Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Бъзиците по адрес на Графа на страна, все пак не ви ли се вижда чутовно този певец, който няма актуални хитове да прави концерт на стадион "Васил Левски"? Концертът и публиката изглеждат внушителни. И 20 000 да е събрал, това са истински фенове, Преслава, дето се води за лидер в държавата ще събере 14К, а Графа, дето хората го имат за никой - 20 000 на Васил Левски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Andrew Cunanan. каза:

той и от хитове няма нужда, съдейки по популярността на песните му последните 10 години.

Графа има поне 5 шлагерни хита + поне 10 топ такива. Малко обнови си базата данни, че е празна, когато става дума за нещо извън чалгата.

преди 23 минути, Balkandji1 каза:

Бъзиците по адрес на Графа на страна, все пак не ви ли се вижда чутовно този певец, който няма актуални хитове да прави концерт на стадион "Васил Левски"? Концертът и публиката изглеждат внушителни. И 20 000 да е събрал, това са истински фенове, Преслава, дето се води за лидер в държавата ще събере 14К, а Графа, дето хората го имат за никой - 20 000 на Васил Левски.

Разликата е, че едната се изявява по чалготеки, а там са студенти и пияндурници, които реално потребяват музиката покрай алкохола и забавлението. Колко от присъстващите там са наистина заради изпълнителя? Виждаме, че повечето седят като декор. И с тях, и без тях е все тая.

В другия случай имаме певец, за който N-зрители са готови да платят ВХОД, но не за столкване на мацки в кенефите или пиячката, а защото харесват съответния изпълнител. 

Защото второто е по-ценно? Защото тези хора са по-отдадени, платежоспособни и най-вече лоялни (поне за определен период). Докато в клубовете - излизаш и следващия път са други - все така незакачени.

Именно по тази причина чалгата има нужда от хитове, хитове, хитове, било то и сезонни. Само така ще симулира звездност. Истината е, че където са поканили Лидия, на нейното място можеше да е всяка. Въпрос на Сашка Ангелче и Женя Димова. Когото си изберат те.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Графа има поне 5 шлагерни хита + поне 10 топ такива. Малко обнови си базата данни, че е празна, когато става дума за нещо извън чалгата.

Разликата е, че едната се изявява по чалготеки, а там са студенти и пияндурници, които реално потребяват музиката покрай алкохола и забавлението. Колко от присъстващите там са наистина заради изпълнителя? Виждаме, че повечето седят като декор. И с тях, и без тях е все тая.

В другия случай имаме певец, за който N-зрители са готови да платят ВХОД, но не за столкване на мацки в кенефите или пиячката, а защото харесват съответния изпълнител. 

Защото второто е по-ценно? Защото тези хора са по-отдадени, платежоспособни и най-вече лоялни (поне за определен период). Докато в клубовете - излизаш и следващия път са други - все така незакачени.

Именно по тази причина чалгата има нужда от хитове, хитове, хитове, било то и сезонни. Само така ще симулира звездност. Истината е, че където са поканили Лидия, на нейното място можеше да е всяка. Въпрос на Сашка Ангелче и Женя Димова. Който си изберат те.

 

 

guMoBa ce neHcuoHupa omgaBHa

преди 22 минути, Balkandji1 каза:

Бъзиците по адрес на Графа на страна, все пак не ви ли се вижда чутовно този певец, който няма актуални хитове да прави концерт на стадион "Васил Левски"? Концертът и публиката изглеждат внушителни. И 20 000 да е събрал, това са истински фенове, Преслава, дето се води за лидер в държавата ще събере 14К, а Графа, дето хората го имат за никой - 20 000 на Васил Левски.

He ca 20,000, aMa Heūce. npeyBe/\u4eHu gaHHu

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Пф, има ли компания, която не е опрашила? Май няма друга певица с толкова широки познания по чалга компании. 

Fekali

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

guMoBa ce neHcuoHupa omgaBHa

He ca 20,000, aMa Heūce. npeyBe/\u4eHu gaHHu

Дадох ги за илюстрация.

А 20к - всички медии го написаха. По тая логика, ако е писано, че Азо е имал 12к, реално са били колко 5к? Стига си търсил под вола теле. Като са големи звезди - да се изтипосат и те на стадиона. Ама те 20 ретро кози не могат да съберат 5к в Арената, а какво говорим за 20к на стадион.

Даже леля ти Чакъркова прави по 3 концерт в НДК или пълни Арената всяка година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Дадох ги за илюстрация.

А 20к - всички медии го написаха. По тая логика, ако е писано, че Азо е имал 12к, реално са били колко 5к? Стига си търсил под вола теле. Като са големи звезди - да се изтипосат и те на стадиона. Ама те 20 ретро кози не могат да съберат 5к в Арената, а какво говорим за 20к на стадион.

