Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Лол преди Willy да направи статистиката не бях осъзнавал, че Десислава има много повече песни с 1М+ в Спотифай не само от всичките си peer-ки, ами и от почти всички от следващата генерация - 7 (до няколко дена 9)...

Не бяхме сред първите пробили в тази платформа, както във Vbox и YouTube, но с времето нещата си идват по местата. Време е за нов кючек!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, asylum каза:

CaMo MaHo/\ nрaBu aBmopcka My3uka! nokpoBume/\ka Ha pogHomo!

 

Тя никога не е обичала да прави кавъри. След Ара Мюзик когато сама си пое продукцията мисля че има само 3 - Още те обичам, Мамино Синче и Като Теб.

Като Мамино Синче не е била някакъв голям хит в оригинал, а Като Теб Биолчев си е чопкал от гръцката песен, но ме съмнява Емануела да е знаела за оригинала. Иначе нямаше да я пусне.

Все пак мисля че по някое време може и да се поддаде и да пусне кавър по поточната линия. Или ако някой като Галин или Константин купи кавър и я покани за дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Това беше хит. Закачлива песен и клип. Галин тогава беше голям тийн идол. Купуването започна чак 2020-та някъде...

He e bu/\o xum. Bceku geH u3/\u3ax, He c1M q 4yBa/\ Hu B guckomeku B Cofuq u no Mopemo, Hu om ko/\u. Bceku om mpuMama e kynu/\ no 6M 😅🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Не й знам песните, но е супер яка баба. Говори за рака, за Фолклор Тв, за чалгата. Страхотно мислене има.

Ми вземи я за жена. Подаряваме ти я. Водещият също ти я подрява. Ще й целуваш дъртите ненки. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Не й знам песните, но е супер яка баба. Говори за рака, за Фолклор Тв, за чалгата. Страхотно мислене има.

🤮🤮🤮🤮🤮

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да прави повече Анелия, като даде такъв различен продукт и никой не го оцени? До ден днешен тази песен не ми е писнала, толкова различно и брутално звучене има , но всички пак са недоволни и затова ще си седи на под 3М. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

На египет гея, Не ме заслужаваш бяха по-хитови. Особено първата избухна здраво, след 2016 Гъбин почна да дава леко задна.

Не го ли бяха хванали още в началото със засъхналата сп ерма на Хари Я по косата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji1 каза:

Ми вземи я за жена. Подаряваме ти я. Водещият също ти я подрява. Ще й целуваш дъртите ненки. :3fdb8960598fa63e:

Прекрасно. Вече отписвам Графа, време е Чакито.

Имам нова фаворитка. ДААААЙЙЙЙ

7.7 милиона wtf

Link to comment
Сподели в други сайтове

noMuc/\ux, 4e 6me q M/\qcHe no ycmama 🤣

WWW.INSTAGRAM.COM

865 likes, 7 comments - ivana_music_bulgaria on May 5, 2024: "Христос Воскресе! 🕯️ Нека бъде здраве, любов и благоденствие за всеки еди�...".

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DanielPiliov каза:

Какво да прави повече Анелия, като даде такъв различен продукт и никой не го оцени? До ден днешен тази песен не ми е писнала, толкова различно и брутално звучене има , но всички пак са недоволни и затова ще си седи на под 3М. 

 

u moBa e cynep

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

be for real това беше много по-голяма сензация от Няма да ти пиша. 😫

 

Пресис имаше милион за 3 дни и часове. 😘 Беше направила с Няма да ти пиша повече гледания за първите 24 часа от Галена, Азис и Цура с Пей сърце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

noMuc/\ux, 4e 6me q M/\qcHe no ycmama 🤣

WWW.INSTAGRAM.COM

865 likes, 7 comments - ivana_music_bulgaria on May 5, 2024: "Христос Воскресе! 🕯️ Нека бъде здраве, любов и благоденствие за всеки еди�...".

