better Have My Money

8. Role Model

9. Her Majesty

10. Uncertain

11. Kiss It Better

12. Wildflower

13. Monument

14. FourFiveSeconds

15. Higher

16. Dawn (Drive Alone)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Нямам никакви очаквания, новите й песни са трагични и дажи най-слабите й песни от последните 2 албума са над тях. Какво се случи с тази Риана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам никакви очаквания, новите й песни са трагични и дажи най-слабите й песни от последните 2 албума са над тях. Какво се случи с тази Риана?

 

Мина към Дявола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина към Дявола.

Тя още от 2007 си е при него, но не й пречеше да вади хит след хит (да не говорим, че от другите й песни в албумите, дето ги заеба, сигурно имаше още 5 готови №1). Сега слаби песни, нямат хитов заряд - това никога не си го е позволявала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя още от 2007 си е при него, но не й пречеше да вади хит след хит (да не говорим, че от другите й песни в албумите, дето ги заеба, сигурно имаше още 5 готови №1). Сега слаби песни, нямат хитов заряд - това никога не си го е позволявала.

 

Все някога трябва да се случи. Един изпълнител има и такива периоди. Но е факт,че мен повече не ме кефи Риана. Какви песни имаше преди особено баладите й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами щом ти харесва да сънуваш кошмари-ОК. За мен е отвратителна.

Значи и ти си към тях.

 

Клипа е ЕДИН ПЪТ! А новият албум ще е най-силния в кариерата й .. мога да се хвана на бас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана счупи рекорда по онлайн продажби. Тя стана първата в света изпълнителка, продала зад граница 100 дигитални сингъла. Това съобщи на сайта си Американската асоциация на звукозаписните компании RIAA.

Така красавицата успя да изпревари Тейлър Суифт, чиито песни бяха купени от 88 милиона ползватели, и Кети Пери, продала онлайн 79 милиона песни.

В момента Риана е издала 37 сингъла, които имат златен и платинов статут на RIAA.

По брой сингли, оглавили американският чарт Billboard, певицата дело третото място заедно с Краля на попа Майкъл Джексън. Като цяло, тя е продала над 7 млн. копия на свои албуми и е получила над 300 награди, сред които 7 приза "Грами".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Страхотен албум направи! Много по-различен е от предишния, много rnb стил, който аз много харесвам. Много интересни песни, интересно звучене и начин на изпяване. Тя отлично знае, че рискува с това, смисъл, винаги може да се води по линията на "Diamonds", но един артист трябва да прави това, което обича и да не поставя винаги номер 1 песните на първо място. А и за 24 часа, албумът е бил изтеглен над 1 милион пъти!!! Риана просто разби. Веднага ми се откроиха песните "Kiss Me Better", "Desperado", "Needed me", "Love On The Brain", надявам се оттук нататък да развие всичко по най-добрия начин и да извади хитовете пред цял свят.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ANTI вече е под номер 1 в Билборд Топ 200 албуми, въпреки, че го има в Тидал с опция за безплатно теглене. Кралица!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...