Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Специално си изтеглох софтуер за обръщане..Изпях репликата върху караоке, после я обърнах - нищо подобно на написаното не се чува. Реших, че пея толкова фалшиво, че затова не се получава. Сложих истинската версия на Мадона и пак я обърнах..отново същото.

 

Питам те, Драконе, ако го нямаше написаното за това, какво се предполага, че трябва да чуеш, щеше ли наистина да чуеш Hear us, Save us, Satan?

И веднага давам пример - преди 3 дена пътувахме 4 човека в моята кола и слушахме радио. Почна някаква песен, която другите трима знаеха, а аз не. На припева една от думите я чух по съвсем различен начин и питах дали така се пее. Те ми се изсмяха, но следващият път, когато дойде припева човекът, който седеше до мен ми каза "Офф, че си, сега вече и аз го чувам така"...въпреки, че говорим за човек, който знае текста и песента.

 

 

Мисълта ми, Драконе е, че ако събереш 100 човека и им пуснеш песента наопаки, едва ли ще има и 5-ма, които да чуят Hear us, Save us, Satan. Но ако им я пуснеш обърната, а отдолу тече този надпис, сигурно 95 ще се закълнат, че са го чули.

 

 

А присъствам в темата, защото смятам, че е важно всички подобни глупости да се подлагат на съмнение. Възможно е да има и доза истина, но в един момент започвате да правите от мухата слон, да преиначавате факти, да приписвате състояния... Трябва малко здрав разум, който да се противопоставя. Най-малкото и ти с твоите теории ще имаш полза.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Накара ме да си изтегля програма за пускане на песни на обратно.

Бейбе, бейбе, бейбе , оооо

 

 

На обратно се чува... Летми ин летми ин, летми ин...

И аз не знам как става

 

Изтегли си GoldWave - 3 мегабайта е и сам чуй ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално си изтеглох софтуер за обръщане..Изпях репликата върху караоке, после я обърнах - нищо подобно на написаното не се чува. Реших, че пея толкова фалшиво, че затова не се получава. Сложих истинската версия на Мадона и пак я обърнах..отново същото.

 

Питам те, Драконе, ако го нямаше написаното за това, какво се предполага, че трябва да чуеш, щеше ли наистина да чуеш Hear us, Save us, Satan?

И веднага давам пример - преди 3 дена пътувахме 4 човека в моята кола и слушахме радио. Почна някаква песен, която другите трима знаеха, а аз не. На припева една от думите я чух по съвсем различен начин и питах дали така се пее. Те ми се изсмяха, но следващият път, когато дойде припева човекът, който седеше до мен ми каза "Офф, че си, сега вече и аз го чувам така"...въпреки, че говорим за човек, който знае текста и песента.

Мисълта ми, Драконе е, че ако събереш 100 човека и им пуснеш песента наопаки, едва ли ще има и 5-ма, които да чуят Hear us, Save us, Satan. Но ако им я пуснеш обърната, а отдолу тече този надпис, сигурно 95 ще се закълнат, че са го чули.

 

 

Брех колко си бърз :whistling: Странно. Аз също съм го правил този експеримент с мое изпяване, с на Мадона, с на Нели Петкова и с на MadHouse и във всичките варианти се чува именно това ;)

 

Също така на човек който не е виждал клипчето със субтитри съм му го пускал и съм питал какво чува и той каза "Нещо за сейв ъс сейтън"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брех колко си бърз :whistling: Странно. Аз също съм го правил този експеримент с мое изпяване, с на Мадона, с на Нели Петкова и с на MadHouse и във всичките варианти се чува именно това ;)

 

Също така на човек който не е виждал клипчето със субтитри съм му го пускал и съм питал какво чува и той каза "Нещо за сейв ъс сейтън"...

Да, програмата Audacity бързо се тегли ;)

 

Чак ме изкушаваш да се видим с тебе да изберем случайни хора и да им пуснем записа, за да питаме какво мислят.

В тази връзка, теб, конкретно какво те притеснява какво се пее в песента на Мадона, при положение, че е на английски..Съответно ефект върху неанглоезичната публика тя няма да има, ако приемем, че въобще има ефект. :1000 (29):

 

Той и ебе наобратно се чете ебе, ама това значи ли, че има скрито послание. :1000 (29): :1000 (29):

И за да те улесня...Нямам търпение да пуснеш линкове към песни, където live се чува като evil :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Накара ме да си изтегля програма за пускане на песни на обратно.

Бейбе, бейбе, бейбе , оооо

На обратно се чува... Летми ин летми ин, летми ин...

И аз не знам как става

 

Изтегли си GoldWave - 3 мегабайта е и сам чуй ;)

Сега можеш да си повтаряш бързо думата "капиш" и да видим какво ще ти се получи. :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега можеш да си повтаряш бързо думата "капиш" и да видим какво ще ти се получи. :1000 (29):

Ае човек. Освен думи и срички си има и ударения. За това даже ебе на обратно не е ебé, а е éбе или нещо такова.

Звуците в азбуката не са само 30, колкото буквите, а много много повече.

