Jump to content



Искам да съм модератор!


Препоръчани коментари

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

АБСОЛЮТНО ПРОТИВ съм на този да му се дават права.. моля ви се, осъзнайте се.

Нищо лично към господина, но му трябва да прекарва по-малко време във форума, а не да му се дават права и да се увеличава това време!!

 

И аз съм против, защото модераторите попринцип следят за реда и чистенето на излишния спам, а той обръща всяка тема на чат...

И цитира всеки втори пост с коментари от рода ''Много е яка'', ''И на мен ми харесва'' и разни такива колкото да трупа постове. Това си е мания според мен и за това не трябва да му се дават права.. А и като виждам как се изнервя само защото един потребител е против него и не го иска за мод.. Според мен модератор трябва да е някой, който си гледа повече работата, а не бройката на коментарите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм против, защото модераторите попринцип следят за реда и чистенето на излишния спам, а той обръща всяка тема на чат...

И цитира всеки втори пост с коментари от рода ''Много е яка'', ''И на мен ми харесва'' и разни такива колкото да трупа постове. Това си е мания според мен и за това не трябва да му се дават права.. А и като виждам как се изнервя само защото един потребител е против него и не го иска за мод.. Според мен модератор трябва да е някой, който си гледа повече работата, а не бройката на коментарите..

Виж какво не съм се изнервил, а и спам някои хора сами си го предизвикват. Защо не цитирах твоя пост или на Иван?! Няма нищо лошо в това да е "против", който и да е.. аз няма да се изнервя или расърдя, но може да се изкаже по по-нормален начин от тези двамата. Нека спрем със спора, момо ще реши какво да бъде.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи безпристрастен? Фен на куцо, кьораво и сакато, що си мисли, че може да пее?

И осъзнавате ли, че ако получи тези права безкрайните ви "лайка партита" по цели дни и нощи из темите ще трябва да спрат?

напълно подкрепям !!! Абсурдно е

Link to comment
Сподели в други сайтове

АБСОЛЮТНО ПРОТИВ съм на този да му се дават права.. моля ви се, осъзнайте се.

Нищо лично към господина, но му трябва да прекарва по-малко време във форума, а не да му се дават права и да се увеличава това време!!

и теб подкрепям !!!! :baaasmiley: не ни трябват зарибени тийнове прехласнати по всичко сакато , да са модове , още повече че нямат грам обективност

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма необходимост от нови модератори в раздела, има даже повече от нужните. Ако някой иска да се откаже от правата си и да освободи поле за действие на други, ще имам Duff в предвид.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой иска да се откаже от правата си и да освободи поле за действие на други, ще имам Duff в предвид.

 

:helpsmilie:

 

Аз мисля, че "Дъф" и "модератор" могат да са в едно изречение само като виц. Както виждам, всички трезвомислещи хора тук мислят така. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie:

 

Аз мисля, че "Дъф" и "модератор" могат да са в едно изречение само като виц. Както виждам, всички трезвомислещи хора тук мислят така. :whistling:

:1000 (29): +1

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, обещавам да си върша работата добре, ако Момо реши да ми даде права. :) Няма да ви разочаровам!

 

Ти ли ще бъдеш обективен бре спамерчо? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли ще бъдеш обективен бре спамерчо? :1000 (29):

няма ли да спрете и двама Камелиеви ,тук не ви е чата :mf_surrender:

Като гледам Д-слав, че всички тия за него са трезвомислещи.... определено не са, те просто се притесняват това да не се случи, а и как да ме искат за модератор точно те като знаят какво мазало се е получавало в темите заради тях. Единствено със Стела и Иван не съм имал конфликт от тези които са писали. Иначе явно някой си е събрал приятелчетата (Алексче, Фокси, Нолее-то, Д-слав ) да искажат мнение. Смятам, че Момо е достатъчно добър модератор и сам може да прецени, без вашата намеса.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като човек, който няма пристрастия към никой във форума, защото главно наблюдавам, наистина не смятам, че трябва да се дават права на Дъф, той спами доста, пък и не смятам, че може при него да се говори за обективност, то трябва да има натрупан опит, а това с висене по цял ден по чалга форумите едва ли става :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено има нужда от модератор/и,които си вършат наистина добре работата,не знам точно кого,но забелязвам,че има доста хора,които влизат редовно и може да са от полза ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма необходимост от нови модератори в раздела, има даже повече от нужните. Ако някой иска да се откаже от правата си и да освободи поле за действие на други, ще имам Duff в предвид.

Няма какво да чакаш хора, които за 5 пари работа не са свършили в този раздел да се откажат..Директно махай правата на 3-мата най-малко активни в раздела.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...