Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

епизодът беше страшен, един от най-добрите за сезона, да не кажа най-добрия.. през цялото време държа в напрежение.. интересно ми е дали Бри успя да убие Чък ? и май ще се самоубива, дано да сдържи емоциите си :girl_cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 % няма да се самоубие. А за Чък се надявам да не е Бри или Бен извършителя, а някой по- изненадващ. Но финалът беше уникален :aj:

е, нали показаха как Бри се качва в тая кола и Рене я видя и точно с тая кола прегазиха Чък.. ама не съм сигурен дали колата не е на Бен, щото Рене гледаше прекалено учудено..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че Карлос прегази Чък. Бри щом си носеше пистолета спокойно можеше да го гръмне. Силен епизод за всички. Държаха се колкото можаха, но както се казва - нещата ескалираха. :whistling: Оплетоха се сериозно и това, че се скараха не им помогна никак.ю

 

И репликата на деня:

- Нужен ли ни е адвокат за разпита?

- Не знам, може Сюзън да ни нарисува по един! :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че Карлос прегази Чък. Бри щом си носеше пистолета спокойно можеше да го гръмне. Силен епизод за всички. Държаха се колкото можаха, но както се казва - нещата ескалираха. :whistling: Оплетоха се сериозно и това, че се скараха не им помогна никак.ю

 

И репликата на деня:

- Нужен ли ни е адвокат за разпита?

- Не знам, може Сюзън да ни нарисува по един! :roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Със сигурност не го прегази Бри.

Или е тоя новия или Карлос.Може пък да е някой 3ти неочакван.

Мисля си,че този филм обаче няма да свърши позитивно.

Сега си мисля,че може и да е Том. :1000 (29):

Четох и вариант,в който Рене блъснала този ,защото тръгнала да следи Бри към хотела ,но без да иска маже тоя.После ще иде в хотелата да спипа Брито и нейния,ама ще види,че Бри се гърми и ще я спре :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еххх тая Рене няма равна бе, как може да е толкова яка. Ванеса Уилямс е уникална просто!!! И в Грозната Бети беше велика, няма такава актриса :notworthy: :notworthy::notworthy:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав епизод, сега обаче не разбрах ще има ли нов на 11 този месец или чак догодина?

Бях сигурен, че Чък ще умре, прекалено много неща разбра. Кой го блъсна има да си гадаем, много хора имат повод да го направят. :1000 (29): Последната сцена ми напомни за инцидента с майката на Карлос в първи сезон и как Орсън блъсна Майк - в общи линии сцената беше същата, нарочно разбира се.

Аз залагам, че Бен е наредил на Майк да го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах вчера епизода,днес отново.Колата,която блъсна Чък не е на Бри,много внимателно гледах,даже и спирах.Колата беше с дълги остри фарове,а на Бри не са такива.Всеки може да е !

Може и Том след като Линет му каза.

Може Брен да е накарал Майк да го направи.

Или пък Карлос ..Но май Майк и Бен са в комбина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И репликата на деня:

- Нужен ли ни е адвокат за разпита?

- Не знам, може Сюзън да ни нарисува по един! :roll1: :roll1: :roll1:

аааа хахахаха да, на това се счупих от смях... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Много ме дразнят тъпите им паузи... всички сериали, които гледам сега правят паузи и се побърквам, добре че поне нашите си българските не почиват, че съвсем нямаше да има с какво да си запълвам времето

 

Иначе версията с Рене ми звучи много логично, не ми се вярва да е Карлос, по-скоро Майк или онзи новия, че дори и Том... но ще видим скоро

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Изгледах и 6 сезон. Хубав беше, никога не бих предположила, че онзи грозник е убиеца. :helpsmilie: Трябваше да е някой по - главен герой, тоя на никого няма да липсва, а епизода, в който говореха само за него беше отврат. :gun_bandana: Вчера гледах последния епизод и вече му забравих името. 1000%20(10).gif Анджи ме кефеше, много е тъпо така да разкарват мистериозните герой като свърши сезона, само Катрин оставиха за повече време. Нямам търпение сега да разбера защо Зак се е казвал Дейна, някой ми беше казал, че в 7 сезон се разбира и с кое дете е станала грешка в болницата. :girl_witch: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах и 6 сезон. Хубав беше, никога не бих предположила, че онзи грозник е убиеца. :helpsmilie: Трябваше да е някой по - главен герой, тоя на никого няма да липсва, а епизода, в който говореха само за него беше отврат. :gun_bandana: Вчера гледах последния епизод и вече му забравих името. 1000%20(10).gif Анджи ме кефеше, много е тъпо така да разкарват мистериозните герой като свърши сезона, само Катрин оставиха за повече време. Нямам търпение сега да разбера защо Зак се е казвал Дейна, някой ми беше казал, че в 7 сезон се разбира и с кое дете е станала грешка в болницата. :girl_witch: :girl_witch:

До кой епизод на 7 сезон си?

 

..нямам търпение за новия епизод :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До кой епизод на 7 сезон си?

 

..нямам търпение за новия епизод :slapin:

 

Ами 7 и 8 сезон мислех да ги гледам по Фокс лайф, обаче сега гледам, че в Замунда са качили 7 сезон с бг аудио и значи още днес ще изгледам първите 1-2 епизода на 7 сезон. :girl_witch: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...