Като към тях добавиш и ударенията ... смятай какво се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, програмата Audacity бързо се тегли ;)

 

Чак ме изкушаваш да се видим с тебе да изберем случайни хора и да им пуснем записа, за да питаме какво мислят.

В тази връзка, теб, конкретно какво те притеснява какво се пее в песента на Мадона, при положение, че е на английски..Съответно ефект върху неанглоезичната публика тя няма да има, ако приемем, че въобще има ефект. :1000 (29):

 

Той и ебе наобратно се чете ебе, ама това значи ли, че има скрито послание. :1000 (29): :1000 (29):

И за да те улесня...Нямам търпение да пуснеш линкове към песни, където live се чува като evil :1000 (29):

:wacko: :wacko: :wacko: Въобще повече няма да ти отговарям. 100000 пъти казах, че всеки е свободен в каквото си иска да вярва, да прави и да мисли... Ако искаш слушай 24/7 Лейди Гага и там каквото искаш прави, ако искаш бъди атеисти, мазохист, анархист... Не съм ти майка да те поучавам. Но тук в тази тема сме се събрали "тъпи парчета", които споделяме едно общо мнение и поучение от теб не ни е нужно... Досаден си като зайка в тема за Лейди Гага.

 

Много случайности и съвпадения бе... Как толкова неща случайни събрани заедно са станали :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ае човек. Освен думи и срички си има и ударения. За това даже ебе на обратно не е ебé, а е éбе или нещо такова.

Звуците в азбуката не са само 30, колкото буквите, а много много повече.

Като към тях добавиш и ударенията ... смятай какво се получава.

Така, но също така има и "чувам, какво искам да чуя", има и "чуваш това, което ти казах, че ще чуеш", има и "чуваш това, което ти е написано, че чуваш"...

 

Драконче,след като няма да ми отговаряш..няма смисъл и аз да ти отговарям :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А има и 'чувам, това което се чува' :gun_bandana:

Отново питам - със сто процентово убеждение ли твърдиш, че ако никога през живота си не беше чувал за илюминати, за скрити послания и всякакви подобни неща щеше да чуваш тези неща в песните?

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От епизод излъчен през 1997г. :whistling:

 

През 1995 г. един антиилюминат е пуснал на пазара карти които показват плана на Илюминатите за Нов Световен Ред и бъдещите им действия:

 

Вижте през 1995 година какво е имало на картите:

 

11 Септември 2001 г. - Атентатът срещу Световния Търговски Център и Пентагона.

illuminati%20cards.jpg

 

Фукушима 1? 2011 г.

nuclear-accident1.png

 

Разливът на петрол от Бритиш петролиум в Мексиканския залив:

oilspill.png.jpg

 

Ами това?

lady_gaga_illuminati_card.JPG

 

Ето клипче за картите, понеже са много:

 

 

 

 

p.s. Aз имам книга издадена през 1993 г. в която пише, че Илюминатите ще атакуват един от най-големите градове в САЩ и дилемата е между Ню Йорк, Сан Франциско и Лос Анджелис.

 

Бившата илюминатка "Свали" още през 2002 г. казва, какво ще се случи и говори за бъдеща световна финансова криза и военен режим... Е те вече са факт.

 

Колко много "случайности".

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това са дявол, ад, рай и прочее простотии дори не желая да коментирам. Тия неща дори не съществуват, те тръгнали да ми обясняват как изглеждат и какво правят :1000 (29): :1000 (29):

 

Доста глупаво изказване, чак не вярвам, че излиза от твоята уста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че има много общо по темата, но все пак... има. Влизам във вибокса и очите ми попаднаха на това клипче. И не съжалявам, че го изгледах. Човекът говори много хубави и истински неща, които си заслужава поне да чуем. Не е нужно да се съгласявате но аз от една година и половина мисля по точно същия начин и се радвам, че го изгледах. 20 минути е, ако имате желание...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новините от днес :whistling:

 

Финансов апокалипсис заплашва САЩ

0000117323-article.jpg

 

Финансов апокалипсис заплашва САЩ. Американските законодатели имат 72 часа да приемат мерки за повишаването на тавана на държавния дълг. В противен случай страната е заплашена да изпадне в неплатежоспособност. Ситуация, идентична с тази в Гърция от последните дни.

 

Американската държавна хазна е полупразна. Би Би Си твърди, че компютърния гигант "Епъл" разполага с повече пари в наличност, отколкото цялата държава.

 

САЩ трябва да повишат тавана на своя вътрешен дълг, за да може да изплащат заплати, пенсии и социални помощи.

 

Кризата е породена от конфликта между демократите на Барак Обама и техните опоненти от Републиканската партия. Едните имат мнозинство в Сената, а другите в Конгреса. Републиканците настояват за краткосрочно вдигане на тавана на дълга с 900 милиарда долара и орязване на социалните плащания. Демократите искат таванът да се вдигне с близо 3 трилиона долара, но да се запазят социалните програми.

 

Хипотетично президентът може сам да реши да пренебрегне тавана на дълга, установен през 1917 година, но подобно решение може да се окаже противоконституционно.

