Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Аз отдавна имам намерение да снимам пълнометражен филм, макар и аматьорски, след всичките ми останали опити и клипове... Чудя се дали да не измисля нещо в тази сфера, много е интересно.

 

Действай. Ако имаш нужда от помощ - с квот мога ше помогна...

 

Между другото преди потъването на Титаник, писател е написал романа "Корабокрушението на Титан". Цели 13 години преди Титаник да потъне... Как мислите - видял е какво е станало, като Жул Верн и е написал видението си, като уж художествена измислица или Илюминатите са се вдъхновили от книгата му и са осъществили готов план на практика?

 

Действието в книгата се припокрива 99% със реалните събития... Така както Жул Верн описва кацането на луната, Айфеловата кула, есемесите и подводницата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз отдавна имам намерение да снимам пълнометражен филм, макар и аматьорски, след всичките ми останали опити и клипове... Чудя се дали да не измисля нещо в тази сфера, много е интересно.

по - добре изобщо не се захващай, никой никога няма да го види! Тези неща се държът доста изкъсо, колко филма на Дискавъри, Н Джио и на независими автори има , но каква е съдбата им?

Много задълбахте тамата и почвам да се притеснявам за форума

 

иначе Камелия от "Черна Кръв"/"Оргазъм" (нз кой е първия) пропагандира и не е Х , а е + обърнат на 60 и няколко градуса

Link to comment
Сподели в други сайтове

по - добре изобщо не се захващай, никой никога няма да го види! Тези неща се държът доста изкъсо, колко филма на Дискавъри, Н Джио и на независими автори има , но каква е съдбата им?

 

Не казвам, че ще снимам филм буквално за Илюминатите или нещо такова. По-скоро ще потърся в онзи форум, към който съм дал линк, нещо интересно от миналото, което да се възроди един вид във филм. Това ми е идеята. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, признавам, че за първи път чувам за подобни неща. Да, чела съм преди за 25-тия кадър, но никога не съм чела по-натам. Днес зачетох темата, прочетох я цялата и се заинтригувах много. Само не можах да разбера - Какви са зидарите? Същите ли са като масоните? Каква им е целта? Защо певиците го правят? Какво печелят? Може ли някой да разясни историята, защото знам отгоре-отгоре, а ми е интересно и предисторията на тази тема. Забелязвам, че тук пишат хора, които са запознати и незапознатите изпускаме доста повече заради това, което не сте споменали и не го знаем..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, признавам, че за първи път чувам за подобни неща. Да, чела съм преди за 25-тия кадър, но никога не съм чела по-натам. Днес зачетох темата, прочетох я цялата и се заинтригувах много. Само не можах да разбера - Какви са зидарите? Същите ли са като масоните? Каква им е целта? Защо певиците го правят? Какво печелят? Може ли някой да разясни историята, защото знам отгоре-отгоре, а ми е интересно и предисторията на тази тема. Забелязвам, че тук пишат хора, които са запознати и незапознатите изпускаме доста повече заради това, което не сте споменали и не го знаем..

 

Зидарите са масоните. Mason на английски значи зидар. Виж на предната страница съм дал линк за жената "Свали". Тя обяснява кои са, какви са и за какво се борят.

 

 

 

 

Оф дъ типик мейби:

 

Тая Ейми Уайнхаус я били кремирали днес.... Доста странно според мен. Умряла е в събота, още не са излязли резултатите от аутопсията... Толкова бързо да я кримират... Винаги кремацията слага край на всякакви бъдещи опити за откриване на други неща... Тупак е бил кремиран 24 часа след убийството му... А вече има много знаци че е жив...

 

Та тая Уайнхаус да не е станала неудобна на някой? Не съм запознат въобще с творчеството й. Просто ми се стори много странно толкова бързо да се кремира след като смъртта й не е естествена и се чакат токсилогични резултати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото се случи в Норвегия преди няколко дена - тази трагедия не е случайна. Политиците са намесени в тази работа - министъра е трябвало да дава реч този ден - отложил с няколко часа ...случайност?!?!?!? I don't think so! Айде сега пак да дават вината на мюсюлманите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото се случи в Норвегия преди няколко дена - тази трагедия не е случайна. Политиците са намесени в тази работа - министъра е трябвало да дава реч този ден - отложил с няколко часа ...случайност?!?!?!? I don't think so! Айде сега пак да дават вината на мюсюлманите...

 

Виж на предната страница какво съм постнал. Убиецът от Норвегия е масон... Естествено аз не съм чул никъде в новините при нас да се каже това... Нз как е при вас отразен случая...

