Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

3х07 е много силен епизод, един от любимите ми - когато оная психираната съседка разбра, че мъжа й й е изневерявал и отиде да го стреля в супер маркета, после взе заложници и уби майката на Кейла. Много сдухано ми стана :(

 

Тая беше много гадна,майката на Кейла,и тя самата ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тая беше много гадна,майката на Кейла,и тя самата ..

 

Дам, от една страна стана хубаво, че умря и то по супер трагичен начин но от друга...доста тъжно беше. И накрая всички се замислиха, че трябва да ценят всеки ден с приятелите и близките си, защото никога не се знае какво ще стане. Много трогателна серия.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, от една страна стана хубаво, че умря и то по супер трагичен начин но от друга...доста тъжно беше. И накрая всички се замислиха, че трябва да ценят всеки ден с приятелите и близките си, защото никога не се знае какво ще стане. Много трогателна серия.

Една от най-добрите серии, голямо впечатление ми направиха тази, 04х09 (торнадото) и 07х10 (протеста) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, този със смъртта на Карл беше ужасен! Аз ги харесвах много с Бри като двойка и имах надежди за тях, ама на... Хванеш ли се с жените от Уистерия Лейн, готви се за неприятности! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, този със смъртта на Карл беше ужасен! Аз ги харесвах много с Бри като двойка и имах надежди за тях, ама на... Хванеш ли се с жените от Уистерия Лейн, готви се за неприятности! :1000 (29):

 

Бри от Карл я развалиха,с кой ли не спа ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адвокатчето на Бри страшно много ми напомня на Карл, между другото :) Май на Бри й е писано да бъде с такъв тип мъж, все пак се събираш или с твоята пълна противоположност, или с копието ти, винаги е така в живота :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако смятам правилно часовата разлика епизода трябва да бъде излъчен след около 4-5 часа. Нямам ABC на нито един от приемниците си иначе бих стоял да чакам. Цяла седмица ми е в ума какво ще се случи, минали са ми хиляди варианти през главата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се надявам на достоен завършек. Не всичко опаковано с панделка и финализирано, а един поглед към живота- че той продължава, че улицата ще е там, все същата, че героите ни не са от роман или сън (различни теории за Мери Алис- писателка или в кома или само представяща си какъв би бил живота ако се самоубие).

 

Бих предложил за изгледалите епизода утре, предполагам ще има доста ранобудни, да публикуват в бяло или макрирано за спойлер и да не развалят изненадата за тези чакащи субтитри и прочие :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих предложил за изгледалите епизода утре, предполагам ще има доста ранобудни, да публикуват в бяло или макрирано за спойлер и да не развалят изненадата за тези чакащи субтитри и прочие :)

 

Най-добре не влизай в темата преди да си го гледал. Поне аз така мисля да направя :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре не влизай в темата преди да си го гледал. Поне аз така мисля да направя :1000 (29):

И аз така ще направя, дори коментарите в замунда няма да чета, защото знам, че ще спойлнат нещо. Виждам, че един потребител над мен е написал нещо за

Габи и Рамон

, ама няма да чета, махам се от темата :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм обещал да не го гледам сам последния сезон, а с приятели и то чак утре :1000 (29): Стискайте палци да издържа! Едни познати са го гледали онлайн и казват, че бил доста силен! :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още нямам сили да коментирам, но да... Страхотен финал, неочакван поне за мен. Особено последните сцени. Как не исках да свършва сериала, много време ще ми трябва, за да приема, че е приключил завинаги. :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизода не ми беше особено интересен,но последните 10 минути бяха уникални.Много яко завърши,но ми е много гадно,че всички си заминаха в различни посоки вместо да продължат да са заедно ..

И най-много изтръпнах ,накрая когато С*зън заминаваше и покрай нея бяха всички,които са участвали досега,беше уникално.Най-гадно ми стана и когато бабето почина,беше ужасно !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подробно коментиране- след като всички вече са се запознали със съдържанието на финала. Сега ще кажа само, че съм доволна и за целия сериал имам само две истински и големи разочарования- когато убиха Карл Майер, а после и Майк Делфино. И две по- малки, но тях- после. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Финалът беше крайно разочароващ. Не ми хареса последната сцена. Какво е това сега, приключват сериал, а в последната сцена загатват за нещо ново, за нова интрига? Че това да не е край на сезон, че да ни заинтригуват така накрая, за да нямаме търпение до следващия! Не ми хареса. За последен епизод на сериала, можеше много повече. 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалих че гледха последната серия.

Много жалко за серия, започна толкова силно а завърши с малоумен финал.

 

Да. Пълно разочарование е финалът. Чак ме е яд, че толкова хубав сериал свършва по такъв начин. 1000%20(27).gif

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Пълно разочарование е финалът. Чак ме е яд, че толкова хубав сериал свършва по такъв начин. 1000%20(27).gif

 

Не ме издразни толкова отвореният край, издразни ме като цяло отношението което бяха вложили. Оказва се че ако си домакиня в Америка, и убиеш човек спокойно може да ти се размине. Можеше по коренно различен начин да свърши и пак да запазят happy end щом толкова са се борили за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...