Даже леля ти Чакъркова прави по 3 концерт в НДК или пълни Арената всяка година.

 

Tyk nu6am caMo ucmuHu

IMG_7465.png

преди 19 минути, THE IIconic каза:

TBa He e My3. KoMnaHuq, a pa3npocmpaHume/\ guGuma/\eH

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Balkandji1 каза:

Бъзиците по адрес на Графа на страна, все пак не ви ли се вижда чутовно този певец, който няма актуални хитове да прави концерт на стадион "Васил Левски"? Концертът и публиката изглеждат внушителни. И 20 000 да е събрал, това са истински фенове, Преслава, дето се води за лидер в държавата ще събере 14К, а Графа, дето хората го имат за никой - 20 000 на Васил Левски.

неделя в предаването на Светльо Иванов по Би Ти Ви обявиха, че 14 000 са пяли с Графа, но пиарите на певеца решиха да увеличат бройката на 20 000. По информация на Lupa.bg на стадиона е имало не повече от 12 000 публика, като след 20.30 часа са пуснали всички желаещи да влязат без билети

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да се заяждам, осмивам и иронизирам, на Графа знам само 3 хита - Крадена любов, Убиваме с любов и Дим да ме няма. 😕 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Без да се заяждам, осмивам и иронизирам, на Графа знам само 3 хита - Крадена любов, Убиваме с любов и Дим да ме няма. 😕 

A3 He 3HaM muq, ko kamo geme xapecBax TokoB ygap, G/\aBa u o6me egHa om moq pog, Ha koqmo He noMHq uMemo

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Balkandji1 каза:

Бъзиците по адрес на Графа на страна, все пак не ви ли се вижда чутовно този певец, който няма актуални хитове да прави концерт на стадион "Васил Левски"? Концертът и публиката изглеждат внушителни. И 20 000 да е събрал, това са истински фенове, Преслава, дето се води за лидер в държавата ще събере 14К, а Графа, дето хората го имат за никой - 20 000 на Васил Левски.

Всеки път, в който отида в Кауфланд чувам да въртят я песен на Графа, я песен на Поли Дженова. направо ми иде да отида на информация и да им кажа:

 

преди 1 минута, asylum каза:

A3 He 3HaM muq, ko kamo geme xapecBax TokoB ygap, G/\aBa u o6me egHa om moq pog, Ha koqmo He noMHq uMemo

убиваме с любов била на миро

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Без да се заяждам, осмивам и иронизирам, на Графа знам само 3 хита - Крадена любов, Убиваме с любов и Дим да ме няма. 😕 

"Невидим" беше голям хит. А "Давам всичко за теб" беше баладичен мегахит хит в десетилетието 2000-2010. Каквото и да си говорим, ми изглежда внушително, че в края на 2023 прави концерт с 15К публика. И на 5000К бих се учудил, за мен той отдавна угасна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

nogaBame /\u BomoBe!

@DevilWish @Sunlight

IMG_7466.png

Тук ли? До сега не съм гласувал :D 

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Без да се заяждам, осмивам и иронизирам, на Графа знам само 3 хита - Крадена любов, Убиваме с любов и Дим да ме няма. 😕 

И Ако има Рай.... Убиваме с любов не е ли на Миро?
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Всеки път, в който отида в Кауфланд чувам да въртят я песен на Графа, я песен на Поли Дженова. направо ми иде да отида на информация и да им кажа:

 

 

Да, но в Кауфланд хората са ботове - те не слушат музика, не ходят по концерти, само ядат. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Всеки път, в който отида в Кауфланд чувам да въртят я песен на Графа, я песен на Поли Дженова. направо ми иде да отида на информация и да им кажа:

 

убиваме с любов била на миро

 

u mBa bu/\o HekBo mpuo, myk Ha/\u He 3a4umam Heco/\oBume nap4ema ?

3a ga He e cnaM:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

u mBa bu/\o HekBo mpuo, myk Ha/\u He 3a4umam Heco/\oBume nap4ema ?

 

 

Оф, моля те, това е като фийта на Галена с Диджей Живко Микс "Хавана тропикана". Всеки слуша песента заради Графа!

- фенче

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Оф, моля те, това е като фийта на Галена с Диджей Живко Микс "Хавана тропикана". Всеки слуша песента заради Графа!

- фенче

МНОГО МОЛЯ!

Аз слушах Хаваната само заради включването на Жив Комикс!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Оф, моля те, това е като фийта на Галена с Диджей Живко Микс "Хавана тропикана". Всеки слуша песента заради Графа!

- фенче

A3 c/\y6ax 3apagu JuB KoMukc 🥹

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

A3 c/\y6ax 3apagu JuB KoMukc 🥹

 

Току що, Andrew Cunanan. каза:

МНОГО МОЛЯ!

Аз слушах Хаваната само заради включването на Жив Комикс!

🤩

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...