Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мен Габриел за сега ме кефи най-много,дори когато съм гледал серии по ТВ-то пак тя ме е кефила най-много!

Обичам жените кучки,възбуждат ме! :D

Ама и градинаря с който си ляга в момента не е за изхвърляне,ще остане ли повечко време? :DDD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Габриел за сега ме кефи най-много,дори когато съм гледал серии по ТВ-то пак тя ме е кефила най-много!

Обичам жените кучки,възбуждат ме! :D

Ама и градинаря с който си ляга в момента не е за изхвърляне,ще остане ли повечко време? :DDD

 

Такива да ги има повече,за градинаря говоря :fuck: :fuck:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остава ли доста в сериала,или бързо го разкарват?

 

Ми май в първите 2 сезона присъства,после за малко се мярка в 3,май така беше.Абе за кратко ни се напълниха очите 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми май в първите 2 сезона присъства,после за малко се мярка в 3,май така беше.Абе за кратко ни се напълниха очите 1000%20(29).gif

 

И по-нататък пак се появява в някои от епизодите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габриел имаше много силни моменти, обаче сценаристите яко се излагат с образа й в настоящия сезон. Не може в пети да я правят толкова жертвоготовна и грижеща се за всички, а сега- все едно никога за никого не й е пукало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного силен епизод! Особено накрая с Том и Линет, много нелепо са го измислили! Малко ми е противоречиво за последния сезон - хем исках да свършва, та да не го чакам повече с почивки и т.н., а пък от друга страна ми се иска да има още и още :1000 (29): Ще липсва сериалчето, много приятно и с добри актьори :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес започнах да го гледам,изгледах 2 епизода от 1-ви сезон.. хареса ми! :D Много са готини всичките... сериала е приятен за гледане :D

Мен така и не успя да ме грабне тоя сериал.Адски ми е скучен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eпизода беше интересен. Явно е имало цел Габи да бъде превърната в кучка в този сезон, както виждате сега взе да й идва акъла в главата и си мисля, че това, което показаха, особено накрая ще е ключово нещо във финала. Мисля, че Бри няма да отиде в затвора. Общо взето всичко до сега вървеше наопаки, но само с един епизод се подредиха доста неща, Том и Линет осъзнаха, че трябва да са заедно, ама Лий защо трябваше да бъде там точно в тази ситуация :baaasmiley:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Габриел имаше много силни моменти, обаче сценаристите яко се излагат с образа й в настоящия сезон. Не може в пети да я правят толкова жертвоготовна и грижеща се за всички, а сега- все едно никога за никого не й е пукало.

Да, освен това има поне 20-тина епизода в края на които тя осъзнава, например че парите не са всичко, че не е добра майка, че се държи лошо с хората, но винаги после все едно нищо не е станало.

 

Прогнозата ми е че Карлос ще си признае и ще отиде в затвора, но ще прикрие всички останали. Но мисля, че завръщането на Катрин няма да е случайно и тя ще изиграе роля в ситуацията, може би ще им припомни как преди време те прикриха това, че тя уби бившия си мъж. От там нещата може да тръгнат в друга посока. Не знам с нетърпение или с ужас чакам епизода, честно казано изобщо не искам да свършва... не искам да гледам и промото за да се насладя на последния епизод максимално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеле егати кефа,когато Бри отиде с мило изражение при съпруга си след като се събуди от операцията,а после яростно му обясни как ще му съсипе живота! :D

Харесва ми сериала!Гледам го със страшно удоволствие за сега.. най-забавна ми е Габи.Представям си приятелката си докато я гледам.. даже сега ме надува зверски смях :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Габи ме кефи от началото до сега. Точно това ми харесва в нейния образ, че всички останали все се опитват да бъдат супер морални, добрички, да правят винаги правилните неща...а тя е както каза дийн по-горе, кучката. В доста отношения не й пука макар и да знае, че постъпва не както се очаква от нея, доста пъти мисли първо за собствената си кожа и след това за останалите и точно това помогна на брака й и на семейството й през годините. Габриел може да "мисли повърхностно", но тя е много по-силен и оправен човек от други, които винаги са "добрите". Габи също е страхотна майка, готова е на всичко за децата си каквото и да й струва това, ако ще и отново да я набедят, че мисли само за себе си. Не можете да отречете, че Габи и семейството й оцеляха именно заради нейния силен характер, защото Карлос не веднъж или два пъти е правил глупости и е затъвал. И в живота много се кефя на такива хора като нея, които не живеят в някакъв коловоз и не следват някакви си измислени норми и правила създадени от обществото, не правят нещо само защото другите очакват от тях да го направят - те си живеят живота така че на тях да им е кеф като едновременно с това са способни на всичко, за хората които обичат.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

3х07 е много силен епизод, един от любимите ми - когато оная психираната съседка разбра, че мъжа й й е изневерявал и отиде да го стреля в супер маркета, после взе заложници и уби майката на Кейла. Много сдухано ми стана :(
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...