Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Между другото доста клипчета и снимки съм виждал и аз за това че Обама е Осама. Приликата наистина е поразителна. И не само на дланта но и на лицето и особено на очите... Не знам ако това наистина е вярно тия трябва да са ебахти и нагълците.... Но дори и да са двама различни е ясно че Осама Бин Ладен е поредната марионетка на Илюминатите, който обслужва единствено и само тях. Той беше идеалната възможност за нападението на Авганистан. Замислете се само ако вие бяхте терористи и наистина атакувате Америка дали бихте го разгласили на всеуслошание??? Има нещо в Авганистан и не знам все още какво е. И СССР а после и Америка водят войни точно там. И на дали е само заради милиардите с търговията на опиум. Между другото след като САЩ стъпват там и контролират пазара, търговията с опиум от Авганистан скача с 400%...

 

Но ще цитирам великият за мен Дейвид Линч който в час и половина интервю по норвежка телевизия кадър по кадър като режисьор и човек с позиция е коментирал 11 септември и каза, че това е най-скъпият филм на Холивуд...

 

Ясно е, че всичко е планирано и извършено от Илюминатите. Доказателствата за това са картичките които постнах по-горе от 1995 г., книгите в които е описан бъдещия атентат и др... Такива планове не се правят от днес за утре и всяко нещо се планува с години напред. Не случайно планът за Нов Световен Ред е задвижен от преди повече от 300 години.

 

Това дето Остапа го каза за евреите също е вярно. Наистина не са били там. Също има стотици свидетели които казват, че са чували постепенни взривове от кулите, които са точно като онези които се чуват при събарянето на стара сграда. Всички сте гледали такива по наоучнопопулярните канали. И трето - хора, строители, архитекти и учени от цял свят са доказали че е НЕВЪЗМОЖНО събарянето на такъв небостъргач от един самолет. Това са хиляди тонове стомана.

 

И като казах Дейвид Линч просто не мога да не ви разкажа за Туин Пийкс и антиилюминатската пропаганда, символи и знаци които той използва. Сега ще ви се сторят доста завоалирани, но все пак сериалът е правен през 1989 г... Нормално е тогава да не се е казвало всичко 1:1 както е в Prison Break например, но въпреки всичко чрез символиката Линч е направил това което е искал. А той точно там е най-силен. И затова е гений.

 

1. Всяка година Илюминатите имат тайна сбирка в Бохемиан гроув край Лос Анджелис, където се събират и правят ритуали и жертвопринушения на хора. Дори от някоя телвизия в САЩ бяха заснели скришно един такъв таен ритуал... Вижте в Ютюб за bohemian grove и ще го видите. Символът на Бохемската гора е... сова. А в Туин Пийкс демонът БОБ който е представен като обитател на адско място наречено черната дупка в Гластънбури гроув и е изобразяван като... сова. В Туин Пийкс се казва, че "Совите не са това което са". Винаги съм се чудел какъв е бил смисълът на това и вече го разбрах. В Бохемската гора зад олтара за жертвоприношения има огромна сова. Също на еднодоларовата банкнота има в дясно в горния край сова.

2. В Туин Пийкс има жена с едно око, която е представена като хахаво куко със свръх-сила и възможности.

3. В черната дупка има джудже, което говори наобратно (subliminal message)

4. Шерифът в Туин Пийкс се казва Хари С. Труман... Точно както и американският президент хвърлил бомбите над Хирошима и Нагасаки.

5. Агентът на ФБР Дейл Купър в края на сериала е обладан от демона БОБ и от добрия става лош. За мен това показва как всъщност истинските добри пред обществото - ФБР, ЦРУ и т.н. всъщност не са такива.

6. В пилотната серия на Туин Пийкс дават кадър на убитата Лора Палмър заснет от видеокасета в която камерата се приближава към окото и й се вижда, че там е скрито нещо (във филма мотора на гаджето й), но точно този кадър детайл за мен е повече от ясен какво представлява...

