Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 54 минути, xroflx9 каза:

Е,това е сигурно най-добрата песен на Лидия,но не е била хит. от самостоятелните й песни само Щрак беше някакво хитче. Като й махнем дуетите,самостоятелно май само Адам е по зле от нея в Алфа😃и тези новите Алфи де

Съжалявам @Gerganafen знаеш че те обичам🥺❤️

Демек почти всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.05.2024 г. от 15:48, Danger. каза:

Следващият път може да си плати и на Емилия Стоянова за класацията в Сигнал, която я следят тримата човека от форума и още пет човека цялостно извън него. :1000(29):

Там не е трудно. Достатъчно е да гласуват Алфите и още двама-трима човека и ще спечели. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , -A. каза:

Десислава вече е една никаквица. От последните и проекти се забележиха само дуетите с Азис и Джордан. Самостоятелно е пълно зеро!

Това в дългосрочен план ще задмине оригинала на Десислава. Срам за нея!

Версията на Емануела се получи в пъти по-добре от тази на Деса. Дори забравих вече, че е нейна в оригинал. Нормално е да я задмине. Жалко за Деса, дано се размисли за кариерата си и да се стегне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Важното е, че Добричката Вещица направи златен албум, когато интернетът превзе всичко. 😘 

И диамантен - "Да гори в любов".💎

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Искам го стискам го мисля не е клипирана изобщо. Скандалното беше Чики чики, но добре че ми подсказа 

WWW.VBOX7.COM

Booking: Luna За концерти и участия: +359/889565096 luna_music@abv.bg

 

Мяза на кон лапнал чинии, както каза Фънки. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Май няма по-забравено топ име. Джена, Джуна и Ася пак си намериха някакви хитчета, ама тая залезе тотално.

 

Този песен е яка, обаче аз харесвам оригинала много повече. С Илиян трябваше да пуснат нещо по-живо и танцувално и можеше да нацелят хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Коментирай, че Да гори в любов ще я отвее скоро, за второ място от 2018 година. :naked:

Коментирай, че тук се спореше дали тя или Феноменален е по-голям хит... 🙈

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Danger. каза:

Сашка МегаСтар е голяма сила, посветиха й песен:

https://vm.tiktok.com/ZGeQYDT3P/

VM.TIKTOK.COM

:1000(29):

Този имаше профил тук, нали? Беше фен на Галена от черноморието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Какви ги говориш? Диамантен е платинен, уможено по 10 пъти, а платинен е златен умножено по 2.

Казах го на шега понеже тук се шегувахме, че е диамантен когато излезе и се говореше, че беше пуснала втори тираж. Постоянно се закачахме с Пресови, че са 2 тиража от по 100 копия. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Казах го на шега понеже тук се шегувахме, че е диамантен когато излезе и се говореше, че беше пуснала втори тираж. Постоянно се закачахме с Пресови, че са 2 тиража от по 100 копия. 😁

Чувам Галена ще издава албум. На какво мнение си, нужно ли е в 2024 да се издават албуми?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Чувам Галена ще издава албум. На какво мнение си, нужно ли е в 2024 да се издават албуми?

В случая мисля, че е добра идея заради годишнината, а и тя не е издавала толкава много години. За мен такъв тип албуми са с колекционерска стойност и като подарък към верните фенове. От време на време и като има поводи като годишнината е хубаво да се пусне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

В случая мисля, че е добра идея заради годишнината, а и тя не е издавала толкава много години. За мен такъв тип албуми са с колекционерска стойност и като подарък към верните фенове. От време на време и като има поводи като годишнината е хубаво да се пусне. 

Когато попитах Дейнджър какво мисли за липсата на концерт по случай годишнината, той отговори "Спокоен съм, не се ли сещаш защо?". Това означава ли, че се планира концерт, ти какво знаеш, ако е позволено да казваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DanielPiliov каза:

Какво да прави повече Анелия, като даде такъв различен продукт и никой не го оцени? До ден днешен тази песен не ми е писнала, толкова различно и брутално звучене има , но всички пак са недоволни и затова ще си седи на под 3М. 

 

Кое му е различното като пак пее за пиене?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DanielPiliov каза:

И пак ще го кажа, певици и певци от такъв ранк - НЯМА КАК ДА ЗАЛЯЗАТ, ако ще и 5 години хит да няма, пак ще бъде топ име. Не знам от къде ви идват тези идиотщини да ги фъфлите, същото и с Преслава го бяхте говорили и ме нападнахте като ви го обясних, но след “Улицата” гък няма!🤫

Да знаете Азис залезе, соло хит няма от миналото десетилетие!🤭

За протокола(само от ютуб)

АНЕЛИЯ

Милион 2020 - 17М

Влез, влез  2021 - 8М

Наранихме се 2022 - 11М

Нямаш мене 2023 - 17М

Да ви имам и мисленето…

 

Веднага те оборвам! Гюрулту и Вaрела как залязоха през 2005-та и 2007-ма съответно, а бяха певици на годината, държаха хитовете на предните години, по тях имаше национална истерия и въобще бяха на върха?! Анелия никога не е била на тяхното ниво.

Милион има тея гледания заради Денис.

Влез, влез беше сезонен хит. Наранихме се, заради носталгията и щото е яка песен, единствената й яка това десетилетие. Нямаш мене е с доста купени и никога не е гърмяла като за песен с тези гледания, с които е.

Но дори и да приемем, че има 5 хита туй десетилетие, какво ще кажем за останалите флопове:
Пие ми се - 2,9 М
Двама - 2,5 М
Котка - 2,3 М
Няма драма - 6,6 М (сезонен хит)
Към вратата - 8,7 М (сезонен хит заради Манол)
Любов - 2,7 М
Лока, лока - 1,4 М
Не можеш да ме замениш - 1,5 М
Цял живот - 1,3 М

И като теглим чертата за това десетилетие - Анaл има 3 песни над 10 милиона (Наранихме се, Милион и дуета с Кок аин), 3 сезонни хита (Влез, влез; Няма драма и Към вратата) и 7 провала с под 3 милиона гледания ( а 3 от тях и с под 2 милиона гледания).

Няма нужда да вадим хитовете на Цура, Пресис и Галош за този период нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DanielPiliov каза:

Една от малкото, която рискува да пусне нещо различно, но масовката не го оценява, но реве, че всичко е еднакво.

 

Кое му е различното на това - тексстът е един голям банализъм, музиката и аранжимента са демоде и с некридитирани "ааааааааааа" вокали на Гергана, а клипове, снимани на витошка - бол!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...