Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Не съм сигурен, но мисля, че някъде бях прочел, че момичето, което играе Хуанита е сестра на Ева Лонгория.

 

Ева е най-малката в семейството,има 3 по-големи сестри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Страхотен финал.Страхотен сериал.Радвам се,че Ванеса участва в него,защото заради нея започнах да го следя и определено се радвам за това.

Мразя да гледам сериали,защото винаги свършват.

tumblr_m0r5gnO6u71qb0dbz.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше и една версия на клюкарката в която бяха копирали всичко от действието до визията на героите. Не знам кой влага пари в тия неща?!

 

Явно и който в "Женени с деца" БГ.......... някой пълен некадърник и нещастник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Турските отчаяни започват по Нова.

 

turkish-desperate-housewives.jpg

Тези толкова да са зле пък! Не стига,че са грозни,на всичкото отгоре играят ужасно ролите си,няма никаква живинка и напрежение! Всичко е изкуствено и тъпо! А като почнат с този чай и "да ти е сладко" :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези толкова да са зле пък! Не стига,че са грозни,на всичкото отгоре играят ужасно ролите си,няма никаква живинка и напрежение! Всичко е изкуствено и тъпо! А като почнат с този чай и "да ти е сладко" :gun_bandana:

 

Пуснах го само за 5 мин и като чух меланхоличната и гнусна турска музика веднага го спрях!

А ако тоя глиган е представата им за Габи......................:ХХХ

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ева Лонгория е в България и се снима в продължението на "300".

Ееее :girl_cry2: защо не се казва повече за гостуването и :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По БТВ казаха, че се подготвя нов сериал, който ще разказва за живота на 4 чистачки от Бевърли Хилс, нещо като продължение на Отчаяните може би, Ева Лонгория е продуцент или нещо такова, не можах да намеря новината в сайта на БТВ ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

По БТВ казаха, че се подготвя нов сериал, който ще разказва за живота на 4 чистачки от Бевърли Хилс, нещо като продължение на Отчаяните може би, Ева Лонгория е продуцент или нещо такова, не можах да намеря новината в сайта на БТВ ;д

 

Да не е това?

 

Току - що , сериала : "Подли Камериерки" ,който беше отхвърлен от ABC Television Network преди един месец,беше избран от телевизията Lifetime.Новият сериал,чийто сценарист ще бъде Марк Чери /Отчаяни съпруги,(Desperate Housewives)/ се очаква да започне през 2013г.Нека се надяваме,че ABC са допуснали грешка,като не са избрали сериала и да се окаже нещо наистина добро и различно за гледане,което да се отличава от всичките тези сериали - кой от кой по - еднотипен, с безинтересна история,а да е неповторим като нашите съпруги!

Ето как започва резюмето на Devious Maids /Подли Камериерки/,а утре вечер очаквайте пълното резюме...

 

" Те перат дрехи, които не могат да си позволят , те полират сребро, с което никога няма да могат да излязат и понякога спят с мъжете на техните работодатели ... "

Link to comment
Сподели в други сайтове

По БТВ казаха, че се подготвя нов сериал, който ще разказва за живота на 4 чистачки от Бевърли Хилс, нещо като продължение на Отчаяните може би, Ева Лонгория е продуцент или нещо такова, не можах да намеря новината в сайта на БТВ ;д

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох повече от месец нямах време да да изгледам последната серия.

Честно казано ми е тъпо че го спряха.И то така.Гадно е че накрая всички се разделиха.А през какво минаха всички заедно...

И се надявам след година две да се решат и да продължат последната мистерия която дадоха с новодошлата

Иначе серияла го изгледах за по-малко от 3 седмици толкова бях откачил по него преди няколко месеца,че ги и сънувах като спях.

Искам ощееееее :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм вече по средата на 6-ти сезон,много е як.. кви моменти има!

Незабравими епизоди за сега ше ми останат епизода посветен на Иди след смъртта й,и епизода с торнадото.. много силни,емоционали и интересни епизоди,като цяло сериала е завладяващ..

Най-много каточели се смея на моментите с Линет и Сuzан вече,а моментите в които някои каже нещо на сериозно и Габи започне да се смее приемайки го на шега са нещо незаменимо,направо със сълзи съм се смял :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на 2-ри сезон, средата някъде. Страхотен сериал, отдавна имах намерение да го започна, а сега не искам да свършва. Любимка ми е Габи - някаква пълна кучка. :1000 (29): Иначе всички ме кефят по техен си начин, дори и тая пианистка, която се появи в началото на 2-ри сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...