Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

На мен пък 8-ми сезон много ми хареса. Да, беше далеч от старите и си личеше, че не Марк Чери го е писал, обаче ми беше много по-любим от 6-ти примерно :) Иначе писмото до Бри май беше писано от Орсън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Днес цял ден се чудя кой беше написал писмото до Бри и не мога да се сетя.Малко помощ?

 

Един от любимите ми моменти в 8-ми сезон е,когато са в галерията.Коментарите на Габи там се уникални.

 

А в този сезон ли беше,когато Хуанита пита по телефона дали може да подстриже сестра си?На това съм се смял поне 1 час. :D

 

Орсън

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос Марк е написал сценарии за около 20 епизода в целия сериал, е предполага се че повечето идеи са си негови разбира се. И аз не бях много доволен от някои решения в 8 сезон. Мистерия според мен нямаше, през цялото време знаехме за какво става въпрос (общо взето като историята с Дейв в 5 сезон). Краят обаче беше добре замислен, бях доволен от него. Идеята нещата да свършат така както започнаха е хубава и реалистична... въпреки драмата на Сюзън например. И аз не съм доволен от развоя на събитията при нея, въпреки че на моменти героинята и дразнеше много.

Като цяло ще запомня сериала с първите му сезони, тръпката беше по-голяма, а историите доста по оригинални и вълнуващи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офеле да ви се невиди! :D

Изчезна мистеирята,сега знам,че е Орсън :\\\\\\\\\

 

Спокойно, има и доста други мистерии в този сезон.

 

Иначе започна доста интригуващо, обаче по едно време някак се уби инерцията и финалът беше някакси красив, естетически, но не беше вълнуващ, поне за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офеле да ви се невиди! :D

Изчезна мистеирята,сега знам,че е Орсън :\\\\\\\\\

 

Избягвай темата, докато приключиш с гледането. Малко ти остава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съпругът на Сюзан (Тери Хачър) се играе от Джеймс Дентън, който споделя, че научил за съдбата на героя си още в края на миналата година и настоял да информира сам екранната си половинка.

 

Той бил избраният измежду няколко персонажа, набелязани от сценаристите: г-жа Маклъски, Бри, новата приятелка на Том на име Джейн и дъщерята на Габи и Карлос - Хуанита. :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съпругът на Сюзан (Тери Хачър) се играе от Джеймс Дентън, който споделя, че научил за съдбата на героя си още в края на миналата година и настоял да информира сам екранната си половинка.

 

Той бил избраният измежду няколко персонажа, набелязани от сценаристите: г-жа Маклъски, Бри, новата приятелка на Том на име Джейн и дъщерята на Габи и Карлос - Хуанита. :o

Интригата е, че убиха Майк, само заради делото с Николет, времето съвпадаше и им трябваше на продуцентите/телевизията козът, че не е тя единствената що- годе главна героиня, която е била убита. А като върнем назад преди Майк, май нямаше други. Отделно, че и героята според мен беше безкрайно изчерпан.

 

За втората част от поста ти, предполагам, че е от някоя безмозъчна журналистка, коятя просто е видяла анализ на 16 епизод от 8-ми сезон, различните герои, които Мери Алис обобщава в трейлъра, че някой от тях ще намери смъртта си и е написала пълната глупост.

 

Доколкото съм чел е имало идеи да убият Сюзан, Том или Карлос вместо Иди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:crying_anim02: :crying_anim02: :crying_anim02: :crying_anim02: :crying_anim02: :crying_anim02:

Егати епизода,направо ме депресира... много хубав сериал,много!Рядко ми се е случвало да се смея и да ми текът сълзи от очите на филм по едно и също време :cry2:

Чао Майкии,почивай в мир :bye2: :bye2: :bye2: :1000 (26):

 

Направо не знам как при положение,че има такива сериали,хората гледат латиноамерикански бози,та и се вживяват на тях,не знам,не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бяха убили безмозъчницата Сюзън вместо Иди :gun_bandana:

 

Сюзън пък е най-яката от всички. След Габи де, ама Габи понякога дразни. При Сюзън рядко се е случвало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сюзън е ужасен дразнител, вечно мрънкаща и прецакваща всичко, чак в 8-ми сезон започнах да й симпатизирам, защото малко или много порастна и стана зряла жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сюзън е ужасен дразнител, вечно мрънкаща и прецакваща всичко, чак в 8-ми сезон започнах да й симпатизирам, защото малко или много порастна и стана зряла жена.

