Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Тази вече по ABC Family, а утре сутринта при нас! Нямам търпение да видя новия епизод за новата година :)

снощи беше по ABC, вече е качен, даже и субтитри има :)

 

иначе епизодът беше много як, ама ми писна вече, нищо не разкриват.. поне откриха следа, а и си личеше, че А. е мъж

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

снощи беше по ABC, вече е качен, даже и субтитри има :)

 

иначе епизодът беше много як, ама ми писна вече, нищо не разкриват.. поне откриха следа, а и си личеше, че А. е мъж

 

Ммдам, верно днеска епа е при нас.1000%20(10).gif Аз пак живея с ден назад 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

снощи беше по ABC, вече е качен, даже и субтитри има :)

 

иначе епизодът беше много як, ама ми писна вече, нищо не разкриват.. поне откриха следа, а и си личеше, че А. е мъж

Според мен пък нещо под якето на А блестеше :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен. Разбрах, че в книгите "А" е първоначално Мона, но след смъртта й, Алисън е "А", която всъщност не е мъртва, а тялото, което са намерили е на психично болната й близначка.

 

Обаче сценаристите са решили в сериалът "А" да е друг (или може би други).

 

Последният епизод беше страхотен, но все още си мисля, че този, който нападна Емили не е "А", а някой изпратен от "А" да ги сплаши. Ще видим какво ще открият в телефона, а и да следим кой ще се появи със счупено странично стъкло на колата в скоро време. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ми е много интересно тоя Лукас кви филми ги върти?! Дали е жив въобще, защото от това което показаха стана ясно само едно..., че трябва да гледаме другия епизод. :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ви ли се стори странно, че Мона са решили да поплуват?! :D

определено, ама едва ли Мона е замесена в това, не искат да е като в книгите.. иначе епизодът беше много добър, чудя се дали Лукас наистина щеше да убие Хана, ама накрая се оказа, че тя го уби :1000 (29): иначе Хана се държа супер тъпо в тоя епизод, Емили и Спенсър я предупреждаваха и се опитваха да й отворят очите, ама тя си държи на нейното.. иначе на мен странното ми е, че всички без Ариа са били в смъртна опасност.. Хана 2 пъти - сега + когато я блъсна кола, Емили в гаража в 12ти епизод и тия заплахи и както я нямаше куклата й, а и по едно време май я бяха натровили или кво беше със стомаха като беше в болница, а Спенсър щяха да я убият в църквата.. Ариа винаги се измъква най-лесно, не е ли странно, при положение, че точно тя беше последния човек, който се скара с Алисън и след това беше убита, а и нямаше следа от Алисън и проблеми, докато Ариа не се върна в града.. аз продължавам да вярвам, че една от 4те е замесена във всичко и залагам на Ариа, преди Спенсър ми беше фаворит за убиец, ама последните няколко епизода наклониха везните в полза на Ариа, а и нали развиваха теории, че Езра е А., не бих се учудил да е той в комбина с Ариа

Link to comment
Сподели в други сайтове

тоя епизод не беше кой знае какво, а толкова ме изнерви края с Лукас, значи ни накараха да повярваме, че има напредък и той има нещо общо с А. и накрая едно голямо нищо :mf_surrender: някъде четох, че в края на тоя сезон разкриват А., дано да е вярно, щото стават банални.. спойлер :

 

Тоби май ще умре в 17ти епизод

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

 Да, този сезон ще е 25 епизода и в последния епизод за сезона ще разкрият кой е убиецът на Алисън, кой е "А.", а също някой от героите ще умре. Много напечено взе да става между другото, а аз все повече се обърквам. Страшен сериал! Всяка серия е много добра. В момента това ми е любимото сериалче. 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток е, наистина! Очаквам с нетърпение финала на сезона. Вече е ясно, че на втори април започват снимките на трети сезон, чиято премиера отново ще бъде през юни. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

супер, очаквам с нетърпение всичко да се разбере и от 3ти сезон да забъркат нови мистерии :girl_witch: иначе за това кой ще умре имам 3 предположения :

1. Кейлъб :(

2. Елла :(

3. Байрън

Link to comment
Сподели в други сайтове

супер, очаквам с нетърпение всичко да се разбере и от 3ти сезон да забъркат нови мистерии :girl_witch: иначе за това кой ще умре имам 3 предположения :

1. Кейлъб :(

2. Елла :(

3. Байрън

Кои са тия :1000 (29): Гледам 1000 сериала и имам навика да забравям имената на маловажните герои :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен. Разбрах, че в книгите "А" е първоначално Мона, но след смъртта й, Алисън е "А", която всъщност не е мъртва, а тялото, което са намерили е на психично болната й близначка.

 

Обаче сценаристите са решили в сериалът "А" да е друг (или може би други).

