Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Клип Има, друг е въпросът защо гага не го пусна. Ако се е притеснявала от сексуалния скандал с Р. Кели, защо изобщо го е снимала? А и режисьорът е Тери Риччардсън - дърт перверзник (който му е гледал фотосесиите с млади модели знае за какво говоря). Клип доколкото знам има и на Venus, но защо Гага го заряза ми е пълна мистерия.

 

Та, заричат се, че до края на седмицата DWUW ще изтече. Ще поживеем, ще видим :)

 

Иначе по вашата тема: G.U.Y. ми е любима песен в албума, но в сравнение с предишните й сингли, този е тотален провал. Ще видим как ще бъде с пускането по радиото, но спасение не виждам. В ютуб 30 млн не можа да направи за 3 седмици, камоли да направи 100 млн тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клип Има, друг е въпросът защо гага не го пусна. Ако се е притеснявала от сексуалния скандал с Р. Кели, защо изобщо го е снимала? А и режисьорът е Тери Риччардсън - дърт перверзник (който му е гледал фотосесиите с млади модели знае за какво говоря). Клип доколкото знам има и на Venus, но защо Гага го заряза ми е пълна мистерия.

 

Та, заричат се, че до края на седмицата DWUW ще изтече. Ще поживеем, ще видим :)

 

Иначе по вашата тема: G.U.Y. ми е любима песен в албума, но в сравнение с предишните й сингли, този е тотален провал. Ще видим как ще бъде с пускането по радиото, но спасение не виждам. В ютуб 30 млн не можа да направи за 3 седмици, камоли да направи 100 млн тази година.

Клипа е на 12 дни,какви 3 седмици 1000%20(29).gifИначе има 30 милиона - 28 от Артпоп филма и 2 от самото видео.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клавиатурна грешка :) Но не, 30 млн все още ги няма оригиналното видео.

Кога щяха да я пускат по радиата, че да се съживи малко песента? :mf_surrender:

 

По българските радиа си я въртят, ние сме над закона. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga Bulgaria

13 mins ·

В крайна сметка видео към ‪#‎DoWhatUWant‬ ще имаме. Lady Gaga сподели, в интервю пред American Top 40, че ще включи видеото към втората част на ‪#‎ARTPOP‬.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да редактирам горния пост^^

 

Сменили са видеото и аудиото на дългата версия на клипа. То отдавна го направиха, ама никой не го спомена. Надписите накрая са удължени, а и по едно време се появяват две сиви ленти отстрани, които ги нямаше преди. MANiCURE е обработена, за да пасва по-добре на видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да редактирам горния пост^^

 

Сменили са видеото и аудиото на дългата версия на клипа. То отдавна го направиха, ама никой не го спомена. Надписите накрая са удължени, а и по едно време се появяват две сиви ленти отстрани, които ги нямаше преди. MANiCURE е обработена, за да пасва по-добре на видеото.

 

Верно, днес го гледах и не ми направи никакво впечатление :1000 (29): Преди много некадърно беше отрязана и съединена, добре че са го оправили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 19.09 ще има концерт от турнето на "Артпоп" в Гърция,дали няма да има и в България?

Надявам се да има, ама малко вероятно. Миналото турне нарочно не направиха дати за Гърция и околията за България, за да могат феновете да дойдат при нас и да е успешен концертът. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Как върви ''GUY'' в класациите ?

 

Върховете му в някои от по-важните страни са:

USA - 76

UK - 115

Australia - 88

France - 92

Canada - Не е пробил

Germany - Не е пробил

...

 

Повече от потресаващо... :helpsmilie:

 

Чудя се дали има голям смисъл от Act 2 ако и той ще наследи съдбата на Act 1. Поне феновете ще получат нови песни... А албума с Тони Бенет не знам къде би могла да го вмести...

Може би догодина трябва да се завърне с изцяло различна ера...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бях гледал скоро класациите, особено на Billboard и съм доста изненадан, че Gaga е достигнала само до 76 място, а сега вече не и в класацията - поне аз не я видях. На мен много ми харесва G.U.Y и мисля, че поне до ТОП 20 си заслужаваше да стигне. :1000 (17): Надявам се, че тази година няма да има здравословни проблеми, за да бъде по продуктивна и да си върне позициите. :viannen_28:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да не разбива класациите, но със сигурност мачка с турнето си :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации за турнето тогава! :bi:

И все пак... тя е едва на 5-6-тата година от кариерата си- това е твърде ранен етап, за да се съсредоточават успехите й само в едно нещо. Разбирам да беше певица с над 30-40 години на сцена и да залагаше предимно на турнетата... както ми се струва, че Мадона прави от край време...

Лейди Гага трябва спешно да направи нещо ударно с кариерата си, защото иначе не знам дали въобще ще е някакъв фактор след 2-3 години... Което би било иронично за продукт, какъвто бе тя само допреди други 2-3... А и за талантлив изпълнител, също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации за турнето тогава! :bi:

И все пак... тя е едва на 5-6-тата година от кариерата си- това е твърде ранен етап, за да се съсредоточават успехите й само в едно нещо. Разбирам да беше певица с над 30-40 години на сцена и да залагаше предимно на турнетата... както ми се струва, че Мадона прави от край време...

Лейди Гага трябва спешно да направи нещо ударно с кариерата си, защото иначе не знам дали въобще ще е някакъв фактор след 2-3 години... Което би било иронично за продукт, какъвто бе тя само допреди други 2-3... А и за талантлив изпълнител, също.

През 2009-2010-2011 беше голям фактор за поп музиката по мои спомени :D Като започнем от Paparazzi, продължим с Bad Romance, та до Born this way. The Edge of Glory & You and I имаха съвсем малко по-скромни успехи, но супер успешни въпреки това. Може да се дължи и на инерцията, която беше набрала.

 

Сега не мога да си обясня какво се случва. Според огромна част от нас, феновете, G.U.Y. беше песента с най-голям потенциал да се превърне в Bad Romance 3.0. Просто е пълна мъгла за мен как не можа да пробие даже в класациите на достойно място. Може би заради електронното звучене, може би на хората им писна от нея... не знам. Но щом сме доволни на музиката й, значи си върши работата :)

 

Следващ сингъл - вероятно Gypsy. Дано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се чудите толкова какъв е проблемът. Просто песните не струват, това е. За някой може да са интересни и различни, но според мен са пълна боза. Никаква хитовост, никакъв заряд. Отделно образът й стана преекспониран заради всички ексцентрични неща, които правеше. И те нещата се натрупаха. Но тъпите песни оказаха най-голямо влияние.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...