Jump to content



Не става ли досадно...от дуети


Препоръчани коментари

Сравняваш несравними неща. Пуснеш ли песен на Ивана за последните 11 години, винаги ще разбереш че е нейна и не само заради гласа, разбира се. Точно това е да имаш изграден стил и музикална линия.

Можеш хем да имаш стил, хем да си разнообразен. Ивана мнооооого пренебрегва второто, мислейки си, че подържа първото. За разнообразен, но запазен стил се сещам единствено за Слави Трифонов на прима виста... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Можеш хем да имаш стил, хем да си разнообразен. Ивана мнооооого пренебрегва второто, мислейки си, че подържа първото. За разнообразен, но запазен стил се сещам единствено за Слави Трифонов на прима виста... 

Ивана е достатъчно разнообразна...Излишно е да изброявам колко много и различни песни има. Слабото й звено са аранжиментите, защото са твърде постни. Но е смешно да се говори за липса на разнообразие, както откъм тематики на текстовете, така и откъм музика.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но се отличава, Василей. Това е важното. Тя е клиширана от гледна точка на собствената си кариера. Нейните песни не могат да бъдат сбъркани, не е сливат с масовите еднодневки... Това е нещо, за което Ивана трябва да бъде поздравена, въпреки че очевидно не й носи особено позитиви.

 

Ще я поздравя, когато направи хубава и стойностна песен, независимо дали е хит или не. Да искаш от мен да я поздравя за "Душ или направо" е все едно аз да искам от теб да поздравиш Глория за "Докторе на помощ".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я поздравя, когато направи хубава и стойностна песен, независимо дали е хит или не. Да искаш от мен да я поздравя за "Душ или направо" е все едно аз да искам от теб да поздравиш Глория за "Докторе на помощ".

 

 

"Докторе на помощ" беше хит и е хубава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека има и такива песни каквито се правят в момента но те прекалиха Какво ли не възпяха за тази дискотека-сепарета маси две големи диджеи отделно пък пичове мацки само пода не е възпян още и така другите песни които са различни и също бързи отиват в 1000000 глуха Жалко че диджеите не разбират това не мисля че както казват някои певици хората това искали само то като не я пуснеш 1 път една песен как да се хареса изобщо Малко са истинските диджеи и радиа които да имат разнообразна плейлиста единствено Сигнал+ и Ултра за мен са истински радиа без такива пристрастия да се въртят едни изпълнители и песни а други хич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я поздравя, когато направи хубава и стойностна песен, независимо дали е хит или не. Да искаш от мен да я поздравя за "Душ или направо" е все едно аз да искам от теб да поздравиш Глория за "Докторе на помощ".

"Аз съм с теб", "Миг като вечност"... а преди това още толкова много. Все пак никой не прави само "хубави и стойностни" песни..Но точно Ивана ги има в прилично количество.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Ще я поздравя, когато направи хубава и стойностна песен, независимо дали е хит или не. Да искаш от мен да я поздравя за "Душ или направо" е все едно аз да искам от теб да поздравиш Глория за "Докторе на помощ".
Ами поздрави я за "Аз съм с теб", за "Не искам да знаеш", за "Ах, тези пари", за "От извора", за "Доза любов", за "Дъжд от рози"...Така, както аз бих поздравила Глория за "До последната сълза", "Можеш ли да ме обичаш" и "Носталгия"!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами поздрави я за "Аз съм с теб", за "Не искам да знаеш", за "Ах, тези пари", за "От извора", за "Доза любов", за "Дъжд от рози"...Така, както аз бих поздравила Глория за "До последната сълза", "Можеш ли да ме обичаш" и "Носталгия"!

 

Само където на втората кариерата е изградена 80/90% само от такива песни, а първата доскоро пееше и продължава песни в стил 100 патрона, Щом се пее и се пие и Смукача.