 

article-2017709-0D1F33FB00000578-704_306x512.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж на предната страница какво съм постнал. Убиецът от Норвегия е масон... Естествено аз не съм чул никъде в новините при нас да се каже това... Нз как е при вас отразен случая...

 

Новините тук са толкова зле, правят ситуацията розова. Ейми Уайнхаус има повече ефирно време отколкото трагедията (да и аз мисля, че прекалено бързо я кремираха без никакви резултати)

Иначе в Норвегия в момента е един голям цирк - постановка - има хора които са свидетели, че са видели снайперисти и че той не е бил сам... Но докато има новини - мозъците на хората ще бъдат промивани - Манипулация - хората са кукли на конци...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ейми Уайнхаус й направиха аутопсия, която не показа причина за смъртта. Затова бяха взети проби за токсикологичен анализ. След като това е направено няма причина тялото й да се държи. А щом роднините й са пожелали да се кремира- това е тяхно право. Още повече, че е ясно от какво е починала.

Колкото до норвежеца убиец..да, Драконе, споменаха, че е масон.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ейми Уайнхаус й направиха аутопсия, която не показа причина за смъртта. Затова бяха взети проби за токсикологичен анализ. След като това е направено няма причина тялото й да се държи. А щом роднините й са пожелали да се кремира- това е тяхно право. Още повече, че е ясно от какво е починала.

Колкото до норвежеца убиец..да, Драконе, споменаха, че е масон.

 

Може, аз не съм чул, но току що по бтв-новините казаха, че той е съобщил, че е част от международна организация. И че тя има много клетки в целия западен свят.

 

Вижте на 0:40

 

http://www.btv.bg/news/svetut/terorizum/st...na_prisada.html

 

Оня ден пък казаха, че бил обявил Саркози, Меркел и принц Чарлз за най-големите врагове на Европа :whistling:

 

Има нещо тука... в цялата тая история...

 

 

Аз вече си мисля да не би цялата тая трагедия в Норвегия да е за отвличането на вниманието. Целият свят сега е вперил поглед там, а на мен са ми ясни как действат те. Нз някъде по света друго нещо ако е станало да го прикрият като отклонят вниманието....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зидарите са масоните. Mason на английски значи зидар. Виж на предната страница съм дал линк за жената "Свали". Тя обяснява кои са, какви са и за какво се борят.

 

Благодаря. Потресох се, но темата ме заинтригува два пъти повече. И един може би малоумен въпрос - каква е разликата между масоните и илюминатите? И още един въпрос - какво печелят чалгарките като слагат тези символи по клиповете си (да приемем, че не се правят на интересни и са запознати с това)?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря. Потресох се, но темата ме заинтригува два пъти повече. И един може би малоумен въпрос - каква е разликата между масоните и илюминатите? И още един въпрос - какво печелят чалгарките като слагат тези символи по клиповете си (да приемем, че не се правят на интересни и са запознати с това)?

 

 

Илюминатите са най-висшестоящите в йерархията. Те са древно окултно тайно общество, чийто бог е Дявола и целят да постигнат т.нар. Нов Световен Ред и да го докарат на земята. Всичко това го пише в Библията...

 

Масоните са по-ниско в йерархията, отново тайно общество, обслужващо илюминатите... Други такива са Тамплиерите, Клуб на 300, Черепи и кости и др...

 

Чалгарките печелят слава и пари. Те са просто едни безмозъчни инструменти в ръцете им, чрез които си пропагандират идеите и целите... В чалгата нещата са много по-повърхностни за момента, за разлика от световните им марионетки, като Мадона, Лейди Гага, Бритни Спиърс, Джей Зи, Бионсе, Риана и т.н... Целта е промиването на мозъците на слушащите ги. Пропагандата за секс, разврат, насилие, загърбване на всякакви морални и религиозни ценности и хората да станат просто едни тъпи овце, лесни за манипулиране. Музиката е само част от това. Като прибавим и медиите, телевизията, пресата, киното,....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илюминатите са най-висшестоящите в йерархията. Те са древно окултно тайно общество, чийто бог е Дявола и целят да постигнат т.нар. Нов Световен Ред и да го докарат на земята. Всичко това го пише в Библията...

 

Масоните са по-ниско в йерархията, отново тайно общество, обслужващо илюминатите... Други такива са Тамплиерите, Клуб на 300, Черепи и кости и др...