 

ПорасТна ли? ВЕрно ли? :1000 (29):

 

Сюзън е готина, но лигавичка, понякога ми се е искало да я ошамаря. Габи почти през цялото време е за утрепване, Бри е номер 1, освен когато е номер 2, а топ спота се заема от Линет. Те двете са сериозни жени, а Габи и Сюзън все ги сърби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПорасТна ли? ВЕрно ли? :1000 (29):

 

Сюзън е готина, но лигавичка, понякога ми се е искало да я ошамаря. Габи почти през цялото време е за утрепване, Бри е номер 1, освен когато е номер 2, а топ спота се заема от Линет. Те двете са сериозни жени, а Габи и Сюзън все ги сърби.

Да, верно :) Вие не се ли обърквате в бързината, когато пишете? Иначе е ясно, че Бри и Линет са много над Сюзън и Габи. Иначе по-скоро трябваше да кажа "израсна" :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, верно :) Вие не се ли обърквате в бързината, когато пишете? Иначе е ясно, че Бри и Линет са много над Сюзън и Габи. Иначе по-скоро трябваше да кажа "израсна" :)

 

Ооо, обърквам се постоянно, направо имам интернет- дислексия! :1000 (29): Стана ми весело, защото и аз много често допускам точно същата грешка. Не се подигравам, а се забавлявам!

 

Но, за да сме честни, Габи си има моменти на просветление. За съжаление, изчезват със скоростта на светлината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна егоистка е Габи, винаги мисли само за себе си и рядко прави нещо за другите :helpsmilie: Иначе имаше и добри моменти, ама се броят на пръстите на едната ръка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габи има най-страхотните моменти досега. А като добавим и уникалната игра на Ева Лонгория, просто няма как да подминеш героинята. Бри ме дразни ужасно много, с нейните принципи и учтивост и т.н. Линет също дразни с постоянната си мания за контрол и как винаги мачка Том. И все пак тя ми е над Бри. Иди беше страхотен герой, жалко, че се махна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна егоистка е Габи, винаги мисли само за себе си и рядко прави нещо за другите :helpsmilie: Иначе имаше и добри моменти, ама се броят на пръстите на едната ръка.

 

Един от милите моменти беше, когато избра да се върне при децата, за да чуе как е минал денят им, вместо да остане и да купонясва с Боб и Лий.

И когато подкрепи Карлос да напусне работата си.

А също така 5 години се грижи за семейството си сама, докато той беше сляп. Не е малко.

Тя наистина е себелюбива по природа, но не е лош човек и обича близките си.

Но хубавите ми впечатления и симпатии, бяха унищожени в 8- ми сезон, когато очакваше от всички останали да прикриват нейния мъж с цената на собствените си връзки и семейства.

Трудно е, когато става въпрос за нея, хем я харесваш, хем искаш да я удушиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Сюзан и Габи са ми любимките,просто са най-забавни!Макар,че и Линет доста ме разсмива на моменти защото по принцип е сериозна,но когато има смешни моменти с нея направо падам... Бри винаги е била сериозната и това ми харесва,но малко нелепо изглежда когато се опитват да я представят като несериозна :D

Габи е най-голямата шматка на света,със сълзи съм се смял!Каква превзета походка има само :1000 (29):

Oт момчетата,Том ми е фаворита,направо се намирам в тоя герой :D Забавен неудачник.. малко му порастна работата в 8-ми сезон,но.. :D

Единственото което знам е само,че този сериал ЩЕ СЕ гледа отново,няма как.. сигурен съм,че ще преоткрия много моменти :zatvorena:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...