Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Наистина смъртта на Майк беше ужасно глупаво решение на сценаристите в опит на търсене на драма и гонене на висок рейтинг. Адски недоизпипана история - убиха го на практика заради нищо и като изключим драмите на малкия и Сюзън в следващите няколко серии, някак си останах с впечатлението, че сякаш всички го забравиха, а той буквално правеше всичко за приятелите си. :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина смъртта на Майк беше ужасно глупаво решение на сценаристите в опит на търсене на драма и гонене на висок рейтинг. Адски недоизпипана история - убиха го на практика заради нищо и като изключим драмите на малкия и Сюзън в следващите няколко серии, някак си останах с впечатлението, че сякаш всички го забравиха, а той буквално правеше всичко за приятелите си. :mf_surrender:

 

Точно това обсъждах навсякъде, непосредствено след епизода, жалка скалъпена работа! Но не това беше най- грозното, а както и ти споменаваш, че след това всичко си беше по старому, все едно не е изкарал осем сезона, не е бил в главна роля и на никого не му е пукало за него. "Давай да утрепем главен герой и да приключваме по- бързо, че много се проточихме!" :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш, ама то не е голяма изненада за теб! :Vishenka_05: :1000 (29): :1000 (29):

Защо пък на какво съм ревал?

Т'ва,че се правя на идиот в чат темата с ревящи емотикони не означава,че рева докато ги пиша :gun_bandana:

Трябва да внимавам,почнахте сигурно да ме мислите за женчо,а не съм такъв по никакъв критерий :|

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те със всички правят така. Иди като умря, да не би да я споменаха повече например. Много тъпо е това.

 

За Иди беше разбираемо защо повече не я споменаха, заради съдебния спор на актрисата и продуцента Марк Чери, заради това я и убиха героинята. Но за Майк нямаха причина, просто не се справиха с положението.

Aз на смъртта на Иди ревах :D

Брои ли се,че съм плакал на сапунка? :(

 

Всяка сълза пролята броя... :1000 (29): Реви си на воля! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък на какво съм ревал?

Т'ва,че се правя на идиот в чат темата с ревящи емотикони не означава,че рева докато ги пиша :gun_bandana:

Трябва да внимавам,почнахте сигурно да ме мислите за женчо,а не съм такъв по никакъв критерий :|

Ами то не беше "Титаник", "Хари Потър 7" и какво ли още не. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък на какво съм ревал?

Т'ва,че се правя на идиот в чат темата с ревящи емотикони не означава,че рева докато ги пиша :gun_bandana:

Трябва да внимавам,почнахте сигурно да ме мислите за женчо,а не съм такъв по никакъв критерий :|

Ами то не беше "Титаник", "Хари Потър 7" и какво ли още не. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то не беше "Титаник", "Хари Потър 7" и какво ли още не. :1000 (29):

На титаник не съм ревал,на "Хари Потър 7" ревах,ама то не само аз ами целия киносалон... тъжно си е какво?

Вие пък много корави всички :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

И защо това трябва да е смешно?Нали тези сцени са за това,да разчувстват човек... :|||||

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера как е възможно човек да реве за филм, книга, песен или нещо такова. Имам само два случая, в които ми стана супер сдухано, ама за и дума да не става. Не знам просто... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно си много кораво копеле! :1000 (29):

Аз съм ревал на песен,ревал съм на филм,ревал съм и на книга.. и не знам кое му е странното.

Тъжно си е.. няма пък да се смея?

Особено пък в сцени или думи които намираш себе си,не да не ревеш ами..

Явно всичко опира до това,к'ви неща си преживял в живота!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера как е възможно човек да реве за филм, книга, песен или нещо такова. Имам само два случая, в които ми стана супер сдухано, ама за и дума да не става. Не знам просто... :helpsmilie:

 

Е, ти си корав мъжага, остави ни нас, нежните души! :1000 (29):

 

Има моменти, когато сълзите просто рукват... :crybaby: Муахахах!

 

EDIT:Хаха, не бях видяла поста на Дийн!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече никога няма да спомена когато някоя сцена ме е разчувствала!

Последно,изпотиха ми се доста очите на сцената в която Линет видя къщата в която е семейството й,след турнадото и започна да крещи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече никога няма да спомена когато някоя сцена ме е разчувствала!

Последно,изпотиха ми се доста очите на сцената в която Линет видя къщата в която е семейството й,след турнадото и започна да крещи :D

 

Защо, де, чувствай се свободен да споделяш, човек не трябва да трупа в себе си. :1000 (29):

 

На мен ми е било истински мъчно само за Делфино и за Карл, на Сюзън все й мрат мъжете, иначе този сериал е за смях, много е забавен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това обсъждах навсякъде, непосредствено след епизода, жалка скалъпена работа! Но не това беше най- грозното, а както и ти споменаваш, че след това всичко си беше по старому, все едно не е изкарал осем сезона, не е бил в главна роля и на никого не му е пукало за него. "Давай да утрепем главен герой и да приключваме по- бързо, че много се проточихме!" :helpsmilie:

Именно! Тъпо го направиха, много даже!

 

Дийн, реви си на воля, да не ти пука. И аз и рева на филми и книги. :)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах, какъв беше смисълът да убият Майк?! А и Сюзън доста бързо се съвзе след смъртта му, поне да го бяха направили по-хубаво.

 

А за Иди ужасно съжалявах, тя беше много готина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах, какъв беше смисълът да убият Майк?! А и Сюзън доста бързо се съвзе след смъртта му, поне да го бяха направили по-хубаво.

 

А за Иди ужасно съжалявах, тя беше много готина.

 

С надежда да вдигнат умрелия рейтинг на 8 сезон.

Аз тряа да почна 7 и 8 сезон отново 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина много недоизпипан последен сезон беше. Убийството на Майк беше голяма грешка от страна на сценаристите, а и финала на сериала много ме разочарова. Седми и осми сезон за мен остават най-слабите за този сериал.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво не ви харесва на 8-ми сезон!

Тъкмо изгледах 8-ми епизод и трябва да ви кажа,че в никой друг сезон не ми е било толкова интересно колкото в този до момента.

Голяма мистерия,много напрежение,но за съжаление по-малко забавни и свежи моменти!

Все пак не чувствам да е слаб сезон :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес цял ден се чудя кой беше написал писмото до Бри и не мога да се сетя.Малко помощ?

 

Един от любимите ми моменти в 8-ми сезон е,когато са в галерията.Коментарите на Габи там се уникални.

 

А в този сезон ли беше,когато Хуанита пита по телефона дали може да подстриже сестра си?На това съм се смял поне 1 час. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...