Jump to content



Седем часа разлика


Препоръчани коментари

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Последните няколко серии ми се сториха адски скучни.. дали свикнах на динамиката от първия сезон, но сега ми идва адски мудно всичко.Нищо интересно не се е случило.Интересно ми е образа на Кирил как ще се развие и има ли той пръст в интригите Таня-Милото.

 

Аз спрях да го гледам, не съм гледал последните 5-6 епизода, това направо ми се струва съвсем друг сериал в момента, въпреки, че са се постарали да направят някакви неща не знам защо на мен ми е скучно и то много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И сега брата на Миро ли е изнасилил Мая? Или полицая ? Нали брата уж сега се бил появил, за да отмъщава ?

:mf_surrender: Очаквах малко по - силен финал, особено в края се надявах Таня наистина да гръмне Кирил, а Милото да прикрие по някакъв начин убийството и да не лежи в затвора ;дд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Действително очаквах силен сезонен финал, но това беше много над очакванията ми.

Много неща станаха ясни, но нови неща се заплетоха. Вече чак септември. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега брата на Миро ли е изнасилил Мая? Или полицая ? Нали брата уж сега се бил появил, за да отмъщава ?

:mf_surrender: Очаквах малко по - силен финал, особено в края се надявах Таня наистина да гръмне Кирил, а Милото да прикрие по някакъв начин убийството и да не лежи в затвора ;дд

Брата на Миро, полицая и Кирил са трима нападатели. Това за какво се е появил беше досега, интригата вече е друга. Финалът беше достатъчно силен. Нямаше как да гръмне Кирил, неговата игра тепърва започва и може би ще стане основен играч заедно с Таня и Милото. Прекалено простичко и наивно искате да свършат нещата. Това не е приказка. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Кога започна 3-ти Сезон? Нито реклама съм засичал, нито нищо..... превключвай си преди малко каналите и попаднах на него 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще вземе да се окаже, че брата на Миро си е самия Миро, а Мая е дъщеря на Милото. :mf_surrender:

Мая и Роки нали са били гаджета, преди тя да се залюби с Тео, Таня нямаше да ги остави, ако е негова дъщеря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, вече ще го дават само един час. Феновете на сериала са решили да бунтуват срещу това. Не е честно цял сезон да го дават по два часа -неделя и изведнъж, без никакво обоснование да го преместят.

 

Нов епизод - 2ри октомври от 21ч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Това е последният сезон на "Седем часа разлика". За съжаление, ще гледаме сериала до юни 2013 година, когато всички маски ще бъдат свалени и мистериите - разкрити !
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е последният сезон на "Седем часа разлика". За съжаление, ще гледаме сериала до юни 2013 година, когато всички маски ще бъдат свалени и мистериите - разкрити !

От къде е тази информация?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде е тази информация?

От Калин Сърменов, попитах го "Защо е последният сезон как всичко ще свърши просто ей така?'' и той ми каза, че е бил предвиден и 4ти сезон, но тъй като "България е най-нелогичното място за живеене няма да има такъв.".

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

От Калин Сърменов, попитах го "Защо е последният сезон как всичко ще свърши просто ей така?'' и той ми каза, че е бил предвиден и 4ти сезон, но тъй като "България е най-нелогичното място за живеене няма да има такъв.".

Нормално, всички безсмислени и безидейни български сериали трябва да бъдат незабавно свалени от ефир. Да останат единствено "Столичани в повече" и "Под прикритие", който не гледам, но много хора го хвалят и явно има защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално, всички безсмислени и безидейни български сериали трябва да бъдат незабавно свалени от ефир. Да останат единствено "Столичани в повече" и "Под прикритие", който не гледам, но много хора го хвалят и явно има защо.

Защо да е безидеен? Много е добра идеята, но реализацията куца откъм динамика. Много бавно се развива сериала. Няма да забравя, че на първи сезон беше ужасно скучно началото и чак на 6-7 епизод ми стана интересно.

А в момента знаем, че БТВ умишлено "убива" рейтинга на "Седем часа разлика". Хем на пук на Маги Халваджиян, хем за да пробута в неделя вечер тяхната Маги. Но не виждам да имат успех в това начинание. А след 2 седмици като започне "Под прикриетие" просто да забравят някой да им гледа мексиканската сапунка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че БТВ убиват рейтинга на сериала, за да правят напук на Халваджиян, защото това значи сами на себе си да направят сечено. По-скоро фактът, че е позициониран в същия часови пояс, в който по Нова излъчват "Пълна лудница", говори за "изгарящите" чувства помежду им. Къде е "7 часа разлика", къде е "Пълна лудница"! Така реално единственият губещ е продуцента.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че БТВ убиват рейтинга на сериала, за да правят напук на Халваджиян, защото това значи сами на себе си да направят сечено. По-скоро фактът, че е позициониран в същия часови пояс, в който по Нова излъчват "Пълна лудница", говори за "изгарящите" чувства помежду им. Къде е "7 часа разлика", къде е "Пълна лудница"! Така реално единственият губещ е продуцента.

Ако изключим тази причина, то налагането на "Къде е Маги" за сметка на сигурно успешния "Седем часа разлика" е много грешен ход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е безидеен? Много е добра идеята, но реализацията куца откъм динамика. Много бавно се развива сериала. Няма да забравя, че на първи сезон беше ужасно скучно началото и чак на 6-7 епизод ми стана интересно.

А в момента знаем, че БТВ умишлено "убива" рейтинга на "Седем часа разлика". Хем на пук на Маги Халваджиян, хем за да пробута в неделя вечер тяхната Маги. Но не виждам да имат успех в това начинание. А след 2 седмици като започне "Под прикриетие" просто да забравят някой да им гледа мексиканската сапунка.

 

"Под прикритие" се гледа повече от мъже, и то по-млади. Не мисля, че конкурира сериалите по БТВ, защото те или са турски, или са някакви бози - и в двата случая се гледат от домакини на средна възраст и пенсионери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Финалът на сезона е страхотен. Гледах предпремиерно епизод 22, който е двоен и стават големи обрати. На рекламата казват "финал на сезона", така че се надявам да има още един, тъй като Калин Сърменов беше казал, че сериала няма да продължи повече. Прекалено много неща се разкриха, но останаха и загадки.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, ако го оставят така. "Фамилията" не пречи героите да си участват и в двата сериала. Имаше слух, че БТВ искали да завършат сериала без екипа на Глобал Филмс, но едва ли имат такова право.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли откъде мога да го дръпна 3 сезон?? Че къде го хващам, къде не и го гледам разпокъсано и ми се иска да изгледам всичко подред, но не го намирам никъде..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...