 

Чалгарките печелят слава и пари. Те са просто едни безмозъчни инструменти в ръцете им, чрез които си пропагандират идеите и целите... В чалгата нещата са много по-повърхностни за момента, за разлика от световните им марионетки, като Мадона, Лейди Гага, Бритни Спиърс, Джей Зи, Бионсе, Риана и т.н... Целта е промиването на мозъците на слушащите ги. Пропагандата за секс, разврат, насилие, загърбване на всякакви морални и религиозни ценности и хората да станат просто едни тъпи овце, лесни за манипулиране. Музиката е само част от това. Като прибавим и медиите, телевизията, пресата, киното,....

 

Ясно. Тъй като се заговори за Камелия.. и ми стана доста интересно как например тя ще манипулира хората? С какво в клиповете й? Какъв смисъл има в символите? И как те ни влиаят, когато не ги познаваме? Аз например до днес не знаех за пирамидата с всевиждащото око и др. подобни символи. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно. Тъй като се заговори за Камелия.. и ми стана доста интересно как например тя ще манипулира хората? С какво в клиповете й? Какъв смисъл има в символите? И как те ни влиаят, когато не ги познаваме? Аз например до днес не знаех за пирамидата с всевиждащото око и др. подобни символи. :dontgetit:

 

Камелия пропагандира именно секс, разврат и нисък морал. А от скоро и с религията започна да злоупотребява... Виж в "Изпий ме цялата" какво показва - оргия в църквата. Клипа на Оргазъм дори няма да го коментирам.

 

И всички казват - "Много як клип", "Уникален е",...

 

Едно време и за Мадона беше така. Аз за съжаление също бях от хората на които бяха променили мисленето и одобрявах неща които са ужасяващи... Много се радвам, че разбрах истината. А всеки е свободен вече да избира - да вярва ли да не вярва ли, как се чувства добре и т.н...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия пропагандира именно секс, разврат и нисък морал. А от скоро и с религията започна да злоупотребява... Виж в "Изпий ме цялата" какво показва - оргия в църквата.

 

И всички казват - "Много як клип", "Уникален е",...

 

Едно време и за Мадона беше така. Аз за съжаление също бях от хората на които бяха променили мисленето и одобрявах неща които са ужасяващи... Много се радвам, че разбрах истината. А всеки е свободен вече да избира - да вярва ли да не вярва ли, как се чувства добре и т.н...

 

 

Благодаря за разясненията, доста неща разбрах по темата, които преди това ми бяха неясни и ще следя с интерес развитието на темата :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Титаник е доста интересна история, че никога не е имало айсберг, Титаник е бил счупения му брат Олимпик - след потапянето здравия Титаник си е пътувал без проблем...В момента дават филма и колко странно гледам към нещата които се случват ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Титаник е доста интересна история, че никога не е имало айсберг, Титаник е бил счупения му брат Олимпик - след потапянето здравия Титаник си е пътувал без проблем...В момента дават филма и колко странно гледам към нещата които се случват ;д

 

Е, айсберг е имало бе Воуг. Въпросът е, че през пролетта всеки знае, че има айсберги в Атлантика. Въпросът е, че се знае кой пътува на Титаник за Америка и ЗАЩО. Въпросът е, защо нитовете на носа са умишлено прецакани и слаби фирмено, въпросът е защо е наредено на кораба да се движи с пълна скорост в опасни води, защо не са обърнали внимание на нито един сигнал от други кораби за опастност от айсберги и защо е имало толкова малко спасителни лодки и дори банкерите от първа класа не са се спасили. Отговорът е - за да може Ротшийлдс да прокара закона за Федералният резерв и илюминатите да започнат да печатат доларите на САЩ, а на САЩ да се начислява лихва от ФЕД за всеки един долар и така да се превърне в държавата с най-голям външен дълг в света. За да може долара да се наложи като световна валута изкуствено и при един крах на САЩ да се пороби заедно с нея и целия свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, айсберг е имало бе Воуг. Въпросът е, че през пролетта всеки знае, че има айсберги в Атлантика. Въпросът е, че се знае кой пътува на Титаник за Америка и ЗАЩО. Въпросът е, защо нитовете на носа са умишлено прецакани и слаби фирмено, въпросът е защо е наредено на кораба да се движи с пълна скорост в опасни води, защо не са обърнали внимание на нито един сигнал от други кораби за опастност от айсберги и защо е имало толкова малко спасителни лодки и дори банкерите от първа класа не са се спасили. Отговорът е - за да може Ротшийлдс да прокара закона за Федералният резерв и илюминатите да започнат да печатат доларите на САЩ, а САЩ да начислява лихва за всеки един долар и така да се превърне в държавата с най-голям външен дълг в света. За да може долара да се наложи като световна валута изкуствено и при един крах на САЩ да се пороби заедно с нея и целия свят.