Редактирано от pacho_r
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само където на втората кариерата е изградена 80/90% само от такива песни, а първата доскоро пееше и продължава песни в стил 100 патрона, Щом се пее и се пие и Смукача.
Не съм съвсем съгласна - през цялото това време Ивана съчетаваше успешно купонджийските и "леки" песни, със сериозни и тежки музикални произведения, подсилени с неповторими текстове на Мариета Ангелова и Таня Палазова.Разбира се, Глория също е направила много смислени парчета, не виждам защо трябва да се умаловажава дискографията на едната за сметка на другата!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само където на втората кариерата е изградена 80/90% само от такива песни, а първата доскоро пееше и продължава песни в стил 100 патрона, Щом се пее и се пие.

 

 

Щом се пее и се пие. Все пак трябва да има и такива песни. Не само еднообразни и до болка познаи ни любовни. Каквито са примерно Последните на Глория. Хубаво ще е и тя малко да промени тематиката, защото от тъпчене и копиране се получава моментното и състояние :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом се пее и се пие. Все пак трябва да има и такива песни. Не само еднообразни и до болка познаи ни любовни. Каквито са примерно Последните на Глория. Хубаво ще е и тя малко да промени тематиката, защото от тъпчене и копиране се получава моментното и състояние :)
И с теб не съм съгласна - особено последните две песни на Глория, са божествени и не виждам кое им е общото като тематика - да, пее се за любов, както навсякъде, но настроението и изразните средства, са полюсни.Ако трябва да съм честна, последният текст на Ивана, който ме е впечатлил, е "Уличник", докато тези два последни хита на Глория (особено баладата), ме накараха да занемея!!!Но пък ако теглим чертата и направим една равносметка, песните на Ивана през годините сякаш по - са се задържали, изпъкват някак...

Сега конкретно по темата - съгласна съм с автора, банални са ми тези съвместни проекти - оляха се, особено Галена, Малина, Андреа, Преслава, Стораро, Азис...С нищо не изненадват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е тенденция не само в България и мен лично не ме дразни,защото така се внася разнообразие и в концертите на Пайнер в НДК,по турнетата...

Като цяло до момента най-успешните тандеми са Малина и Азис и Софи и Устата.

Глория и Азис да речем направиха голям хит 2004,но следващият им дует не стана хит,т.е. имат някакъв еднократен успех.

Но дразнят дуети от типа Ерик и Валентина,които не могат да впечатлят с нищо,но се пънат за хит и си мислят,че като поотделно не им се получава хит,ще се получи в дует.......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е тенденция не само в България и мен лично не ме дразни,защото така се внася разнообразие и в концертите на Пайнер в НДК,по турнетата...

Като цяло до момента най-успешните тандеми са Малина и Азис и Софи и Устата.

Глория и Азис да речем направиха голям хит 2004,но следващият им дует не стана хит,т.е. имат някакъв еднократен успех.

Но дразнят дуети от типа Ерик и Валентина,които не могат да впечатлят с нищо,но се пънат за хит и си мислят,че като поотделно не им се получава хит,ще се получи в дует.......

Къде слагаш Мала с Василка до Софка и Устата, то Райна и Кокаин са мн по-успешен тандем от тях...Освен "Черните очи" друг голям хит нямат, дори "Не знаеш", която е прекрасна песен остана в сянка. Това, че във всяка втора песен на Малина-Капина припява Азо и че имат вече нз си колко опити за хитов дует не значи нищо.

Софито и Устата май май са си #1 за последните години, както преди бяха Лия и Кондьо или пък Деси и Стораро, че дори Тони и Найден.

Редактирано от ENJOY
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде слагаш Мала с Василка до Софка и Устата, то Райна и Кокаин са мн по-успешен тандем от тях...Освен "Черните очи" друг голям хит нямат, дори "Не знаеш", която е прекрасна песен остана в сянка. Това, че във всяка втора песен на Малина-Капина припява Азо и че имат вече нз си колко опити за хитов дует не значи нищо.

Софито и Устата май май са си #1 за последните години, както преди бяха Лия и Кондьо или пък Деси и Стораро, че дори Тони и Найден.

