Jump to content



Седем часа разлика


Препоръчани коментари

1549dd5673df.jpg

Власт, корупция и любов между Ню Йорк и София очакват зрителите на bTV от есента, когато тръгва новият сериал на телевизията "Седем часа разлика”. Абсолютно всеки герой е вдъхновен от реален персонаж, като съдбите на всички са свързани помежду си. Засегнати са хора от всички социални категории и поколения емигранти, заяви в студиото на "Тази сутрин” Любен Дилов-син, който е един от главните сценаристи на поредицата.

"Мнозина от героите ни в Америка плюят по България, но тя е винаги в тях. Има го вътрешният конфликт и мъка по място, което са напуснали. Не са станали американци, никога няма и да станат”, разказа на свой ред Милена Фучеджиева, също главен сценарист на сериала, която от личен опит знае какво значи да си на "седем часа разлика”.

"Сериалът е семейна сага, въпреки криминалните елементи. В основата са личните отношения. Почти няма българско семейство, което да няма близък, който да живее постоянно в чужбина. И докато ние получаваме достатъчно известия за материалното им състояние, тоест снимки пред автомобили, вили, пред служебния офис и т.н., какво се случва в душите им малко знаем”, заяви още Дилов-син. Той подчерта, че историята е доста фабулна и пропускането на дори един епизод ще е проблем за улавянето на детайлите около всяка история.

Сред героите на поредицата има висш съдия, руски мафиот и собственик на българско заведение в Америка, млад и неподкупен прокурор, емблематичен бизнесмен. Героинята на Ваня Цветкова – Таня Стоева, например, е корумпиран съдия с голямо влияние и има връзки с подземния свят. Дъщеря й обаче става гадже със сина на журналистка, която я разследва. Децата не знаят, че има конфликт между родителите и че те ще застанат между тях.


578.png

Стартът е след малко. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Впечатленията са ми 50:50. Липсваше динамика и нещо по-грабващо като за пилотен епизод. Иначе е добър, подбрани са доста опитни актьори. Саундтрака е изключително добър, освен лигавата музика, с която започва и свършва епизода. Никак не е място, не се вписва в подобен тип сериал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че не беше доста грабващо, но пък ми хареса. Аз лично ще гледам и занапред, поне така мисля. Иначе в този епизод освен "Абе как не знаеш коя е Таня Стоева?" и "Има нов прокурор по делото Иван Иванов" нищо.. :D

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми беше супер интересно през цялото време. Доста забавни моменти има, сценария ми допада определено. Таня Стоева рулз, много се кефя на такива персонажи :1000 (19):
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хем ми хареса, хем не ми хареса. И аз съм на мнението на Ivanhoe, че липсваше нещо, което да грабне, но ще го следя. Може за по-напред да става интересен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сцените между Таня Стоева и Михаил в ресторанта, когато тя му каза за Иванов бяха страхотни. Много добър диалог и игра на високо ниво. Общо взето съм с леки резерви към случващото се в Ню Йорк, нещо ми куца историята там и ми се вижда леко банална (дори все си чаках да изпишат София), също и младия каст не ми допадна особено, но предполагам, че ще ме спечелят занапред. Този Тео обаче не знам кой го играе, но има спешна нужда да посети много курсове по актьорско майсторство. Изкуствен е до болка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен са подбрали доста добри актьори, смея да кажа, че най-много тук ми харесва как играят хората. Ще го следя със сигурност.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам, че Т. Стоева и прокурорът накрая ще се гаджосат :1000 (29): А тия които са от NY, бабата имам чувство, че ще има някаква връзка със съдийката и ще има отмъщения. :1000:

 

Не си спомням точните думи на Стоева, когато бяха в базата за стрелба, но думите й бяха от сорта на: Куршум и думи вършат по-добри неща, от колкото само думи и това мн ме изкефи :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че бащата на Мая не е загинал в катастрофа, а Таня го е разкарала или убила. Въпросът защо няма негови снимки не беше случаен, а и отговорът й не беше много убедителен...
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз точно това казах на майка ми, чак сега /3ти и 4ти епизод/ тоя филм избухна ! С нетърпение чакам следващата неделя за епизода, зариби ме много !

ПП: Маяяяя
:gun_bandana:
:gun_bandana: Бях си я заплюл :1000 (34): :1000 (29):

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз точно това казах на майка ми, чак сега /3ти и 4ти епизод/ тоя филм избухна ! С нетърпение чакам следващата неделя за епизода, зариби ме много !

ПП: Маяяяя
:gun_bandana:
:gun_bandana: Бях си я заплюл :1000 (34): :1000 (29):

Тази вечер бяха 4 и 5 епизод. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Говори с Калин Сърменов

 

 

Тази неделя, 16 октомври, "Пожелахте да говори" Милото от "Седем часа разлика" - актьорът Калин Сърменов. Очакваме въпросите ви като коментар под текста.

 

Водещият Росен Петров ще зададе в ефир най-интересните от тях.

 

 

 

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Утре Ваня Цветкова ще бъде гост при Росен Петров на "Полежахте да говори".

Иначе познах, че ще стане нещо между Таня и Иванов. Според вас коя е майката на Явор, не знам дали е възможно да бъде Нина Роси :1000 (23):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не, честно, последния епизод беше върховен. Таня е измислила баси пъкления план. Голям изрод е. Но някой сериозно обърка нещата. И според мен това е Гончев.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересен сериал.Актьорите са на много по-високо ниво от останалите български сериали,които се излъчват.

Последният епизод беше много интересен,Ваня Цветкова си прави ролята върховно. :1000 (19):

Не разбирам хората,които виждат огромна прилика със "Стъклен дом"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не, честно, последния епизод беше върховен. Таня е измислила баси пъкления план. Голям изрод е. Но някой сериозно обърка нещата. И според мен това е Гончев.

 

И аз мисля, че е той. Стана ми ясно, още когато показаха онова мече в ония магазин, същото беше подарил и на Мая.

 

Според мен адвоката, който е зает с Мая е нейния баща. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериала е твърде добър, не очаквах толкова да ме грабне.Възнамерявам да си купя книгата.

Подбрали са доста добри актьори - Милото, Таня, просто са уникални.Не лиспват и инфантилни образи тип Боряна - Светлана, но се преживява.Стана много навързано и мисля, че скоро ще свърши сезона.

Последния епизод беше жесток.Случката в хотела не я очаквах и мисля, че не е Гончев, тъй като той беше с други дрехи излизайки от колата.А мисля, че точно той е поръчал случилото се с Мая ;]

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Последните няколко серии ми се сториха адски скучни.. дали свикнах на динамиката от първия сезон, но сега ми идва адски мудно всичко.Нищо интересно не се е случило.Интересно ми е образа на Кирил как ще се развие и има ли той пръст в интригите Таня-Милото.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...