Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

http://www.vbox7.com/play:c1cbad2b8d Видяхте ли промото на четвърти сезон ?

Али ще се бие с някоя мацка :baaasmiley:

Това промо не е официално. И аз го гледах, но е направено от някой фен на сериала.

Иначе ще е интересно, ако новият сериал е свръхестествен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 months later...

За около половин месец изгледах сериите от първи до трети сезон. В началото ми беше страшно интересно, но с времето стана много банално. Постоянно нови загадки, нови герои и най-вече търсене на този/тази "А".

 

Преди малко гледах първия епизод от новия сезон. С нищо не успя да ме впечатли, продължава скуката. Колкото повече епизоди правят, толкова по-банално става всичко. Едва ли ще го следя новия сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро начало на новия сезон, но пак сума загадки... Нищо не се разрива, а само се загатва.

 

Естествено, че ще го следя, все пак съм фен на сериала, ама започва да ми писва това еднообразие...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста скандален и пълен със загадки епизод. Харесва ми това, че ще виждам Мона по-често, страхотна е :Vishenka_05: Хана скандализира с различни шапки, Емили е по-влюбена от всякога.. ама според мен трябва да премахнат Пейдж, скучен персонаж е като цяло, време е Червеното палто да я убие и да скандализира. Ариа все още не може да забрави скучния Езра, по-добре, че се разделиха, надявам се скоро да си намери друг.. Спенсър ме кефи супер много, на погребението беше убийствена, особено сцената с ковчега :helpsmilie: Според мен Тобито крие нещо, не знам, дори на Мона не вярвам напълно.. все пак от нея може да се очаква всичко! Нямам търпение за следващия епизод :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквах повече от премиерният епизод. Знаех си, че точно така ще се развият нещата още в края на миналия сезон. Започнаха да стават доста предвидими. Естествено сериалчето продължава да ми е интересно и любимо, но определено мисля, че трябва да ни разкрият някои неща вече. От началото на сериала нищо не са ни издали...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия ще се размърдат ли? 4 години все едно и също и тук- там по някой труп. Междувременно нашето каре дами продължава да гледа с ококорени очи и да си пие кафето. Егати стреса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еей, във втори епизод пак загадки и подозрения... Карат ни да подозираме Ашли в убийството на Уилдън, но аз съм сигурен, че не го е убила тя.

 

И няма ли да разберем нещо вече? Искам да разбера кой стои зад 'A'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
До края на август се очертава да има по един епизод всяка седмица, след това - октомври, иии... чак януари. :gun_bandana:

 

М, както всяка година..

 

Интересно ми е колко сезона са замислили.. То е ясно, че ще снимат нови серии, докато има интерес, но това значи да влачат цялата мистерия с години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният епизод ми беше интересен.

 

НАй-вече защото Мона се върна, а тя е най-интересното нещо, което се е случвало на този сериал след Алисън. Трябва по-често да ги дават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Айде другата седмица последният епизод за лятото. Дано ни разкрият нещо повече този път, че сериозно започвам да се изнервям вече. Иначе епизодът тази седмица беше доста по-интересен от предишните.

Последната сцена със Сиси беше много готина. Както даваха тази с качулката в гръб и изведнъж се обърна и чак не повярвах. Попринцип никога не се обръща.

:lol:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли още хора, които следят сериала?

Последните 4-5 епизода не съм ги гледал и нямам никакво желание. :gun_bandana:

 

Да, на мен са ми много интересни.

 

Сега следва финалният епизод за лятото, когато ще има голямо разкритие.

То май това със Сиси си беше такова? Но лъжкините никога не дават нещо по толкова лесен начин. Сиси сигурно ще е замесена, ще е от отбор А или ще е The red coat, но със сигурност ще има нещо много по-голямо от нея.

:D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на мен са ми много интересни.

 

Сега следва финалният епизод за лятото, когато ще има голямо разкритие.

То май това със Сиси си беше такова? Но лъжкините никога не дават нещо по толкова лесен начин. Сиси сигурно ще е замесена, ще е от отбор А или ще е The red coat, но със сигурност ще има нещо много по-голямо от нея.

:D :D

Това със Сиси е само, за да може да ни шокират повече с истинското голямо разкритие, което силно се надявам да е в следващият епизод.

Не знам, но вече 4 сезона гледам и абсолютно нищо не се е разкрило. Поне да се разбули мистерията около убийствата на Алисън и Иън. Да разберем какво общо имат сестрата на Спенсър и Джена с всичко. Няма да е лошо да разкрият и кой е истинският А. Ако се отговори поне на тези въпроси, спокойно могат да заплетат още неща за следващия сезон, а не да се въртят в кръг 4 сезона... Доколкото разбрах, в следващият епизод трябвало да разберем кой е Червеното палто, а в епизода за Хелоуин - дали Алисън е жива или не. А дано, ама надали. 1000%20(29).gif Ако рейтингът на сериала падне и обявят пети сезон за последен, тогава евентуално може да разкрият мистерията.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

К'во? К'во? Как съм могъл да издържа 4 седмици без да гледам дори един епизод...

Толкова е интересно и заплетено, 4-те епизода ги изгледах на един дъх. Това със Сиси беше брутално, чак изтръпнах като се обърна. :D

Боже, нямам търпение да дойде вторник, а след това и 22 октомври.. :mf_surrender: Тц, тц, как ще издържим, бее? :gun_bandana:

Дано в следващия епизод разкрият кой е истинското Червено палто или друг член от 'A'. Can't wait...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...