7. В една от сериите бащата на Одри се побърква и си представя, че е във времето на Гражданската война в САЩ между Севера и Юга и побеждава Юга. А в истинския живот побеждава Севера, спонсориран от Ротшийлдс.

8. В началото на 2 сезон Дейл Купър е прострелян и жели в хотелската си стая върху килим, шарките на които наподобяват недовършена пирамида, само че обърната надолу и пропита с кръв...

 

Аааа сега се сетих за "поемата", която БОБ и другите като него казват във филма:

Through the darkness of future past, the magician longs to see, one chance out between two worlds, fire walk with me!

 

 

Има и още доста неща, но сега не се сещам... Но в общи линии е ясно.

 

Пръстовите отпечатъци НЕ МОГАТ да се коригират. Могат да се заличат, за да не се разкрият.

 

 

 

 

Едит: Не знам дали има общо, но сега от клипчето дето е дал Светльо се сетих, че и спешния телефон на САЩ е 911. Това във връзка със самото клипче и символите, числата и знаците им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Jared Leto

 

 

 

 

Такъв тип песни трябва да бъдат забранени - Особено първата!! Може би това е най-агресивната, пълна с омраза песен която някога съм чувала...О.о Не знам дали всичките им песни са такива тъй като съм чувала само 1 песен дето се правят там на нинджи...

 

 

бтв: В 'Щом ме забележиш' има много скрити съобщения - особено на припева ... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

бтв: В 'Щом ме забележиш' има много скрити съобщения - особено на припева ... :helpsmilie:

Възможно е, нали е еврейка Саритка. Ама това да си евреин, не означава задължително да си илюминат.

 

Дай да ги чуем, а аз по-късно днеска ще напиша седемте 'събития', които ще се случат преди да дойде края на света според Корана

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такъв тип песни трябва да бъдат забранени - Особено първата!! Може би това е най-агресивната, пълна с омраза песен която някога съм чувала...О.о Не знам дали всичките им песни са такива тъй като съм чувала само 1 песен дето се правят там на нинджи...

 

Супер са им песните, просто не пеят за слънца и откъснати рози само.

 

ето това е велико, не знам дали се открива нещо илюминатско вътре обаче

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е, нали е еврейка Саритка. Ама това да си евреин, не означава задължително да си илюминат.

 

Дай да ги чуем, а аз по-късно днеска ще напиша седемте 'събития', които ще се случат преди да дойде края на света според Корана

 

http://www.youtube.com/watch?v=9eAD0uipRMw

 

 

 

Супер са им песните, просто не пеят за слънца и откъснати рози само.

 

ето това е велико, не знам дали се открива нещо илюминатско вътре обаче

 

Страхотни клипове имат, но самото им лого и послание на песните им просто не ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мирела, това тълкуване на звуците, които чуваш все едно от гъза си си ги извадила... :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Ама наистина се чудите какво да измислите понякога.

 

Мисли каквото си искаш, но съобщения в песни никога няма да се чуят чисто и ясно - Дори и в най популярната 'baby one more time' не се чува чисто, но съобщение име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисли каквото си искаш, но съобщения в песни никога няма да се чуят чисто и ясно - Дори и в най популярната 'baby one more time' не се чува чисто, но съобщение име.

 

Естествено. Дори аз да се запиша да говоря целенасочено наобратно и после да го пусна пак няма да се чува така ясно както говоря по принцип нормално. Какво остава за песен, в която има и музика и други звуци.

 

Ето за какво говоря. Не случайно са сложили и субтитри:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Драконоубиецо, а в кои други сериали има илюминатски или анти-илюминатски послания? Това за "Prison Break" е ясно, най-вече в четвърти сезон... а в "Изгубени" няма ли пак нещо такова? "Герои"?

 

EDIT: Между другото това е най-интересната тема в целия форум...

Редактирано от KoTeTo_LiUbOvNo
Link to comment
Сподели в други сайтове

В това да правиш 'бинокъл', когато когато пееш 'как само гледаш', не означава нищо.

