Jump to content



Rihanna - Общи приказки


Препоръчани коментари

Безплатните копия отдавна свършиха.

 

Някои и без безплатни копия ще сънуват номер 1 :3fdb8960598fa63e:

 

Очакваме клипа към "Work", според мен ще е голям хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 185
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Work" обаче става все по-популярна. Кралицата пак избухна с хит :Vishenka_05: Само да я снима и ще е перфектна, дано не я остави на произвола. Гледам, че е на 7-мо място в Top 100 Songs в класацията на Billboard.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Work" обаче става все по-популярна. Кралицата пак избухна с хит :Vishenka_05: Само да я снима и ще е перфектна, дано не я остави на произвола. Гледам, че е на 7-мо място в Top 100 Songs в класацията на Billboard.

 

Снимала е вече, скоро ще излезе клипа.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година ще е паметна! И Рейнаха и Бейонсе с нови албум + Пери и Гага също ... А и мисля да посетя концерт от турнетата на Рири и Бее :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година ще е паметна! И Рейнаха и Бейонсе с нови албум + Пери и Гага също ... А и мисля да посетя концерт от турнетата на Рири и Бее :3fdb8960598fa63e:

На Риана кога почва, че не съм се известил тоя път :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Риана кога почва, че не съм се известил тоя път :wacko:

 

Март месец

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Work" е готина и изглежда вече става известна. Но аз пари за концерт на Риана не знам дали бих дал, представата ѝ за поведение на сцена е да крещи fuck и shit и въпреки че е прогресирала доста вокално спрямо първите албуми, изглежда още не може да направи нормално изпълнение на "Чадър" с пеене на припева, а ми е фаворит тая песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, че новата ера на Рияна и то след 3 години е тотален провал,но никой не говори за flop и т.н. Виждат се много ясно двойните стандарти при различните изпълнители..
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, че новата ера на Рияна и то след 3 години е тотален провал,но никой не говори за flop и т.н. Виждат се много ясно двойните стандарти при различните изпълнители..

Риана никога не е била "албумен" изпълнител. Може да се открои някой по-силен сингъл по-нататък.

 

И сега всеки, който флопне ли ще сочите с пръст за докажете, че не е само Гага? 3 години минаха преживейте го, не е кой знае какво! И се пригответе за нов флоп тая година, защото ако Стефка не се сети, че публиката иска от нея поп в стил the fame monster това я чака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана никога не е била "албумен" изпълнител. Може да се открои някой по-силен сингъл по-нататък.

 

И сега всеки, който флопне ли ще сочите с пръст за докажете, че не е само Гага? 3 години минаха преживейте го, не е кой знае какво! И се пригответе за нов флоп тая година, защото ако Стефка не се сети, че публиката иска от нея поп в стил the fame monster това я чака.

Несправедливостите не се преживяват...Та дори джаз албумът ѝ продаде отколкото този на Рияна...само, че едната е флоп, а другата супер.

Иначе кака ти Стефка е на върха на славата си, всичко ѝ се развива повече от прекрасно послената година.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Несправедливостите не се преживяват...Та дори джаз албумът ѝ продаде отколкото този на Рияна...само, че едната е флоп, а другата супер.

Иначе кака ти Стефка е на върха на славата си, всичко ѝ се развива повече от прекрасно послената година.

Както казах това си е нормална ера за Риана, слаби продажби за албума и силни за отделните сингли. Няма драми! А Стефка е на върха за заклетите си фенове, останалите се чудят къде е, не се заблуждавай! Обичам я, но 2 години в страни от поп музиката й стигат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Work by @rihanna is #1 on US iTunes, WW iTunes, BBHot100, US Spotify, WW Spotify, Billboard Steaming & R&B Songs.

 

Флоп :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2 пълни прослушвания на ANTI бях убеден, че албумът е пълен провал, но от два дни не спирам Love on the brain и Higher :Vishenka_05:

 

Песните не се възприемат лесно, но след като се възприемат, всичко става брутално :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично аз много се радвам че ANTI флопна комерсиално, защото това само по себе си прави албума стойностен.Всички знаем какви шитни висят по върховете на класациите в последно време, всичко което е извън Билборд ми е любимо.Надявам се Риана да не се сдуха от това и да продължи творчеството си в тази насока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, че новата ера на Рияна и то след 3 години е тотален провал,но никой не говори за flop и т.н. Виждат се много ясно двойните стандарти при различните изпълнители..

Аз провал не виждам - каквато и класация да отворя, "Work" все е на челните позиции. Не ми е симпатична Риана, ама определено не е флопнала, пък камо ли като Гага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За стандарта на Риана този албум е флоп, Work ще единствения що-годе хит от него (може би единствено Kiss It Better от останалите песни има някакъв шанс), просто това не е характерното за нея звучене, забелязва се и вокално израстване.В моите очи специално се издигна с ANTI.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си кажа и аз мнението за ANTI- албумът според мен е много силен, но донякъде труден за възприемане. Като цяло повечето песни ми харесват, само някои ми идват в повече. Добра е идеята за Брайловата обложка.

Work пък спаси ерата от това да бъде наречена 'флоп'. Албумът не се продава добре, но пък песента е тотален хит- Риана не е имала такъв от Diamonds насам, освен Monster, но тя си е от ерата на Еминем. И все пак мисля, че в албума има много по-стойностни парчета, надявам се някои от тях да са следващи сингли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На мен пък албума много ми харесва. Според мен е пълен със заряд и можеш да си избухваш на него и да си поплачеш. А именно това се иска от един албум. Емоции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...