 

Последният епизод беше страхотен, но все още си мисля, че този, който нападна Емили не е "А", а някой изпратен от "А" да ги сплаши. Ще видим какво ще открият в телефона, а и да следим кой ще се появи със счупено странично стъкло на колата в скоро време. :D

Аз съм сигурен, че и в сериала Алисън ще се окаже жива. А за близначката и аз предполагах (не съм чел книгите) заради онази история, за която си спомняше Хана в един епизодите. В нея Алисън плаши едно дете със история за това как малко момиченце убива близначката си.

 

А книгите има ли ги на български език по книжарниците?

Link to comment
Сподели в други сайтове

убийствен епизод, Мелиса си беше подозрителна от доста време... ама според мен накрая ще се окаже, че и тя е била заплашвана от А

 

А книгите има ли ги на български език по книжарниците?

да

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

последният епизод беше скучен, по-добре сезона да беше само 22 епизода и да бяха разкрили всичко, така само разтягат локуми до финала... Ханчето хем ме кефи супер много, хем ме дразни до болка с лигнята си

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Добър епизод, аз лично не очаквах Джена да е замесена в това, все пак трябва да има някаква неочаквана изненада, но пък със сигурност ще я има в последния епизод. Това, че не е сляпа не ме изненада особено, очаквах го. Мелиса се оказа голямо психо, чак ме стресна като заплаши Спенсър :1000 (29): А от онова дете, което каза, че Алисън не заслужава да диша пръст (нещо такова) ме побиха тръпки, супер зловещото беше :1000 (29): Очаквам добър финал, време е да разкриват всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервю с Janel Parrish /Мона/, относно финала на сезона. :)

 

Направо на горещата тема, какво ще видим във финалния епизод?

Ще видите как всичко започва да придобива смисъл. Ще разкрием кой е "A", повече за това какво се е случило на Алисън. Ще бъде наистина вълнуващо и зрителите ще получат отговори, но много тайни ще бъдат разкрити в трети сезон.

 

Каква беше твоята реакция, когато прочете сценария на този епизод?

Аз бях шокирана и много развълнувана. Всички четяхме сценария заедно и наоколо постоянно се чуваше "О, Боже мой!". Сценаристите пазеха тайната и от самите нас, никой не знаеше какво точно са замислили.

 

Сега, когато знаеш кой е "А", гледаш ли отново предишните епизоди на сериала?

Да, понякога гледам и търся улики, които сценаристите са ни дали, но ние не сме видели. Забавно е.

 

Очевидно ли е кой е "А"?

Не, не особено. Сценаристите са се постарали да те накарат постоянно да правиш предположения. Страхотни са!

 

Мона ще продължи ли да бъде един от главните персонажи и в новия сезон?

Да, разбира се. Всичко, което тя някога е искала е да бъде част от групата на момичетата. През новия сезон тя ще продължи да опитва, макар да знае, че никога няма да бъде истинска част от тях. Аз също нямам търпение да разбера какво точно ще се случи с нея, защото, както казах, ние също не знаем какво са замислили сценаристите докато не получим сценария за следващата седмица. Забавно е.

 

Но тя няма да застане срещу тях, нали?

Гледайте и ще разберете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИМА СПОЙЛЕРИ! :D

 

Епизодът не беше чак толкова зле. Допаднаха ми доста неща, а и се образуваха нови интриги и мистерии, които трябва да се разкриват. Според мен Мая е мъртва, защото е разбрала за А и са я карали да се присъедини към тях, но тя е отказала и са я убили. Много странно беше появяването на всички момчета изведнъж, а из интернет се говореше, че Езра може да е А. За близначката е ясно, че ще я вмъкнат. Още, когато А блъсна Хана й се "появи" Алисън в болницата, в миналия епизод се "появи" и на Спенсър, това може да не е само сън, а да е била истинската Алисън, а близначката да е тази, която е намерена мъртва. Доста объркващо ми стана. Според мен Мона е замесена със сигурност, не е излъгала, но не е и главното действащо лице във всичко това. Епизодът в хижата, където Хана беше с Лукас в лодката и бутнаха Хана във водата дадоха, че Мона и Ноа са решили да си поплуват съвсем случайно. Може и Ноа да е замесен по някакъв начин. Черният лебед според мен е Мелиса, която лъже, че е бременна. Забелязахте ли също на няколко места дадоха момиче с червена рокля и маска - първо как слиза по стълбите, а после на съседната маса до Спенсър и Пейдж. Дали не е Алисън? А и накрая в лудницата, човекът който отиде при Мона беше в червено. Нямам търпение, но дано не се движат по книгите и малко се губи смисъла половината персонажи да са А. Остава само да чакаме...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като променям заглавията на всички теми в раздела, за да изглеждат идентично, кажете ако превеждам грешно заглавието на филма на български.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...