Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Да, 100% ще става въпрос за това тъмно измерение в което са Вики и Катрин, а сега сигурно и Стефан ще отиде. Дано да е така, дано! Това означава, че отново ще видим Катрин :happyppl:

 

Потвърдено е, че Катрин ще се завърне! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Знаех си! Няма как да не се завърне защото Нина си е постоянно в каста, играейки Елена, никъде не е отишла и завръщането на Катрин зависи единствено от решението на сценаристите. Бахти, много съм щастлив, имам голям стимул да продължа да си следя сериала сега :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеки вътрешно, че в крайна сметка всички ще се завърнат, някак не мога да преживея тези сцени и ми е безразлично. Иначе силни последни епизоди.

 

Няма да се завърнат всички, поне така си мисля аз .

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie: :cry2:

 

Изключително емоционална серия, много добре бяха направили нещата, показаха, че Елена наистина обича Деймън и иска да е с него на 100%. Издокараха го да изглежда така, че уж Стефан ще умре, а накрая се оказа, че с Деймън се случи. Интересен край, няма как човек да не очаква с нетърпение следващия сезон, доволен съм.

Едно е сигурно, сега всички са там където е и Катрин, а това означава, че непременно ще я видим отново. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

и пак заради малоумния Стефанннн :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Писна ми от тоя, да вземат него да заличат от сериала. Жалко за Бони и Деймън... и дано все пак измислят нещо за да ги върнат..

 

 

Щом го има на постера за 6-ти сезон, ще го върнат..

10336851_726231394096068_329605553300568058_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яко, че разкараха Деймън, въпреки че много добре знам, че ще го върнат пак (за жалост). Радвам се за завръщането на Аларик. Иначе финалът беше много глупав, супер наивен и на места комичен. Страшно съм разочарован от този сериал. Във всеки сезон някой от главните умира, после се завръща, после умира друг и пак се завръща. Сценаристите се въртят в един омагьосан кръг, от който излизане няма. Другият сезон задължително трябва да е последен, въпреки че с финалът на този сезон, изхабиха и последната искрица живот в сериала. Много жалко, а преди 2-3 години ми беше един от любимите, а сега ще трябва да го гледам насила, за да видя какво ще стане с Карълайн и Стефан, защото за мен това са единствените два персонажа в сериала, които се държат адекватно. Другите са "детство мое" - сега искам едно, след 5 мин. друго. Вярно, че сериалчето е предназначено за млада аудитория, но се предполага, че след като вече сме в 5 сезон, значи и аудиторията му е пораснала и иска малко по-сериозни неща.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яко, че разкараха Деймън, въпреки че много добре знам, че ще го върнат пак (за жалост). Радвам се за завръщането на Аларик. Иначе финалът беше много глупав, супер наивен и на места комичен. Страшно съм разочарован от този сериал. Във всеки сезон някой от главните умира, после се завръща, после умира друг и пак се завръща. Сценаристите се въртят в един омагьосан кръг, от който излизане няма. Другият сезон задължително трябва да е последен, въпреки че с финалът на този сезон, изхабиха и последната искрица живот в сериала. Много жалко, а преди 2-3 години ми беше един от любимите, а сега ще трябва да го гледам насила, за да видя какво ще стане с Карълайн и Стефан, защото за мен това са единствените два персонажа в сериала, които се държат адекватно. Другите са "детство мое" - сега искам едно, след 5 мин. друго. Вярно, че сериалчето е предназначено за млада аудитория, но се предполага, че след като вече сме в 5 сезон, значи и аудиторията му е пораснала и иска малко по-сериозни неща.

 

Не бих се съгласил с теб, но всеки си има вкус и мнение.

Според мен Стефан е един от най-слабите персонажи, дори се доближава до другия такъв - Мат.

 

Интересно ми стана, че Лекси, Деймън и Бони не ги взе вятъра... Дали са отишли на същото място при Катрин и Вики?

И дали това друго място ще бъде тъмното измерение както в книгите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв финал само :o

Забелязахте ли , че Тайлър се върна като човек :o След като се поряза, не се излекува :o :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалният епизод на сезон 5 на „Дневниците на вампира“ ни донесе много сълзи, емоции и по-високи рейтинги! Според Zap2it снощният епизод е гледан от 1.57 милиона зрители, което е 14% повече от миналата седмица. Но все още е с 27% по-ниско от финала на сезон 4.

Друга лоша новина за любимия ни сериал, но пък добра за спин-оф поредицата „Древните“, че финалът на първия сезон за сагата за първородните вампири Майкълсън е гледан с близо половин милион зрители повече, отколкото този на Дневниците, а именно 2.06 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, Бони и Деймън не ги ли обля бяла светлина? А и нали бабата на Бони каза, че се е погрижила за нея? Сигурно отиват в рая, а не на онова място където е и Катрин :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефан беше интересен персонаж само когато беше под въздействието на Клаус и като Сайлъс.

