Jump to content

Adele - Общи приказки


Препоръчани коментари

Айде, аз първи, хах :D

 

Много се радвам, че Адел няма да си даде почивка 5 години!!! :Vishenka_05:

 

Обожавам гласът й, обожавам песните й, обожавам самата нея... :Vishenka_05:

 

Ще снима ли "Set Fire To The Rain" ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, аз първи, хах :D

 

Много се радвам, че Адел няма да си даде почивка 5 години!!! :Vishenka_05:

 

Обожавам гласът й, обожавам песните й, обожавам самата нея... :Vishenka_05:

 

Ще снима ли "Set Fire To The Rain" ?

Rumor has it ще снима и това ще е последният сингъл от 21.

Link to comment
Сподели в други сайтове

тук нали няма да се коментира кога е станала, с кого е говорила, кога е ходила да хапва и кога до тоалетна, а само музиката и и музикалните и изяви и проекти?

 

Искам клип на Set fire to the rain

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно яка е Адел, уникална певица и жена е. И аз май я обожавам :1000 (30):

Радвам се, че няма да се оттегля и много се надявам да снима Set fire to the rain.

Най-готиното на Адел е, че не разчита на някакво "оригинално" шоу и не се прави на клоун, а просто излиза на сцената и размазва с пеене всички!

http://www.youtube.com/watch?v=0ckIulg1DfQ

Уникална ! :Vishenka_05:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност изпълненията й на Грамите и БРИТ са доста от нивото на изпълнител с толкова награди и успехи. Дано това е временно положението след операцията, но на места докато слушах тези последни две изпълнения чак главата ме заболяваше. :helpsmilie:
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност изпълненията й на Грамите и БРИТ са доста от нивото на изпълнител с толкова награди и успехи. Дано това е временно положението след операцията, но на места докато слушах тези последни две изпълнения чак главата ме заболяваше. :helpsmilie:
Така е, но какво е виновна, че албумът и песните имат такъв успех и не може повече да си почива?

Дори не е имала време да овледее новия си глас поне за да замаже положението някак си...

Но много ме изкефи с пръста във въздуха... много е непредвидима :laughing:

 

"Rumour has it" или "Turning tables" предпочитате за следващ сингъл?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но какво е виновна, че албумът и песните имат такъв успех и не може повече да си почива?

Дори не е имала време да овледее новия си глас поне за да замаже положението някак си...

Но много ме изкефи с пръста във въздуха... много е непредвидима :laughing:

 

"Rumour has it" или "Turning tables" предпочитате за следващ сингъл?

Със сигурност Rumour has it. Брутално яка песен, за разлика от втората, която дори ме дразни.

 

А гледали ли сте клипчетата, в които говори за мастурбация..Тоест една шведска репортерка се ебава с нея. Безумни са. :1000 (29):

 

 

 

 

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това интервю е култово. Колко пъти съм се смял със сълзи на него... Cock-ney :1000 (29)::1000 (29)::1000 (29):

 

Аз иначе предпочитам "Turning Tables". От нея мисля, че ще се получи още една класика, която ще може да се слуша дълго време. "Rumour has it" в един момент ми става дразнеща много на припева след десет repeat-а...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много искам да пусне i'll be waiting това е любимата ми песен от албума след someone like you. Всъщност като се замисля почти всички песни трябва да получат реализация. Дано даде време на албума, за да се разгърне целият му огромен потенцял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А гледали ли сте клипчетата, в които говори за мастурбация..Тоест една шведска репортерка се ебава с нея. Безумни са. :1000 (29):

 

Тази Уши или по точно Уенди е една от най добрите ни ТВ водещи - стотици звезди е избъзикала по тоя начин :1000 (29): Обаче ме кефи как Адел не се цупи или държи странно на подобни въпроси, защото имаше доста които искаха дори да спират интервюто...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз много се забавлявах на това интервю на Адел като го гледах за пръви път :1000 (29): Иначе и аз не съм очарован изоообщо от последните и две живи изпълнения,особено от това на наградите Брит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро искам сега да снима "Set Fire To The Rain", след това "Rumor Has It" и за финал - "Don't You Remember" или "I'll Be Waiting".