 

 

 

Всичко тръгва от строежа на кораба. Това, което не се съобщава на публиката, е

че в Белфаст редом с Титаник, се строи и негов кораб-близнак - Олимпик.

Корабите се строят рамо до рамо както виждате на по-долните снимки.

 

bows.jpg

 

 

 

Titanic-09-Olympic.jpgВсъщност Олимпик е първият построен кораб и се

явява по-голямата сестра на Титаник ако мога да се изразя така. Тъй като Олимпик

е завършен по-рано той се пуска в действие.

И така всичко е окей -

компанията печели пари от Олимпик, докато Титаник все още се строи... Тогава в

един злощастен ден Олимпик се сблъсква с военният катер Hawke който му

отваря доста голяма пробойна - можете да я видите долу.

 

hole.jpg

 

Избухва пожар. Корабът се поврежда - нанесени са

както става ясно по-късно - непоправими щети. В последствие всички виждат и

знаят, че Олимпик е повреден. И понеже винаги, преди един кораб да се пусне на

дълго пътуване бива оглеждан от застрахователи, същата участ не подминава и

Олимпик. Разбира се агентите казват, че те не могат да застраховат

кораб-развалина, тъй като нанесените щети от катера по корпуса на кораба са

очевидни. Олимпик не получава застраховка. Това разбира се е кошмарна новина за

собствениците, тъй като губят самосвали пари... Ако нещо се случи на кораба

докато е в океана, остават с пръст в уста, освен това, трябва да плащат и лични

щети на роднините на загиналите, тъй като няма застраховка и никой няма да даде

пукнат долар - компанията ще бъде разорена. Понеже е ясно, че това рано или

късно ще се случи с кораба, собственикът решава да вземе предварително парите. И

тогава става подмяната на повреденият Олимпик и току-що завършеният Титаник.

Единственото, което трябва да се направи, е да се сменят надписите и мебелите -

което става точно за 1 седмица. Така счупеният Олимпик е представен за чисто

новият Титаник. Всичко се изпипва - лъскава боя, гирлянди, празници, гости,

развълнувани пътници. Всичко е замаскирано до степен, в която няма да се усетят

простите хора - достатъчно, за да отпътува живият ковчег без никой да не

разбере.

За всичко това са знаели само няколко човека... Накрая един от тези

хора от персонала разкрива всичко. Във въпросният филм "Titanic - The Ship

That Never Sank" дават как персонала гледа с ужас кораба преди да

тръгне, защото са знаели че ще потъне. Виновникът за всичко това е

собственикът-евреин Дж. П. Морган.

 

И така, това, което се случва е

нещото, което сме наблюдавали много пъти в нашата история. Всичко се прави за

пари... :'( Корабът представян за Титаник, всъщност е повреденият Олимпик.

Истинският Титаник плава успешно години след инцидента... Разбира се крайната

цел на евреина е изпълнена. Запазва здравият си кораб и прибира застраховката от

"Титаник". Айсберг не е имало... Всичко е било само камуфлаж. Повредата е била

голяма и няма нищо общо с айсберга. Потапят го с всички хора със сатанинско

хладнокръвие! Не е учудващо за масон...

 

Това е историята на една от

големите и забравени конспирации на миналият век.

Това е плод на работата на

много изследователи и има зад гърба си солидни доказателства.

Наскоро в

колибка пуснаха филмът "Тайните на века - Титаник" - на руски е.

Не съм го гледал, но предполагам, че ще застъпи горната теза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега не съм чувал за тази история с "подмяната". Всъщност няма да се учудя ако е истина... Все пак защо да се праща чисто нов кораб на сигурна смърт, като може да се прати развалина... Все пак най-главната идея е, кораба да не стигне никога до Америка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се разпиша малко по темата

 

 

 

 

2:55

 

Това е интересно. Последната фраза на Исус на кръста, която гласи "Боже, защо ме изостави?" и има противоречиви тълкувания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е интересно. Последната фраза на Исус на кръста, която гласи "Боже, защо ме изостави?" и има противоречиви тълкувания.

 

Не е последното. Последното, което е казал на кръста е: Отче! В Твоите ръце предавам духа Си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...