Именно,точно за тва втелясването по тая тема ми идва малко в повече. Не може заради всеки минимален намек да се вадят генерални изводи. Въпросния знак значи колкото 6-ца,толкова и "ОК","супер", гледане (през шпионка примерно) и тн. Сега сигурно и илюминатите са наложили тва да е общоприето като "Ок" :mf_surrender:

 

Иначе ето нещо любопитно. Има ли и други клипове на звезди които говорят отрито по темата?

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=vEi_DgywSuY

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Драконоубиецо, а в кои други сериали има илюминатски или анти-илюминатски послания? Това за "Prison Break" е ясно, най-вече в четвърти сезон... а в "Изгубени" няма ли пак нещо такова? "Герои"?

 

EDIT: Между другото това е най-интересната тема в целия форум...

Предимно във всички филми е илюминатска пропаганда. Много са малко филмите в които ги разкриват наистина като в Prison Break. Иначе тая тема за масоните и илюминатите е любима на Холивуд. Куп филми има за тях, естествено с неверно съдържание, за да заблуждават и объркват хората... Тайно общество ли са, истински ли са, не са ли, каква им е целта и т.н... Един от филмите, които се сещам на прима виста е National Treasure... Изцяло тяхно дело...

 

В интернет е пълно с много невярна информация за тях. И това е нарочно - за да се объркват хората и накрая да им писне и да кажат - поредните глупости...

 

Не трябва на всичко което прочетете, видите и чуете да вярвате...

 

Именно,точно за тва втелясването по тая тема ми идва малко в повече. Не може заради всеки минимален намек да се вадят генерални изводи. Въпросния знак значи колкото 6-ца,толкова и "ОК","супер", гледане (през шпионка примерно) и тн. Сега сигурно и илюминатите са наложили тва да е общоприето като "Ок" :mf_surrender:

 

Иначе ето нещо любопитно. Има ли и други клипове на звезди които говорят отрито по темата?

http://www.youtube.com/watch?v=vEi_DgywSuY

 

Ама естествено, че така ще говори. Ти да не очакваш да си признае и открито да каже - да, с тях съм... Стояло добре на камерата :wacko: По-дебилно оправдание от това на дали можеше да измисли. Ако така ти е по-приятно на теб да вярваш - ок, на сила никой не те кара нищо да правиш и да се съгласяваш. Просто е повече от наивно да очакваш че те ще си признаят... Виж само как с надсмешка и ирония говори. Да не говорим пък за това, че милата хал хабер си нямала от тея Илюминати и какви са, тайно общество ли кво, пък знае, че това е 666 и е тяхен символ :mf_surrender:

 

само по себе си това е 6, сложено на окото е всевиждащото око. Дали ще е през 6-ца или с ръце направена пирамида е едно и също.

 

Сигурно и това добре изглежда на камерата та и те така...

jay-z-illuminati-300x229.gif

Beyonce-Jay-z-Rihanna-Illuminati-hpnotik-qrew-net.jpg

 

 

p.s. Този знак - m/ не значи "хеви метъл" между другото :whistling: Означава "рогата на дявола".

 

За първи път в музиката се "въвежда" от няква гръпа през 1969 - Coven. И о, вижте обложката на албума им. Обърнати кръстове и сатанински ритуали:

2218333705_90bf555%20fae.jpg

Coven-Witchcraft_Destroys_Minds.jpg

coven1.jpg

Между другото това което е по-горе показано е от ритуалите на "Черепи и кости" в които са цялото семейство Буш.

 

Ето и Бийтълс:

lennon_satan.jpg

 

Така, че не ми говорете, че това е "случаен" знак Ок и не е техен. Или пък "хеви метъл" който значел обичам те :wacko:

 

Дори "Sieg Heil" на Хитлер е окултичен знак. Както и "victory" знака...

 

За вас тия неща сигурно ви се струват налудничеви и глупави но не сте ли разбрали до сега, че за тези хора всяко число, дата, знак, жест и т.н. значат нещо и имат смисъл... Както се казва "Само един окултист може да разбере напълно друг окултист".