 

Ноо, "Set Fire..." едва ли, все пак вече беше номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро искам сега да снима "Set Fire To The Rain", след това "Rumor Has It" и за финал - "Don't You Remember" или "I'll Be Waiting".

 

Ноо, "Set Fire..." едва ли, все пак вече беше номер 1.

И аз съм на същото мнение. Но изглежда Адел не се нуждае от клипове? Например клипът на "Someone like you" ми се стори просто като една нейна разходка из Париж, където решила да заснеме нещо. И в същото време клипът е много добър, особено със състаряващия ефект. От друга страна Rolling in the deep например е един супер готин клип, което доказва, че тя може да има и изключителни клипове като замисъл и идея.

 

"Rumor Has It" и "Don`t you remember" са двете песни от албума, които са ми любими и останаха без почти никаква реализация, радвам се за първата, че ще получи дори видеоклип.

 

То и за "Set Fire To The Rain" нали уж беше последният сингъл, ама сега друго решение е взела, което ме навява на мисълта, че може и да не е последно.

 

А това със средният пръст на наградите, честно казано не ми се понрави. Напоследък Адел изглежда променена, променена от славата сякаш и се надявам да греша или да е само временно, защото ако продължи така няма да е никак хубаво. Но може би е нормално, след толкова успехи за една година, всеки би се повлиял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел има все още променен глас след операцията, но на мен в никакъв случай не ми звучи зле. Напротив.

Тя е една от изключително малкото певици, които уважавам страшно много. Точно това оценявам, привличането на вниманието с песни и глас. Танците и шоуто са съвсем друго поприще за мен и са ми били абсолютно винаги напълно излишни. Никога не бих се омаял от някое шоу, заради самото него. Незнам защо в последните години се държи на това, но излезе ли една певица като Адел, сама или с беквокали, оркетър или хор, те грабва. Което е напълно достатъчно за музиката, или поне тази, която аз оценявам.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам следващият сингъл с клип да бъде на "Rumour Has It"- време си е вече и тази по-бърза песен да си намери реализацията. Може и да я чакат славни дни в стил "Rolling In The Deep", има голям потенциал за това... Е, може би няма да е чак толкова успешна, тъй като "Rolling" вече е на едно съвсем далечно, едва ли не класическо, ниво...

От останалите песни не знам коя бих искал да бъде реализирана по-напред... Всичките до една са хубави и много различни, има си доста хляб в тях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност изпълненията й на Грамите и БРИТ са доста от нивото на изпълнител с толкова награди и успехи. Дано това е временно положението след операцията, но на места докато слушах тези последни две изпълнения чак главата ме заболяваше. :helpsmilie:

 

За първото съм съгласен, но за Брит беше бетон. Беше най- доброто изпяълнение за вечерта и най- доброто на тази песен, освен това в Royal Albert Hall:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо, при положение че "Set fire to the rain" си се води официален сингъл не беше изпълнен нито веднъж на някои от тези концерти? Малко вече ми идва твърде преекспонирано пеенето на "Rolling in the deep" и "Someone like you".
Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо, при положение че "Set fire to the rain" си се води официален сингъл не беше изпълнен нито веднъж на някои от тези концерти? Малко вече ми идва твърде преекспонирано пеенето на "Rolling in the deep" и "Someone like you".

 

Особено на първата... Няма толкова досадна песен, може би само Fallin на Алиша Кийс е по-втръснала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо, при положение че "Set fire to the rain" си се води официален сингъл не беше изпълнен нито веднъж на някои от тези концерти? Малко вече ми идва твърде преекспонирано пеенето на "Rolling in the deep" и "Someone like you".

Ако има нещо брутално е как песен без клип и изпълнение става номер 1 и седи там на всичко отгоре.. :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...