Малина и Азис са тандем в пълния смисъл на думата,правят шоу като са заедно,атрактивни са,имат не един хит някъде си във времето,а доста продължителен период бяха успешни заедно.Пък ти ако щеш го отричай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина и Азис са тандем в пълния смисъл на думата,правят шоу като са заедно,атрактивни са,имат не един хит някъде си във времето,а доста продължителен период бяха успешни заедно.Пък ти ако щеш го отричай.

Какво значи като са заедно? На участия ли? Всяка прави шоу с някой колега ако се засекат на участие...Не съм ги отрекъл, просто не са на нивото на Софчето и Устичката :mf_surrender:

И разбира се, че ще са тандем, той ако не й вие в половината песни, не се знае дали тя щеше да си ги изпее както трябва ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи като са заедно? На участия ли? Всяка прави шоу с някой колега ако се засекат на участие...Не съм ги отрекъл, просто не са на нивото на Софчето и Устичката :mf_surrender:

И разбира се, че ще са тандем, той ако не й вие в половината песни, не се знае дали тя щеше да си ги изпее както трябва ;)

Чували сме я достатъчно без "той да й вие в половината песен",не я мисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина и Азис наистина се оляха с дуетите. Но като цяло няма по-дразнещо същество от Азис в тва отношение. Всички са му приятелки, всички ги обича, с всички иска да пее, а накрая пак с Глория му е най-големия хит. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина и Азис наистина се оляха с дуетите. Но като цяло няма по-дразнещо същество от Азис в тва отношение. Всички са му приятелки, всички ги обича, с всички иска да пее, а накрая пак с Глория му е най-големия хит. :whistling:

Софи и Устата и Андреа и Кости имат повече дуети от Малина и Азис.

 

Той Азо като цяло няма певец,с който да не е правил дует или да няма планове да прави такъв :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина и Азис наистина се оляха с дуетите. Но като цяло няма по-дразнещо същество от Азис в тва отношение. Всички са му приятелки, всички ги обича, с всички иска да пее, а накрая пак с Глория му е най-големия хит. :whistling:

 

С Глория дуета си имаше най-голям успех и стана като тяхна визитна картичка... От дуетите му с Мала най-харесвам ''Не знаеш'' и май наистина той им е най-добрия. А и това е вярно, че Азо се радва на всички... :1000 (29): Коя била най-секси, най-красива, най-талантлива.... подреждаше си ги там по групи ;dd Да не забравяме и дуетите с Деса, но от тях ''Жадувам'' си беше хита!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чували сме я достатъчно без "той да й вие в половината песен",не я мисли.

О, не я мисля, тя тази година се набута за трио, другата може за квартет, квинтет или минет да се навре направо :mf_surrender:

 

Малина и Азис наистина се оляха с дуетите. Но като цяло няма по-дразнещо същество от Азис в тва отношение. Всички са му приятелки, всички ги обича, с всички иска да пее, а накрая пак с Глория му е най-големия хит. :whistling:

Където и да гостува стане ли въпрос за някоя от трите (Глора, Деса, Мала), тя му е най-добрата приятелка, тя му е сродната душа, обичат се безумно и т.н. :gun_bandana:

Редактирано от ENJOY
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен лично, на Мала и Азис любимият им дует е "Искам, искам", много я харесвам. Иначе и "Черните очи", "Не знаеш" също са прекасни балади! Но дует му с Глория си беше най-велик и е харесван до ден днешен. 

Редактирано от чушка.
Link to comment
Сподели в други сайтове

на Камелия и Сакис точно никой не го помни,както и на Десислава и Ивана .. На Глория се помни дуета с Азис и онзи с Тони Дачева .. и на Десислава се помнят някакви дуети ..

 

ма тя Глория и дуети ли е имала

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Ами да, става досадно, като например от дуетите на Мария и Азис през 2 месеца и всяка следваща песен по-скапана от предишната.

Cъщо така досадно беше и с дуетите на Азис с Малина, през половин месец тогава... вече не е интересно като едно време да видиш изпълнители, които най-малко очакваш да видиш и чуеш в дует.

Да не забравя и дуетите на Глория със щерка й... думи нямам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...