 

И едно разснение за знака "обичам те" в специалната педагогика, понеже съм сигурен, че ще има спекулации а аз това съм завършил. Знака обичам те е измислен от Хелън Келър, която е сляпа и глуха и контактува именно с жестове ръка в ръка.

 

Ето го знака "обичам те":

i_love_you.jpg

 

Ето го знака и "рогата на дявола":

heavy_metal_280265.jpg

 

Има разлика нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що гледах епизод на Досиетата Х, където се разказваше за серифим и дявола, имаше го и този обърнат кръст, който пък изобразява Свети Петър на кръста, а той е разпънат на обратно от съчувствие към Христос.

 

Според мен всички тези теории са силно преувеличени и за вманиачени хора. Лично за мен са адски забавни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предимно във всички филми е илюминатска пропаганда. Много са малко филмите в които ги разкриват наистина като в Prison Break. Иначе тая тема за масоните и илюминатите е любима на Холивуд. Куп филми има за тях, естествено с неверно съдържание, за да заблуждават и объркват хората... Тайно общество ли са, истински ли са, не са ли, каква им е целта и т.н... Един от филмите, които се сещам на прима виста е National Treasure... Изцяло тяхно дело...

 

В интернет е пълно с много невярна информация за тях. И това е нарочно - за да се объркват хората и накрая да им писне и да кажат - поредните глупости...

 

Не трябва на всичко което прочетете, видите и чуете да вярвате...

 

 

 

Ама естествено, че така ще говори. Ти да не очакваш да си признае и открито да каже - да, с тях съм... Стояло добре на камерата :wacko: По-дебилно оправдание от това на дали можеше да измисли. Ако така ти е по-приятно на теб да вярваш - ок, на сила никой не те кара нищо да правиш и да се съгласяваш. Просто е повече от наивно да очакваш че те ще си признаят... Виж само как с надсмешка и ирония говори. Да не говорим пък за това, че милата хал хабер си нямала от тея Илюминати и какви са, тайно общество ли кво, пък знае, че това е 666 и е тяхен символ :mf_surrender:

 

само по себе си това е 6, сложено на окото е всевиждащото око. Дали ще е през 6-ца или с ръце направена пирамида е едно и също.

 

Сигурно и това добре изглежда на камерата та и те така...

 

 

 

 

p.s. Този знак - \m/ не значи "хеви метъл" между другото :whistling:

 

Eстествено че няма да си каже в прав текст че е с тях, но съм склонен да и вярвам поради няколко причини- първо май е единствената която разисква тия коментари и дава някво обяснение, второ-не знам дали си гледал въпросния клип,но тя го прави точно на фразата " Everybody LOOK to their left",в което има смисъл, не е ни в клин ни в ръкав като при останалите. В другите и два клипа пък изобщо подобни неща не се откриват,в песните и също,цял албум издаде,повечето ги има обърнати,но ако имаше нещо до сега да е излязло. Общо взето е невинна до доказване на противното1000%20(29).gif,за мен един такъв знак в един клип не е достатъчен за да заклеймя някой като сатанист...

 

 

 

 

 

п.п Марияна Попова каза в Гласът на Бг че тоя метълки знак значел Обичам те :mf_surrender:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що гледах епизод на Досиетата Х, където се разказваше за серифим и дявола, имаше го и този обърнат кръст, който пък изобразява Свети Петър на кръста, а той е разпънат на обратно от съчувствие към Христос.

 

Според мен всички тези теории са силно преувеличени и за вманиачени хора. Лично за мен са адски забавни.

 

Е то и пирамидата е геометрична фигура, и половината им знаци и идеология се оповават на математика, кабала, индуизъм, древен Египет, Вавилон и т.н... Това не значи че не са и техни. Символът на християнството е кръст, а обърнатия кръст е символ на антихриста. Това че Свети Петър е пожелал да бъде разпънат на такъв кръст няма нищо общо с другото...

 

А иначе след като "всички тези теории са за вманиечени хора и силно преувеличени" не виждам ти тогава какво правиш тук? На сила никой не е вързал нито теб, нито Боби да седите и да ни "отваряте очите".