 

Скучно ще е без Деймън, но е ясно, че ще го върнат. Вероятно бабата на Бони е направила или ще направи нещо. Ще видим. Като изключим факта, че куцо, кьораво и сакато се върнаха, финалът беше много силен. Нина Добрев и Иан бяха уникални, наистина много трогателно се получи.

 

 

М/у другото, някъде четох, че Иан имал други проекти и за това убили временно Деймън. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен започна да ме отегчава, а и бях спойлнат.

Беше ми интересно, докато я имаше Катрин. Ама то няма и нищо чудно. Оригиналната сюжетна линия ми се вижда, че е била до края на 3ти сезон. Мисля, че всеки сериал има такава, а след това понеже все още се гледа, доизмислят работи, за да извлекат максимално пари. Ще видим какво ще стане в новия сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Добро начало на 6-ти сезон, интересно беше, но не ми хареса това, че Елена иска да забрави, че е обичала Деймън :gun_bandana: Не знам, наистина я усетих като различен човек вече. Бони и Деймън са си най-добре, хапват си палачинки и за нищо не им пука. :1000 (20):

Липсваше си ми сериала, щастлив съм, че започна отново. :Vishenka_05: Очаквам и Катрин да се настани на трапезата с палачинките в някой от епизодите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро начало на 6-ти сезон, интересно беше, но не ми хареса това, че Елена иска да забрави, че е обичала Деймън :gun_bandana: Не знам, наистина я усетих като различен човек вече. Бони и Деймън са си най-добре, хапват си палачинки и за нищо не им пука. :1000 (20):

Липсваше си ми сериала, щастлив съм, че започна отново. :Vishenka_05: Очаквам и Катрин да се настани на трапезата с палачинките в някой от епизодите.

 

И аз с нетърпение го очаквам! :1000 (29):

 

Иначе съм свикнал сериалът да е част от ежедневието ми и затова се радвам, че ще го гледам отново, но нещо не ми беше интересен този епизод, даже се запитах кога ще свърши, чак накрая стана интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тая отвратителна Катрин! :gun_bandana: Писнало ми беше от глупостите й- добре, че я взеха дяволите, буквално.

 

Около ситуацията на Деймън и Бони се вихрят много теории, например, че изобщо не са в никакво отвъдно, а са си живи, но в друго време. В близките няколко епизода ще стане ясно каква точно е истината, казват от екипа на сериала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тая отвратителна Катрин! :gun_bandana: Писнало ми беше от глупостите й- добре, че я взеха дяволите, буквално.

 

Около ситуацията на Деймън и Бони се вихрят много теории, например, че изобщо не са в никакво отвъдно, а са си живи, но в друго време. В близките няколко епизода ще стане ясно каква точно е истината, казват от екипа на сериала.

 

Това звучи логично, супер, дано са във времето когато Катринчето е жива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това звучи логично, супер, дано са във времето когато Катринчето е жива.

 

Не е ясно как точно работи това "преместване" във времето и дали изобщо е така. Но ясно си спомням, че бабата на Бони се беше погрижила за нещата и каза на Бони да не се притеснява, така че не са на някакво зловещо място като това, което засмука Катерина. Онази е в ада. Може да се върне като кралица- демон. :1000 (29): Ако я върнат- по- добре да го спират сериала. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не я върнат, по-добре да го спират. :3fdb8960598fa63e:

 

Те така могат само в кръг да се въртят. Достойно и зрелищно я изпратиха, да не развалят нещата сега. :girl_witch: Освен ако не е станала свястна, разбира се. Тя е най- интересният персонаж, факт, но е гаден човек/вампир/двойница, каквото е там. Срамота е! Ако я върнат като кралица- да, като същата долнопробна кучка- не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък в Катрин винаги ме е кефило именно това, че под маската на гадна и долна кучка се крие едно добро момиче. В крайна сметка всички сме наясно с причините тя да е зла, тази злоба има своя първоизточник. Както и да е де. И без това разбрах, че в "Древните" ще участва Татя - третата двойница на двете с Елена, надявам се тя да е тип Катрин и да е с оня злобен поглед като нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама именно, че има потенциал да е толкова повече от поредната добра душа, която се крие зад маска на злото. Беше ми много интересно и на мен, с кеф я гледах, но всяко нещо, ако не се промени- става банално. Да не говорим, че Катрин е истински силна- като такава трябва да върви нагоре, да се развива, не да е вечно озлобена, това би означавало, че е слаба и не може да надрасне миналото си. Обида е към нея самата- Елена е пиклата, не Катрин.

 

Е, Елена вече ми е симпатична, де, дори много, пикла ми беше в началото. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...