 

Защо е рестриктнато за пълнолетни :D 

Представям си как е продължило с Душ или направо + Ало, девойките по-кротко с водките като послание за софистицираната публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа хубаво бълват кавъри,но какво ще стане когато им изтекат правата? Галин както обича бързи и лесни пари и успехи,песните сигурно ще си потънат в забвение. Дано поне ги е откупил за повече години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Алфа хубаво бълват кавъри,но какво ще стане когато им изтекат правата? Галин както обича бързи и лесни пари и успехи,песните сигурно ще си потънат в забвение. Дано поне ги е откупил за повече години.

Това иронично ли го казваш? То всичките им песни вехтеят само месец след излизането им. Притрябвали са им след 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Това иронично ли го казваш? То всичките им песни вехтеят само месец след излизането им. Притрябвали са им след 10 години.

Е колкото и да вехтеят все ще им капе по някой лев от гледания и стрийминг😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак ще го кажа, певици и певци от такъв ранк - НЯМА КАК ДА ЗАЛЯЗАТ, ако ще и 5 години хит да няма, пак ще бъде топ име. Не знам от къде ви идват тези идиотщини да ги фъфлите, същото и с Преслава го бяхте говорили и ме нападнахте като ви го обясних, но след “Улицата” гък няма!🤫

Да знаете Азис залезе, соло хит няма от миналото десетилетие!🤭

За протокола(само от ютуб)

АНЕЛИЯ

Милион 2020 - 17М

Влез, влез  2021 - 8М

Наранихме се 2022 - 11М

Нямаш мене 2023 - 17М

Да ви имам и мисленето…

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Е колкото и да вехтеят все ще им капе по някой лев от гледания и стрийминг😀

Да, може би. Само ако ги гледат американци, щото като гледам това е натрупало 2.7млн за една година и е зациклило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

u moBa e cynep

 

Изобщо не може да се сравни с оригиналната песен 🥲
Ана ми е хипер изкуствена и вече си личи че хич не си дава зор за песни, клипове, да не говорим как пее по участия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Да, може би. Само ако ги гледат американци, щото като гледам това е натрупало 2.7млн за една година и е зациклило.

Е,това е сигурно най-добрата песен на Лидия,но не е била хит. от самостоятелните й песни само Щрак беше някакво хитче. Като й махнем дуетите,самостоятелно май само Адам е по зле от нея в Алфа😃и тези новите Алфи де

Съжалявам @Gerganafen знаеш че те обичам🥺❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Fast каза:

Успя да прогони от 2 от 3 от изпълнителите които имаше за отрицателно време. Тази е написала че няма отношения с нея, което ме навежда до мисълта, че става дума за грозна раздяла. За менажирането на един лейбъл са нужни решителност и мрежови умения, каквото видно няма. Май накрая ще си остане сама в лейбъла като Мария Илиева.

Спроред мен Емануела като цяло няма нищо общо с тоя лейбъл, освен като лице, което да го популяризира в началото. Всичко се движи от Сашето и Пешо. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Ако включи това в албума ще е интересно. Мисля че Ганев може да го направи по-интересно от към аранжимент.

Не че подкрепям кавърите, но като ще се правят поне да са слушаеми.

Купено е вече от друга, но след 2 години чак. Сърбите си пазят песните много и такива са правата, не като Ганев на втория месец вече я е разпродал на Теа, Сандра и кой ли не още :D 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

По-голям резил беше, че го пусна в един ден с хита на лятото с нейната несестра и несчетоводителка - Емилия.

 

Тука Галин пак прецака нещата, защото песента на Анелия първоначално трябваше да се казва "Ya habibi" или нещо от сорта, но пак с "хабиби" и Галин пак като разбра, че Анелия пуска в този ден, афишира и неговата премиера със заглавие. Затова казвам, че Галин има стабилни информатори, някое я някое фризьорче, я гримзорче, ама п******а работа :D

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Попадна ми тик-ток клип на Лидия от участие, поискали са да изпее дуета й с Преслава и тя изпяла 2 реда от припева. Дори не й е в програмата с участия този голям, престижен хит и пика й на кариерата както обясняваше едно време. Всичко е толкова изчерпано и бутафорно..... 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...