Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Снощи гледах началото на сезона по Фокс Лайв и осъзнах, че всъщност наистина това е много силен сезон. Отначало ми се струваше, че това да пазят подобна тайна ще е малко скучно, но всъщност нещата се заплетоха доста.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не гледах епизода от снощи, но предвид трейлъра на следващия.... вярно ли Майк умира?! :(

Виждам, че и Ванеса Уилямс ще пее "Amazing grace"... страхотно!

умира да

Link to comment
Сподели в други сайтове

наистина беше ужасно, то като каза на Сюзън колко много я обича и се получи като някакво сбогуване, все едно цял живот е искал да каже нещо и го казва точно преди да си замине.... много гадно се получи, никога не съм харесвал Майк като персонаж - прекалено скучен ми беше, обаче не заслужава да умре.. а Бри сега май ще ходи в затвора

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам, че Майк е мъртъв.

100% ще го извъртят по някакъв начин и ще се окаже, че или погребението е на някой друг, или ще е в стил "what if...".

 

И аз така си мислих, но...

 

Направо ме хвърлиха в джаза. По- скоро в блуса. Тъжно. Но напълно оправдават това, което си помислих още от първия епизод на този сезон- че ще е най- силния и драматичен досега. Вече няма накъде, края е близо и няма време за размотаване.

Направо не мога да си представя какъв финал са измислили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста тъжна серия, като цяло тази година драмата е повече. Предполагам, че Карън ще умре към финала, думите на Карлос да се преместят може и да се сбъднат- демек Солис почнаха 1-ви сезон богати, нещастни, и с изневяра, може би ще свършат бедни (средна класа), щастливи с деца. Бри я виждам в затвора, Том и Линет заедно и Сюзън ще живее с Джули и бебето- както почна като самотна майка, така и ще свърши.

 

Но ми е много гадно за Карън :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

По малко за следващите три епизода:

 

The funeral of Mike Delfino leads to the ladies remembering how he impacted their lives; Bree is shocked when she is called in for questioning regarding the murder of Gabrielle's stepfather.

 

Bree is not so sure about Andrew's upcoming marriage; Gabrielle tries to find work in an employment agency in order to teach Carlos and the kids a lesson; Lynette plans to win back Tom at any cost; Susan's parenting skills concerns Julie; Ben asks Renee to marry him.

 

Carlos gets concerned about Gabrielle's new job; an affair makes Susan suspicious; Bree needs a lawyer's help in order to get her charges of Alejandro Perez's murder cleared.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За ква глупост го застреляха само :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Нали му се дадоха парите на този лихвар,кво още иска..

започна да тормози Рене и Майк се намеси и го преби до смърт.. сега се опасявам, че следващата ще е Рене, 100% и на нея ще направи нещо

Link to comment
Сподели в други сайтове

започна да тормози Рене и Майк се намеси и го преби до смърт.. сега се опасявам, че следващата ще е Рене, 100% и на нея ще направи нещо

 

А вярно,че той беше в дома на Рене и Майк му хвърли един бой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майк мина през какво ли не и се захващаше с какви ли не откачалки и винаги оцеляваше... Сега просто помогна на приятел в беда и някакъв селски бек го застреля като в гангстерски филм. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога няма да им простя това, което направиха. Винаги, във всичко, което гледам, ми убиват едни от любимите персонажи. Тъпото е, че тук Майк през какво ли не премина, колко ли пъти не се разделя и сдобрява със Сюзън, оцеля след какви ли не инциденти и накрая такъв нелеп край. Мразя като дойде финала на нещо, защото винаги се вземат такива решения. Сценаристите винаги са били на мнение, че чрез смъртта на даден персонаж, той ще бъде запомнен и ще остане във времето. Изобщо и не искам да гледам следващия епизод, последните ще ги видя наведнъж като ми мине разочарованието! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее как застреляха Майк... и животът му мина на лента, ужасно беше. :(

Аз се просълзих доста...

И аз съм на мнение, че не трябваше точно него да убиват... Смисъл точно той, който от самото начало правеше всичко за всички, бореше се с всички сили за любовта, семейството си и приятелите си, а и със Сюзън минаха през ада едва ли не, за да са заедно и да са щастливи... Не трябваше да ги разделят!

Опасявам се, че "съпругите" накрая ще бъдат наистина "отчаяни", дано не прекалят с драмата и поне от части да има хепи енд. Бри едва ли ще се измъкне, Майк го убиха (изключително пресилена беше цялата история с лихваря според мен), Карън ще умре, Линет кой знае дали ще успее да си върне Том, при Габи и Карлос нещата закуцаха, а Рене едва ли се е отървала от лихваря... :gun_bandana: Мамицата им ако са решили да завършат мега драматично и "запомнящо" се!!!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре толкова ли искате да има сладникъв хепи енд? За мен един драматичен финал ще е много по-добре. Все пак това е последен сезон, естествено, че много персонажи ще бъдат убити и аз така бих направил. На мен ми харесва, напоследък нищо кой знае какво не се случваше, сега поне има развитие. Само да не излезе накрая, че Бри ще отиде в затвора, че нещо Орсън не ми харесва какви ги е надробил.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...