 

http://www.btv.bg/news/svetut/usa/story/50...shva_SASht.html

 

 

 

п.с. За справка:

В момента дългът на САЩ е над 14 трилиона долара. Най-големият в света. (от Часовника на Дълга в Ню Йорк)

Дългът на България е един от най-малките и е 36 063.7 млн. евро. (от данни на БНБ май 2011)

 

Замислих се сега над думите на илюмината Кранц от Prison Break. - Всеки лекар, преди да започне да оперира човек, първо се тренира върху жаба, после върху прасе, а накрая и върху човек. Лаос (България?) е нашата жаба, Дания или Швеция (Гърция?) ще са нашето прасе, а оттам нататък каквото поискаме (САЩ?).

Link to comment
Сподели в други сайтове

U.S.A - you are the weakest link. Goodbye! :D Ми да фалират, сами си вотиха за черния дявол...

 

Хаха, ся се сетих че много преди въобще да се чуе за Обама, май Ванга била казала, че когато черен стане президент на САЩ - той ще е последният им президент :dontgetit:

 

Не знам дали ще се сбъдне това но ако е истина - или няма да има САЩ или ще дойде Новия Ред и няма да е нужен президент.

 

Лично аз смятам, че ще им отпуснат малко фира, като на Гърция, но това още повече ще ги съсипе. Краха на Америка идва много, много скоро. До няколко години.

 

Лошото е, че цялата световна икономика се определя от шибаният им долар. Което естествено е с цел направено. Само ме е яд, как никой не прави нищо по въпроса да не е така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, ся се сетих че много преди въобще да се чуе за Обама, май Ванга била казала, че когато черен стане президент на САЩ - той ще е последният им президент :dontgetit:

 

Не знам дали ще се сбъдне това но ако е истина - или няма да има САЩ или ще дойде Новия Ред и няма да е нужен президент.

 

Лично аз смятам, че ще им отпуснат малко фира, като на Гърция, но това още повече ще ги съсипе. Краха на Америка идва много, много скоро. До няколко години.

 

Лошото е, че цялата световна икономика се определя от шибаният им долар. Което естествено е с цел направено. Само ме е яд, как никой не прави нищо по въпроса да не е така...

 

Да, точно Ванга каза за чернокожия президент и че ще е последния...Много от последните й предсказания са верни...

 

2011 - В результате выпадения радиоактивных осадков в Северном полушарии не останется ни животных, ни растительности. Затем мусульмане начнут химическую войну против оставшихся в живых европейцев.

Нищо чудно това да стане! Като гледам по кой път вървим...

 

Не знам, но да питаш на улицата който и да е американец - едва ли ще има каквото и да е мнение по тоя въпрос - по-тъпа нация от тия няма - Мислят, че света се върти около тях заедно с 'шибания им долар' - айде сега да ги видим на къде ще тръгнат...Републиканците и демократите са дебели глави и с мъка ще постигнат съгласие.

 

 

 

--------

 

Бтв оня ден си играх малко на Пауър Директор-а reverse-на някои песни за съобщения и в 'да ти го дам ли' - след малко ще ви дам клип ... ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Част от това което чух - Сложила съм клипчето да е видимо за хора с линк...

 

http://www.youtube.com/watch?v=eVy7MMZExTQ

 

 

Аз че съм луда - съм луда, но чувам да пее - в началото "Имат другите деца, имат другите - има и деца, ДА, щели са да се снимат..."

 

0:18 - 100% съм сигурна, че пее "А дръпна се нещо се дръпна..."

 

Сега вашите версии хахахах ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драконе, очевидно светът откакто съществува е устроен да съществува така, че да има винаги 1 велика сила..Питам аз, понеже очевидно много искаш Америка да бъде съсипана, кой ще дойде след нея? Русия ли искаш да е водещата световна сила, Китай ли, Иран ли? Много сте ми странни тия хора, които плюят по Америка и й пожелават скорошен край на съществуването без да се замислят какво ще последва после.. Защото аз предпочитам Майкрософт, Гугъл и Friends пред Путин или Ху Дзинтау
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все се каня да снимам като минавам и все забравям-на 2-3 места в София забелязвам знак напръскан със спрей (очевидно през шаблон) който представлява ръка във формата на 6-ца и в кръгчето образувано от палеца и показалеца има око. Има и надпис Your eye? :mf_surrender: Символа е ясен въпроса е защо е направено-пропаганда или анти?

 

 

 

 

И като чета ми изниква един въпрос- на всичките тия техни пионки без значение музиканти или политици,хипотетично като се осъществи плана им и марионетки вече не са им нужни,какво? Няма ли да го ядът и те същия? Какъв е смисъла да го правят тогава освен ако не е принудително против волята им?

 

 

 

 

И ето нещо което истински ме втрещи и не мога да реша възможно ли е наистина.. Гледайте след 6:55. Представяте ли си Обама всъщност да е Бен Ладен? :mf_surrender:

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека те успокоя, Светулке...Пръстовите отпечатъци също могат да бъдат променени след операция.

 

Ъъъъъ ти не си инстанция аз чакам Дракона да каже 1000%20(29).gif хахах не ве ясно че едва ли е невъзможно,но погледни като им наложат ръцете...

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...