Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

296546_230838403635372_141995432519670_764841_2088774253_n.jpg

Тук ще обсъждаме всичко около сериала на воля!
Феновета на филма в форума са много, затова темата е идеална да се събираме и обсъждаме!

Забранени са обидите и излишния спам който не е свързан с темата!


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Първият епизод от новия сезон ми хареса и то много, макар, че очаквах повече, но пак съм доволен! Имаше много силни моменти! Очаквам следващата серия с нетърпение :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото дано сценаристите измислят нещо оригинално за историята с Джеръми, засега върви към добре. И очаквам с нетърпение отново появата на Бони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото дано сценаристите измислят нещо оригинално за историята с Джеръми, засега върви към добре. И очаквам с нетърпение отново появата на Бони.

 

И аз това казвам, но на мен по-интересни са ми Тайлар и Керълайн и Деймън и Елена :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това казвам, но на мен по-интересни са ми Тайлар и Керълайн и Деймън и Елена :happyppl:

 

Оле какъв секс беше това, не е истина хаха 1000%20(29).gif Мислех си, че Деймън и Елена ще се гаджосат, но явно няма да стане скоро. Мисля, че на всички ни е ясно, че Стефан скоро ще се завърне при Елена и Клаус ще направи всичко възможно, за да им отмъсти. 1000%20(19).gif Още повече като разбере, че Елена е жива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле какъв секс беше това, не е истина хаха 1000%20(29).gif Мислех си, че Деймън и Елена ще се гаджосат, но явно няма да стане скоро. Мисля, че на всички ни е ясно, че Стефан скоро ще се завърне при Елена и Клаус ще направи всичко възможно, за да им отмъсти. 1000%20(19).gif Още повече като разбере, че Елена е жива.

 

Само мен ли Стефан ме дразни :mf_surrender: :1000 (29): Единствено в тая серия ми стана кофти за него....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мен ли Стефан ме дразни :mf_surrender: :1000 (29): Единствено в тая серия ми стана кофти за него....

 

На моменти ми става антипатичен, на моменти симпатичен. :mf_surrender: Иначе Стефан и Елена си отиват, с Деймън не толкова, той да си бъде с новинарката. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На моменти ми става антипатичен, на моменти симпатичен. :mf_surrender: Иначе Стефан и Елена си отиват, с Деймън не толкова, той да си бъде с новинарката. :roll1:

Тя нали се гитна. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм фенка на комбинацията "Стефан - Елена" и се надявам отново да са заедно. :Vishenka_05:

Иначе, страхотно начало направиха. Много съм доволна от епизода, мно-го! Имаше и сълзи, и смях, и секс.. всичко. :1000 (29): Успяха да ме разчувстват на сцената когато Стефан звънна на Елена. Личи си, че адски много му пука за Елена, Деймън.. въобще за "старото му аз", но го потиска по принуда. Сигурна съм, че ще се върне към стария си начин на живот и ще замислят някакъв план за унищожението на Клаус. Сега обаче да видим, какво ще стане с Керълайн.. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванко... как ще е слабо! На мен лично много ми хареса серията, изгледах я на един дъх както се казва.

 

Дори частта с разговора м/у Стефан и Елена ме натъжи толкова, та чак се просълзих... А и финала си беше добър!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да си обясня серията ли беше тъпа или просто беше грешка да я изгледам след като съм гледал 2 серии на "Истинска кръв"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво древно семейство става дума?

 

Като цяло ми се вижда малко тъпо Стефан да тръгне с Клаус ей така, да се прави на вървежен и страдалец. Доколкото помня искаше да отмъщава за нещо на Илайджа. Единственото хубаво в епизода беше, че Тайлър и Каролайн най-после се изпердашиха, защото трябваше отдавна да стане. И въпреки всичките върколаци, вампири и вещици, Елена е най-големия изрод. :1000 (29): Искам Бони :Vishenka_05: , искам Джена. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво древно семейство става дума?

 

Като цяло ми се вижда малко тъпо Стефан да тръгне с Клаус ей така, да се прави на вървежен и страдалец. Доколкото помня искаше да отмъщава за нещо на Илайджа. Единственото хубаво в епизода беше, че Тайлър и Каролайн най-после се изпердашиха, защото трябваше отдавна да стане. И въпреки всичките върколаци, вампири и вещици, Елена е най-големия изрод. :1000 (29): Искам Бони :Vishenka_05: , искам Джена. :girl_cry2:

 

Ти въобще знаеш ли за какво става на въпрос? Питаш какво древно семейство - ами семейството на Клаус, семейството от което започва вида .. И няма такова нещо като това "Стефан да си отмъщава на Илайджа за нещо". Стефан тръгна с Клаус, защото той му даде лек, който лекува ухапване от върколак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти въобще знаеш ли за какво става на въпрос? Питаш какво древно семейство - ами семейството на Клаус, семейството от което започва вида .. И няма такова нещо като това "Стефан да си отмъщава на Илайджа за нещо". Стефан тръгна с Клаус, защото той му даде лек, който лекува ухапване от върколак.

А да, спомних си, лека беше за Деймън. Не мога 3 месеца само за това да мисля. :1000 (29): Клаус ми се струва, че издирва просто други върколаци, за да ги превърне в хибриди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да, спомних си, лека беше за Деймън. Не мога 3 месеца само за това да мисля. :1000 (29): Клаус ми се струва, че издирва просто други върколаци, за да ги превърне в хибриди.

 

Именно, но има и друго. Винаги има и нещо друго :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина почна слабо новия сезон... Очаквах повече, но като цяло беше добре... Малко по-бавно върви действието сега ми се струва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дневниците на Вампира стартира след един месец в българският ефир премиерно по БТВ Синема на 22 октомври!

 

http://piero97.com/assets/TV/10_Oct_schedu...BG_17.09.11.pdf


Link to comment
Сподели в други сайтове

Дневниците на Вампира стартира след един месец в българският ефир премиерно по БТВ Синема на 22 октомври!

 

http://piero97.com/assets/TV/10_Oct_schedu...BG_17.09.11.pdf

 

Сетиха са да купят сериала, ще се гледа и по синема-та значи. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дневниците на Вампира стартира след един месец в българският ефир премиерно по БТВ Синема на 22 октомври!

 

http://piero97.com/assets/TV/10_Oct_schedu...BG_17.09.11.pdf

 

Пфуу доживяхме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен премиерата на трети сезон беше слаба... цялата тази сюжетна линия покрай Клаус и Илайджа ме дразни от самото начало - освен предисторията на Катерина, Роуз също ми беше много симпатична. За мен първият сезон беше най-силен, всяка серия беше вълнуваща и се случваха по-неочаквани неща.

Много от героите и постъпките им са ми плоски и предсказуеми, развитието е почти никакво. Заради Елена/Катерина продължавам да следя сериала, актьорската и игра никак не е лоша, особено като Катерина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...