 

п.п Марияна Попова каза в Гласът на Бг че тоя метълки знак значел Обичам те :mf_surrender:

По-горе съм едитнал поста докато ти си писал твоя. Виж.

 

И този знак "Обичам те" не се показва, а се прави в дланта на този на когото "говориш". Примерно "качване по стълби" е като съм те хванал за ръка и те стисна два пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като чета ми изниква един въпрос- на всичките тия техни пионки без значение музиканти или политици,хипотетично като се осъществи плана им и марионетки вече не са им нужни,какво? Няма ли да го ядът и те същия? Какъв е смисъла да го правят тогава освен ако не е принудително против волята им?

 

Драконе нищо не каза за тва,а наистина ми е чудно...

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Драконе нищо не каза за тва,а наистина ми е чудно...

 

Зависи за кои музиканти и политици говориш. Има такива които го правят само и единствено заради парите, има и такива които напълно изповядват идеологията им и сатанизма.

 

Има разлика между това да си непросветлена илюминатска марионетка, на която й е казано какво да прави, пее и как да се държи и това да си член на обществото им и то нависоко в йерархията.

 

Предполагам тия които са с тях ще са добре и сега и след това. Под "добре" имам предвид докато са живи :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто няколко човека ми казват вече дали съм от сектата на илюминатите и реших да видя за какво иде реч :D

 

имал съм хиляда снимки, на които правя този знак, просто е по-удобно да прибавиш и палец, то пък рогата на дявола било..

heavy_metal_280265.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи за кои музиканти и политици говориш. Има такива които го правят само и единствено заради парите, има и такива които напълно изповядват идеологията им и сатанизма.

 

Има разлика между това да си непросветлена илюминатска марионетка, на която й е казано какво да прави, пее и как да се държи и това да си член на обществото им и то нависоко в йерархията.

 

Предполагам тия които са с тях ще са добре и сега и след това. Под "добре" имам предвид докато са живи :whistling:

 

Тва ясно,но ето примерно Гага едва ли не е наясно защо прави такива неща във всеки клип,и въпреки тва едва ли е част от самото общество. Но да кажем след като целта на илюминатите се изпълни и тя не им е нужна вече за майнд контрола,кво става с нея? Едва ли са и обещали да властва наред с тях 1000%20(29).gif и в тоя момент тя отива на нивото на обикновения човек с промит мозък.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва ясно,но ето примерно Гага едва ли не е наясно защо прави такива неща във всеки клип,и въпреки тва едва ли е част от самото общество. Но да кажем след като целта на илюминатите се изпълни и тя не им е нужна вече за майнд контрола,кво става с нея? Едва ли са и обещали да властва наред с тях 1000%20(29).gif и в тоя момент тя отива на нивото на обикновения човек с промит мозък.

 

Не мога да знам. Нито какво са й обещали, нито дали ще я използват после, нито пък дали и тя самата не е под майнд контрол.

 

Общо взето повечето изповядват максимата "искам да съм известна и богата на всяка цена", така че на дали и се замислят... Но "шефовете" им със сигурност имат план и за тях. Просто не знам какъв е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено. Дори аз да се запиша да говоря целенасочено наобратно и после да го пусна пак няма да се чува така ясно както говоря по принцип нормално. Какво остава за песен, в която има и музика и други звуци.

 

Ето за какво говоря. Не случайно са сложили и субтитри:

 

Има ли го Боб в тая сцена, защото, ако е там няма да я гледам. :1000 (29):

 

Между другото винаги ме е било страх от такива сатанисти, окултисти и ненормалници. Неслучайно не харесвам гнусния метъл, хард рок и изпълнителите му. Някакви животни, излезли от преизподнята. :1000 (29): Чалгата може да е простотия, но поне развеселява човек и не го кара да е потиснат, да се облича като сериен убиец и да не си мие косата. :1000 (29):

 

А, и да уточним, че Ванга никога не е конкретизирала година, в която нещо ще се случи. Така че това за 2011 и как щели да изчезнат някакви неща е абсолютно невярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...