Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Възможно е да изтече днес, но иначе официалната дата за излизането на сингъла е 12 август. А в UK чак на 8 септември. :o

Аз съм с противоречиви мнения за обложката, но май повече ми клонят към харесване. Има си ретро излъчване, а Кейти е добре дори и без много грим и прическа. Хайде да излиза вече песента и да започва разбивацията хах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ro-a-a-a-a-ar! http://bit.ly/15Y8oCE Хем ми е по-слаба от предните й сингли, хем ме радва на макс. Смятам, че текстът е хубав и постепенно песента ще се наложи. Според мен обаче истинската й тупалка ще се появи около 22 октомври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е това, което мислех, че ще бъде, но ми хареса, зариби ме. Но на всички е ясно, че истинския хит ще е слудващия сингъл, точно с албума.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбиващо парче с един доста различен саунд за Кейти! Песента не ми се струва обвързана с която и да е друга от предните два албума. Определено е нещо ново за нея.

И все пак се оказа, че песента донякъде е взаимствана от тази:

Предполагам с официално закупени права, тъй като самата Кейти я е постнала в туитър още през май и надали го е направила, за да подразни предварително певицата. :D

Сингълът ще има голям успех, според мен. Но нещо кара и мен да си мисля, че още по-голяма тупалка е запазена за албума, а и надали ще е само една...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбиващо парче с един доста различен саунд за Кейти! Песента не ми се струва обвързана с която и да е друга от предните два албума. Определено е нещо ново за нея.

И все пак се оказа, че песента донякъде е взаимствана от тази:

Предполагам с официално закупени права, тъй като самата Кейти я е постнала в туитър още през май и надали го е направила, за да подразни предварително певицата. :D

Сингълът ще има голям успех, според мен. Но нещо кара и мен да си мисля, че още по-голяма тупалка е запазена за албума, а и надали ще е само една...

 

А може да е направила като нашите певици - "Искам песен като тази" :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А може да е направила като нашите певици - "Искам песен като тази" :1000 (29):

 

:1000 (29):

 

И все пак най-зарибяващата част май си е авторска... And you're gonna hear me ro-o-o-o-o-o-o-o-oar! :clap: Все повече се кефя на песента...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за няколко часа парчето вече е номер 1 в iTunes на няколко страни... В US е на 2 и се очаква всеки момент да се качи и на 1... И по радиостанциите вече го въртяли доста... Напълно възможен е дебют на първо място в Billboard HOT 100, както беше с Part of Me. Ще видим дали ще стане така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за няколко часа парчето вече е номер 1 в iTunes на няколко страни... В US е на 2 и се очаква всеки момент да се качи и на 1... И по радиостанциите вече го въртяли доста... Напълно възможен е дебют на първо място в Billboard HOT 100, както беше с Part of Me. Ще видим дали ще стане така...

 

Предпочитам да си дебютира някъде другаде и да се изкачи до първо място, където да стои няколко седмици, отколкото бум! - на първо място и следващата седмица да падне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това ли ще минава като валяк през Гага? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

 

Песента зарибява супер много, но смятам, че е точно в стила на предните й два албума. Промотирането на новата ера като дарк Кети, по-сериозна и т.н. според изигра лоша шега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лирик видеото е много яко. :speak_cool:

Според мен с течение на времето и на развитието на албума ще видим повече от дарк Кейти. Ако ерата потръгне като предната (към този момент натам водят нещата), ще има доста сингли, а съответно и доста възможности за нещо по-мрачно.

А и да не забравяме, че в трейлърите за Roar си имаше доста дарк нотки... Може би клипа ще е още по-особен в това отношение.

 

Гледайте какво става тук:

#1 United States

#1 Argentina

#1 Armenia

#1 Brazil

#1 Canada

#1 Chile

#1 Cyprus

#1 Greece

#1 Guatemala

#1 Hong Kong

#1 Indonesia

#1 Jordan

#1 Malaysia

#1 Mexico

#1 New Zealand

#1 Nicaragua

#1 Peru

#1 Philippines

#1 Saudi Arabia

#1 Singapore

#1 Spain

#1 Sri Lanka

#1 Taiwan

#1 Thailand

#1 Turkey

#1 Ukraine

#1 United Arab Emirates

#1 Vietnam

 

В българския iTunes е на 59, но също се изкачва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

#1 United States

#1 Argentina

#1 Armenia

#1 Australia

#1 Azerbaijan

#1 Bahrain

#1 Belarus

#1 Brazil

#1 Canada

#1 Chile

#1 Colombia

#1 Costa Rica

#1 Cyprus

#1 Czech Republic

#1 Egypt

#1 Fiji

#1 Greece

#1 Guatemala

#1 Honduras

#1 Indonesia

#1 Jordan

#1 Malaysia

#1 Mexico

#1 New Zealand

#1 Paraguay

#1 Peru

#1 Philippines

#1 Qatar

#1 Russia

#1 Saudi Arabia

#1 Singapore

#1 Spain

#1 Taiwan

#1 Thailand

#1 Turkey

#1 Ukraine

#1 United Arab Emirates

#1 Venezuela

#1 Vietnam

#2 El Salvador

#2 France

#2 Hong Kong

#2 Israel

#2 Italy

#2 Lithuania

#2 Moldova

#2 Nicaragua

#2 Norway

#2 Panama

#2 Slovenia

#2 South Africa

#2 Sweden

#3 Ecuador

#3 Finland

#3 Hungary

#3 Netherlands

#3 Nigeria

#3 Switzerland

#3 Uganda

#4 Austria

#4 Denmark

#4 Germany

#4 India

#4 Luxembourg

#4 Poland

#8 Belgium

#8 Cambodia

#8 Slovakia

#9 Lebanon

#10 Dominican Republic

#11 Portugal

#13 Antigua and Barbuda

#13 Mauritius

#13 Sri Lanka

#14 Cayman Islands

#15 Romania

#17 Japan

#20 Mongolia

#23 Macau

#23 Trinidad and Tobago

#25 Ireland

#28 Bulgaria

#35 Estonia

#36 Malta

#37 United Kingdom

#53 Kenya

#60 Namibia

#66 Latvia

#91 Barbados

#177 Brunei Darussalam

#352 Kazakhstan

 

Номер 1 в 39 страни, ТОП 5 в 65, ТОП 10 в 70... Тотален световен суперхит... :P

България- 28.

 

Ето и съотношението между нея и Гага, която към този момент все още е на второ място:

Katy Perry - Roar 1.0000

Lady Gaga - Applause .5055

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...